Horoskop tygodniowy 20-26.01.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądźmy otwarci na ludzi, zbierajmy informacje i nie przegapmy ważnego spotkania, bo od niego może zależeć nasza zawodowa lub finansowa przyszłość. Nów Księżyca w znaku Wodnika sprzyja podróżom i opracowywaniu planów na przyszłość. W weekend odpoczywajmy aktywnie, zadbajmy o formę na zimę.

W poniedziałek 20.01 Słońce wkracza do znaku Wodnika i sprzyja podróżom, spacerom i spotkaniom w rodzinnym gronie. Czas skłania do omawiania planów na ferie, znajdowania okazji w biurach podróży, ustalania rodzinnego budżetu.

W czwartek 23.01 sekstyl Wenus z Jowiszem zapewni nam nowe pomysły na zarabianie pieniędzy. Osoby, które grają w gry losowe, mogą dzisiaj liczyć na większą wygraną. Kwadratura Słońca z Uranem sprawi, że energia będzie nas roznosić i musimy uważać, żeby nie wdać się w kłótnie, bo to na pewno popsuje nam humor i relacje z bliskimi.

W piątek 24.01 nów Księżyca w znaku Wodnika  sprawi, że będziemy rozdarci między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na karnawałowe spotkania i imprezy. Spróbujmy znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W sobotę 25.01 sekstyl Merkurego z Marsem nastawi nas ostrożnie do ludzi. Nie jest to dobry dzień na randki w ciemno, duże spotkania towarzyskie czy drogie rozrywki. Ludzie będą oszczędni, niechętni pożyczaniu i wyświadczaniu przysług.

a20200120_450

20.01.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
O godzinie 15.54 Słońce wkroczy do znaku Wodnika i pomoże nam znaleźć nowe zainteresowania i hobby. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na odzyskanie równowagi, także w sprawach finansowych. Bądź skrupulatny, a naprawisz jakiś błąd lub znajdziesz rozwiązanie trudnego problemu. Uważaj na to, co jesz. Dzisiaj węglowodany bardzo tuczą.
Aspekty planet: 10.39 sekstyl Księżyca z Merkurym, 14.20 kwadratura Księżyca z Wenus, 15.54 Słońce wchodzi do znaku Wodnika, 20.46 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VII Rydwan
Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

21.01.2020, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Nabierzesz ochoty na podróże, wizyty u znajomych i kulturalne rozrywki. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, odkryć nowe zainteresowania. To dobry dzień na rozciąganie, ale nie męczące ćwiczenia. Zadbaj o swoich bliskich, odezwij się do krewnych, którzy mieszkają daleko. Warto przebywać z ludźmi, nawiązywać nowe znajomości.
Aspekty planet: 05.45 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: IX Pustelnik
Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

22.01.2020, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 05.59)
Ostrożnie, dzisiaj unikaj konfliktów, bo Księżyc przestrzega przed intrygami i kłótniami. Unikaj ryzykownych decyzji, a w pracy także stawiania wszystkiego na jedną kartę. Lepiej machnąć ręką, niż iść w zaparte. Trudno się będzie skoncentrować lub dotrzeć gdzieś na czas. Rób naprawy, zaczynaj remont, zaplanuj wydatki i oszczędności na kolejne tygodnie.
Aspekty planet: 10.59 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a po pracy zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na większe domowe porządki i szybkie zakupy.

Karta dnia: XVI Wieża
Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Bądź szybszy od swoich wrogów, wchodź w nowe sytuacje i nie bój się zmian.

23.01.2020, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc zbliża się do nowiu, a więc nasze uczucia walczyć będą z logiką i rozumem. Jednak lepiej dzisiaj nie angażować się w nowe sprawy. Lepiej pożegnać się z przeszłością i zrobić więcej porządków. Przez cały dzień unikaj niepotrzebnych kłótni, nie prowokuj silniejszych, bo ludzie mogą być dzisiaj bardzo nerwowi. Unikaj ważnych decyzji, spotkań i podpisywania umów. Z powodu kwadratury Słońca w z Uranem dzisiejsze decyzje mogą być zbyt pochopne.
Aspekty planet: 02.52 sekstyl Księżyca z Wenus, 03.44 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.54 kwadratura Słońca z Uranem, 13.19 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.07 sekstyl Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer: 1
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

24.01.2020, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.20)
Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Możesz być zmęczony po całym tygodniu, zapewnij więc sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Kupuj ubrania, inwestuj w nieruchomości. Nów Księżyca to dobry czas na zmianę sposobu odżywiania na zdrowszy.
Aspekty planet: 01.18 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 03.08 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 19.34 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.41 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

25.01.2020, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Spotykaj się z krewnymi, omawiaj ważne sprawy i rodzinne podróżom. Będziesz spokojny, zgodny i wyrozumiały dla innych. Łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości lub pogodzić się z kimś obrażonym. Odkurzaj, trzep dywany, wietrz pościel. Doprawiaj potrawy oliwą lub dobrym olejem. Dobieraj kolorowe kosmetyki, maluj paznokcie. Regeneruj siły, unikaj ryzyka. Sekstyl Merkurego z Marsem sprawi, że będziesz miał trafne argumenty, aby kogoś przekonać do swojej racji.
Aspekty planet: 14.09 sekstyl Merkurego z Marsem, 19.34 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.06 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz potrzebować ciszy, spokoju i wsparcia bliskich ludzi. Nie planuj na siłę nic do przodu, a unikniesz nieporozumień z rodziną.

26.01.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Zadbaj o urodę swoją i otoczenia, w którym na co dzień przebywasz. Dzień sprzyja zabiegom kosmetycznym i zabiegom odnawiającym siły i urodę organizmu. To dobry moment, aby prosić ludzi o przysługi i pomoc. Unikaj plotek i dyskusji na trudne tematy, bo emocjonalne urazy i kompleksy mogą dzisiaj wyjść na jaw.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu! Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się tym, co tylko od nas zależy.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

Pozycje planet:
Słońce 29 º 22´ Koziorożca – 06 º 29´ Wodnika
Księżyc 00 º 44´ Strzelca – 00 º 08´ Ryb
Merkury 05 º 28′ – 17 º 30′ Wodnika
Wenus 07 º 32′ – 15 º 57′ Ryb
Mars 11 º 13′ – 15 º 59′ Strzelca
Jowisz 11 º 01′ – 12 º 34′ Koziorożca
Saturn 23 º 38´ – 24 º 28´ Koziorożca
Uran 02 º 48´ – 02 º 46´ Byka
Neptun 16 º 43′ – 16 º 55′ Ryb
Pluton 23 º 01′ – 23 º 15′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.01 od g. 05.45 do 22.01 do g. 05.59.
24.01 od g. 03.08 do g. 14.20.
25.01 od g. 20.06 do 27.01 do g. 00.43.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>