Horoskop tygodniowy 30.12.2029-5.01.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Planety sprawią, że koniec roku chętnie spędzimy w rozrywkowym gronie. Możliwe, że przyjdą nam do głowy wyjątkowo dziwne i zaskakujące pomysły, które będzie można o dziwo szybko realizować. Sylwester będzie wyjątkowo taneczny i romantyczny.

W poniedziałek 30.12 trygon Merkurego z Uranem sprzyja ludziom przedsiębiorczym, nowatorskim i kreatywnym. To dobry dzień na reperację zepsutych sprzętów i zakupy sprzętu elektronicznego.

W czwartek 2.01 koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja wizytom i podróżom. Warto zacząć się uczyć czegoś nowego, zdobywać wiedzę i znaleźć nowe hobby.

W piątek 3.01 Mars wchodzi do znaku Strzelca i zapewni nam dużo energii do pracy i pokonywania trudności. Warto się starać, bo ktoś na pewno doceni nasze wysiłki. Osoby, które lubią ruch i ćwiczenia, powinny więcej trenować, bo osiągną w najbliższych tygodniach świetne wyniki.

Horoskop tygodniowy

30.12.2019, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 16.41)
Ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. Dobry czas na zakupy sylwestrowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Księżyc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Uważaj na złodziei i kieszonkowców w środkach komunikacji.
Aspekty planet: 11.23 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.52 sekstyl Księżyca z Merkurym, 22.04 sekstyl Księżyca z Uranem, 23.21 trygon Merkurego z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

31.12.2019, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Nie pozwól, aby wszystkie obowiązki spadły dziś na ciebie. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Rano nakładaj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Udekoruj dom z okazji sylwestra i na powitanie Nowego Roku.
Aspekty planet: 05.36 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.31 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy ochoty aby się bawić się, a Sylwester będzie udany.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

1.01.2020, środa
Księżyc w znaku Ryb
Zrób podsumowanie minionego roku i wypisz rzeczy, które uważasz za sukces. Zaplanuj cele na nowy rok. Szukaj dziś okazji do spotkań towarzyskich i pretekstów do długich rozmów przez telefon. Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości. Pomyśl, jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo możemy liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.
Aspekty planet: 01.15 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.42 sekstyl Księżyca z Saturnem, 13.38 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Warto układać ambitne noworoczne postanowienia i z optymizmem myśleć o przyszłości.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

2.01.2020, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 5.00)
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja udanym  inwestycjom oraz zakupom. Na większe porządki możemy nie mieć ochoty.
Aspekty planet: 03.13 trygon Księżyca z Marsem, 17.41 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 19.18 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.31 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

3.01.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony. Organizm potrzebuje więcej białka i ciepłych potraw. Mars wchodzi do znaku Strzelca i zachęci nas do ruchu i pomoże szybko nam wdrożyć noworoczne postanowienia.
Aspekty planet: 05.45 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 10.37 Mars wchodzi do znaku Strzelca, 16.37 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

4.01.2020, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 17.15)
Księżyc w znaku Barana sprzyja szybkim decyzjom i nagłym zwrotom akcji. Uważaj na słowa, bo łatwo będzie o konflikty. Zamiast przejmować się innymi lub porównywać się do kogoś, zajmij się swoim hobby lub sportem. Księżyc sprzyja randkom, ale dzień może być niespokojny. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych.
Aspekty planet: 00.49 kwadratura Księżyca z Saturnem, 02.18 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.31 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i  rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XI Siła
Bądź aktywny, zacznij ćwiczyć, nowy rok sprzyja zmianie diety na zdrowszą i realizowaniu nowych planów. Zmiana otoczenia nawet na krótko dobrze ci zrobi.

5.01.2020, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Księżyc sprzyja rodzinnym spotkaniom, odpoczynkowi i zabawie, a nie męczącej pracy. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu domowych obowiązków, bo lepiej spędzić niedzielę na przyjemnościach. Zajmij się swoim hobby, rozrywką i szukaj nowych inspiracji. Pilnuj sekretów i tajemnic.
Aspekty planet: 08.20 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.18 trygon Księżyca z Merkurym, 22.37 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki przypomni nam ważnych rodzinnych sprawach. W pracy ciężko będzie dziś się skoncentrować. Zrób to, co najważniejsze, a potem spokojnie odpoczywaj.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Pozycje planet 23.12.2019-5.01.2020
Słońce 00 º 50´ – 15 º 06´ Koziorożca
Księżyc 20 º 27´ Skorpiona – 16 º 14´ Byka
Merkury 20 º 23′ Strzelca – 12 º 20′ Koziorożca
Wenus 03 º 21′ – 20 º 32′ Wodnika
Mars 22 º 21′ Skorpiona – 01 º 45′ Strzelca
Jowisz 04 º 36′ – 07 º 49′ Koziorożca
Saturn 20 º 21´ – 21 º 59´ Koziorożca
Uran 02 º 48´ – 02 º 40´ Byka w retrogradacji
Neptun 16 º 07′ – 16 º 22′ Ryb
Pluton 22 º 06′ – 22 º 33′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.12 od g. 11.23 do g. 16.41.
2.01 od g. 03.13 do g. 5.00.
4.01 od g. 02.18 do g. 17.15.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>