Horoskop tygodniowy 3-9.02.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Spodziewaj się natłoku zdarzeń i nieoczekiwanych wiadomości, które mogą zmienić twoje plany. Zostaw za sobą to, co cię stresuje lub odciąga od rzeczy ważnych. Pełnia Księżyca w znaku Lwa zachęci cię do szybkich i odważnych działań.

W poniedziałek 3.02 sekstyl Wenus z Saturnem. Zbierzmy się na odwagę i powiedzmy pewnej osobie, co o niej myślimy i jak oceniamy swoją sytuację. Warto załatwiać sprawy urzędowe, spłacać długi, oddawać pożyczone rzeczy. Merkury wchodzi do znaku Ryb i poprawi nam humor i sprawi, że ludzie będą nam bardzo pomocni i życzliwi. Warto prosić o pomoc i próbować zrobić to, co dotychczas się nie udawało.

W środę 5.02 sekstyl Merkurego z Uranem zapewni nam wiele rozrywek i sprawi, że trudno nam będzie spokojnie usiedzieć na kanapie. Mimo zimowej pogody zaplanujmy jakiejś wyjście lub ciekawe towarzyskie spotkanie, żeby rozładować napięcie i nadmiar energii.

W piątek 7.02 Wenus wchodzi do znaku Barana i sprawi, że będziemy rozdarci między rodzinnymi obowiązkami i sprawami a towarzyskimi zaproszeniami na karnawałowe spotkania i imprezy. Spróbujmy znaleźć kompromis, warto odnowić stare znajomości.

W niedzielę 9.02 pełnia Księżyca w znaku Lwa sprawi, że będziemy roztargnienie i nieostrożni. Uważajmy więc na drodze, ryzyko kłótni i nieporozumień, powinniśmy być bardziej aktywni, energia będzie nas rozpierać.

a20200203_450

3.02.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od g. 12.28)
Nie denerwuj się, unikaj ryzyka i lepiej uporaj się z obowiązkami, zamiast zaczynać nowe sprawy. Uważaj podczas podróży czy robienia rachunków, bo łatwo o pomyłkę. Nie rób dzisiaj wielkiego prania. Merkury wchodzi do znaku Ryb, znajdź więc czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym. Organizm potrzebuje węglowodanów i większej ilości wody.
Aspekty planet: 01.31 sekstyl Księżyca z Wenus, 03.24 trygon Księżyca z Saturnem, 12.27 kwadratura Księżyca z Merkurym, 12.37 Merkury wchodzi do znaku Ryb, 23.01 sekstyl Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Wibracja Dziewiątki sprzyja prywatnym sprawom, nauce, medytacji. Będziemy jednak mieli trochę mniej cierpliwości do cudzych słabości. Unikaj krytykowania innych, rozmawiania o trudnych sprawach. Odpocznij i szukaj równowagi.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

4.02.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Ubieraj się ciepło i nie pij zimnych napojów. Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie.
Aspekty planet: 17.19 trygon Księżyca ze Słońcem, 20.50 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości, poznawaj nowych przyjaciół. Dziś różne trudne sprawy uda się szybko załatwić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

5.02.2020, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 20.02)
Zainteresuj się, co dzieje się u twoich znajomych lub krewnych. Łatwo będzie pokonać różne uprzedzenia, zakończyć konflikty i ustalić wspólne cele. Ktoś może potrzebować twojej pomocy lub wsparcia, razem uda się znaleźć dobre rozwiązania. Sekstyl Merkurego z Uranem pomoże ci w sprawach technicznych.
Aspekty planet: 06.07 opozycja Księżyca z Marsem, 10.42 sekstyl Merkurego z Uranem, 15.19 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki przyniesie nam doskonałe pomysły na wyjazdy, rozrywki i randki. Dzisiaj ciesz się życiem i nie myśl o służbowych sprawach. Dobry dzień na randkę lub imprezę.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

6.02.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Uporaj się szybko z pracą, a potem oddaj się atrakcjom. Księżyc w znaku Raka sprzyja randkom, sztuce i rodzinnym sprawom. Będziemy serdeczni i wyrozumiali, dzień sprzyja ciekawym spotkaniom.
Aspekty planet: 01.16 sekstyl Księżyca z Uranem, 02.59 trygon Księżyca z Merkurym, 22.13 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie coś w życiu zmienimy na lepsze. Zainwestuj w swoje umiejętności, pamiętaj o swoim hobby. Także rodzinne sprawy będą się dzisiaj dobrze układać.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

7.02.2020, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 23.44)
Czeka nas pracowity, ale udany dzień. Układaj ambitne plany, zastanów się jak szybko zarobić większe pieniądze. Zakładaj konto w banku lub podpisuj umowy. Warto umówić się do kosmetyczki, skóra dobrze reaguje na peelingi i maseczki. Księżyc sprzyja też opiekowaniu się bliskimi, pomaganiu potrzebującym i pracy charytatywnej. Wenus wchodzi do znaku Barana i sprzyja szybkiemu zawieraniu znajomości.
Aspekty planet: 01.15 trygon Księżyca z Neptunem, 13.02 opozycja Księżyca z Plutonem, 16.42 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.01 Wenus wchodzi do znaku Barana, 23.59 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomina o rachunkach i porządkach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań i pilnować swoich interesów.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

8.02.2020, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Przypomnij sobie o przyjemnościach i marzeniach. Zamiast poświęcać się dla innych, choć przez chwilę pomyśl o sobie. Wieczorem chętnie zaprosisz gości, bo Księżyc w znaku Lwa uczyni cię hojnym i serdecznym, a także skłonnym do popisywania się tym, co masz. Udadzą się randki, zakupy, twórczość, nauka.
Aspekty planet: 04.42 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki przypomni nam o odpoczynku i rozrywce. Będziemy dzisiaj twórczy, energiczni i bardzo pomysłowi. Dobry dzień na spotkania z przyjaciółmi, weekendowe wycieczki i dobrą zabawę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. Po południu odpoczywaj i nie daj sobie popsuć rozrywki cudzym narzekaniem.

9.02.2020, niedziela
Księżyc w znaku Lwa
Niedziela sprzyja odpoczynkowi i zabawie, ale nie męczącym domowym pracom. Unikaj rachunków, łatwo będzie coś przeoczyć. Jeśli jednak chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, dziś wpadniesz na dobre pomysły. Aura sprzyja sztuce, modzie, dbaniu o wygląd. Udadzą się randki, łatwo pogodzisz skłócone osoby. Pełnia Księżyca nastawi nas optymistycznie do życia.
Aspekty planet: 08.33 opozycja Księżyca ze Słońcem, 17.08 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Sześć
Szóstka to wibracja opieki, rodziny i dbania o dom. Pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, uczy jak skutecznie troszczyć się o innych ludzi. Dobry dzień na porządki i gotowanie.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie i grypę. Zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 36´ – 20 º 41´ Wodnika
Księżyc 24 º 03´ Byka – 00 º 13´ Panny
Merkury 29 º 14′ Wodnika – 08 º 52′ Ryb
Wenus 24 º 17′ Ryb – 02 º 32′ Barana
Mars 20 º 46′ – 25 º 33′ Strzelca
Jowisz 14 º 06′ – 15 º 35′ Koziorożca
Saturn 25 º 16´ – 26 º 04´ Koziorożca
Uran 02 º 53´ – 03 º 02´ Byka
Neptun 17 º 09′ – 17 º 23′ Ryb
Pluton 23 º 29′ – 23 º 42′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
3.02 od g. 12.27 do g. 12.28.
5.02 od g. 15.19 do g. 20.02.
7.02 od g. 16.42 do g. 23.44.
9.02 od g. 17.08 do 10.02 do g. 00.38.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>