Horoskop tygodniowy 27.01-2.02.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Kwadratury Wenus i Neptuna z Marsem sprawią, że cały tydzień będzie bardzo rozrywkowy. Nieoczekiwani goście mogą w tym tygodniu nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto podróżować, zwiedzać i wykonywać ważne telefony.

W poniedziałek 27.01 koniunkcja Wenus z Neptunem skłoni nas do refleksji i zadumy nad naszymi planami, a nawet życiowymi celami. Kwadratura Wenus z Marsem sprzyja randkom, ciekawym spotkaniom i romansom.

We wtorek 28.01 kwadratura Marsa z Neptunem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

W niedzielę 2.02 sekstyl Wenus z Plutonem ostrzega nas przed szastaniem pieniędzmi i beztroskim podejściem do spraw majątkowych oraz bankowych. Bądźmy mili dla ludzi, bo złośliwa uwaga czy niepotrzebna krytyka mogą spowodować nieporozumienia, a nawet poważne kłótnie.

a20200127

27.01.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 00.43)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak w przeciągu i nie spaceruj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer. Regeneruj siły na basen lub w saunie.  Kwadratura Wenus z Marsem i koniunkcja Wenus z Neptunem nie sprzyjają dużym zakupom i zawieraniu ważnych finansowych umów.
Aspekty planet: 02.36 kwadratura Wenus z Marsem, 06.12 sekstyl Księżyca z Uranem, 21.00 koniunkcja Wenus z Neptunem.

Wibracja numer: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

28.01.2020, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Zmień coś w swoim życiu na lepsze. Dzień sprzyja uczuciom, zawieraniu zgody i naprawie relacji z ważnymi osobami. Słuchaj swojej intuicji i dowiedz się co możesz zrobić dla innych. Wieczór bardzo sprzyja randkom, będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Podczas prac domowych unikaj prania, mycia okien i pastowania, bo zostaną smugi. Kwadratura Marsa z Neptunem ostrzega przed ryzykownymi decyzjami finansowymi.
Aspekty planet: 02.13 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 10.30 kwadratura Księżyca z Marsem, 10.33 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.34 kwadratura Marsa z Neptunem, 12.01 koniunkcja Księżyca z Wenus, 23.20 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 6
Wibracja Szóstki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

29.01.2020, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.50)
Trudno się będzie skupić na jednej sprawie, a Księżyc sprzyja nagłym zmianom i niesprawdzonym wiadomościom. Dlatego uważaj na drodze. Dobry dzień, aby zacząć aktywnie uprawiać sport, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. Planety ostrzegają, aby nie urazić osób wrażliwych, bo możesz szybko oceniać innych i nie będziesz wobec ludzi zbyt wyrozumiały.
Aspekty planet: 02.08 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

30.01.2020, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Dzisiaj trudno nam będzie usiedzieć w pracy i skupić się na obowiązkach, bo Księżyc sprzyja towarzyskiej aktywności. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Dlatego wybierz się na miasto, spotykaj się z różnymi ważnymi osobami. To dobry dzień, aby załatwiać sprawy urzędowe, a także korzystać z pośrednictwa i porad. Unikaj tłuszczu, jedz więcej białka. Warto oczyszczać organizm.
Aspekty planet: 08.49 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.54 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakupom i różnym inwestycjom, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze sobie doradzać.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

31.01.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Wieczorem warto pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze ploteczki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 02.49 trygon Księżyca z Marsem, 12.10 kwadratura Księżyca z Plutonem, 15.24 kwadratura Księżyca z Saturnem, 16.09 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer: 9
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

1.02.2020, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 01.27)
Dzień sprzyja spokojnej i cierpliwej pracy, a także dbaniu o zdrowie.  Aura będzie senna i spokojna, ale w pracy możliwa nerwowa atmosfera, postaraj się unikać osób, których nie darzysz sympatią. Warto odwiedzić kosmetyczkę, zadbać o skórę i poddać się różnym zabiegom kosmetycznym. Pij wodę mineralną i zażywaj wzmacniające preparaty. Gorszy czas na randki i spotkania towarzyskie.
Aspekty planet: 07.09 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja numer: 7
Zainteresujemy się rodzinnymi sprawami, będziemy życzliwi i mniej czepialscy. Zadzwoń do krewnych i przyjaciół, żeby nie czuli się osamotnieni. W miłości dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

2.02.2020, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Podejdź do wszystkiego poważnie, dzisiaj przez zaniedbanie lub lekceważenie wiele spraw może się skomplikować. Zrób rachunki, szukaj oszczędności, upominaj się o zwrot długów. Dobrze dogadasz się ze starszymi osobami. Dobry dzień na rozpoczynanie diety, rzucanie nałogów, ograniczanie słodyczy. Sekstyl Wenus z Plutonem ostrzega przed wścibskimi osobami.
Aspekty planet: 02.41 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 05.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 08.06 sekstyl Wenus z Plutonem, 11.29 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.53 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 8
Wibracja Ósemki zachęci nas do domowych porządków, a także zakupów w Internecie. Ostrożnie, szukaj okazji i nie daj się naciągnąć. W miłości też ostrożnie, Ósemka to wibracja namiętności, ale i zazdrości.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 06 º 29´ – 13 º 36´ Wodnika
Księżyc 00 º 08´ Ryb – 24 º 03´ Byka
Merkury 17 º 30′ – 29 º 14′ Wodnika
Wenus 15 º 57′ – 24 º 17′ Ryb
Mars 15 º 59′ – 20 º 46′ Strzelca
Jowisz 12 º 34′ – 14 º 06′ Koziorożca
Saturn 24 º 28´ – 25 º 16´ Koziorożca
Uran 02 º 46´ – 02 º 53´ Byka
Neptun 16 º 55′ – 17 º 09′ Ryb
Pluton 23 º 15′ – 23 º 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.01 od g. 20.06 do 27.01 do g. 00.43.
29.01 od g. 02.08 do g. 12.50.
31.01 od g. 16.09 do 1.02 do g. 01.27.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>