Horoskop tygodniowy 17-23.02.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu zwróćmy uwagę na problemy i sprawy osób starszych w rodzinie. Ktoś może nie dawać sobie rady i to my możemy zaradzić jego problemom. W poniedziałek Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 10.03 ostrzega przed pochopnym kupowaniem sprzętu elektronicznego. Nów w Rybach pozwoli nam uruchomić intuicję i podjąć właściwą decyzję. Warto zabiegać o nowych sojuszników w rodzinnych sprawach.

W poniedziałek 17.02 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega nas przed kupowaniem do 10.03 elektronicznych sprzętów i pojazdów, bo będą się częściej psuły. Unikaj podpisywania ważnych umów i wyjaśniaj stare sprawy.

W środę 19.02 Słońce wchodzi do znaku Ryb będzie nas motywować do zmian, staniemy się odważni i chętni do podejmowania ryzyka.

W czwartek 20.02 sekstyl Jowisza z Neptunem sprzyja nauce, dogadywaniu się ze sprzedawcami, przełożonymi i dobieraniu dobrych i przekonywujących argumentów. Warto negocjować cenę i ustalać warunki współpracy.

W piątek 21.02 trygon Marsa z Uranem ostrzega nas przed podstępami czy pułapkami, jakie mogą zastawiać na nas nieprzychylne nam osoby. To dobry dzień, aby ćwiczyć siłę woli i porzucać złe przyzwyczajenia.

W sobotę 22.02 sekstyl Słońca z Uranem doda nam sił i energii. Bądźmy przygotowani na nowości, nie przywiązujmy się do z góry ustalonych planów, bo w ten dzień wszystko się może zdarzyć.

W niedzielę 23.02 nów Księżyca w znaku Ryb poprawi ogólną aurę na niebie i sprawi, że będziemy bardziej romantyczni i chętni do flirtowania i zawierania znajomości. Kwadratura Wenus z Jowiszem sprawi, że będziemy mieć więcej sił i ochoty na spacery, dbanie o zdrowie i przygotowania do nadchodzącej wiosny.

a20200217_450

17.02.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Uda się rozwiązać zawodowe i techniczne problemy. W uczuciach będziesz zbyt krytyczny, uważaj, żeby kogoś nie obrazić. Udadzą się też zakupy i służbowe podróże. Myj okna i kryształy, przecieraj lustra. Jedz marchewkę, pij sok z buraków. Idź do kosmetyczki, rób peeling, pij zioła oczyszczające. Rano bądź wieczorem biegaj lub uprawiaj nordic walking. Merkury wchodzi w retrogradację i przez kolejne trzy tygodnie odradza kupowanie sprzętu elektronicznego.
Aspekty planet: 00.05 trygon Księżyca z Wenus, 01.53 Merkury wchodzi w retrogradację, 04.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 12.48 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia:  Pięć
Piątka sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego. Także w interesach duże powodzenie,  dzień sprzyja biznesowi i zakładaniu kont w banku.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

18.02.2020, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 11.36)
Nigdzie i z niczym się dzisiaj nie spiesz, bo możesz czegoś zapomnieć lub zgubić. Za cięższe prace w domu trudno się będzie zabrać. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży, bo podczas jazdy samochodem trudno się będzie skoncentrować. Jeśli nie chcesz przytyć, jedz jabłka i surówki. Szybko załatwisz sprawy urzędowe.
Aspekty planet: 10.03 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 14.16 koniunkcja Księżyca z Marsem, 17.44 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

19.02.2020, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się na ważne spotkania. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zajmij się swoim hobby. Warto się wyspać i zregenerować siły, możesz iść na basen lub do sauny.
Aspekty planet: 05.56 Słońce wchodzi do znaku Ryb, 10.56 sekstyl Księżyca z Merkurym, 13.08 kwadratura Księżyca z Wenus, 20.49 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 21.05 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. Warto poświęcić popołudnie na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

20.02.2020, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 20.41)
Unikaj ryzyka i męczących zadań. Dzień nie sprzyja załatwianiu spraw w urzędach, męczącym podróżom, większym zakupom. Zajmij się domowymi sprawami, zrób drobne porządki, wyrzuć niepotrzebne rzeczy. Zadbaj o urodę , odpocznij. Nawilżaj skórę, zabezpiecz ją przed mrozem. Rób peeling i depilację. Nie noś ciężkich rzeczy.
Aspekty planet: 09.06 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 15.18 koniunkcja Księżyca z Saturnem,
16.56 sekstyl Jowisza z Neptunem.

Wibracja dnia: Osiem
Ósemka sprawi, że będziemy w nastroju do pracy i ważnych zadań. Dobry dzień dla finansów, negocjacji i podpisywania umów. Po pracy nabierzemy ochoty na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: I Mag
Nadchodząca wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

21.02.2020, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Karnawałowe wydarzenia mogą ci przynieść nową miłość lub ciekawe przygody. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i przetworzonych tłuszczów. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy.
Aspekty planet: 03.13 kwadratura Księżyca z Uranem,10.09 trygon Marsa z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewięć
Dziewiątka to wibracja, która pomaga odsunąć od siebie niepotrzebne kłopoty. Pod jej wpływem uda się odzyskać siły i spokój ducha. Unikaj ryzyka, regeneruj siły. Dobry dzień na porządki i kończenie starych spraw.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

22.02.2020, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 05.08 sekstyl Księżyca z Wenus, 15.12 sekstyl Słońca z Uranem.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki doda nam odwagi. Łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły będą nam towarzyszyć przez cały dzień. Dobry dzień na randki i imprezy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

23.02.2020, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 07.37)
Dziś nów Księżyca w znaku Ryb. Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Unikaj tłocznych miejsc i hałaśliwych ludzi. Odpocznij, wyśpij się, spaceruj i poprawiaj kondycję. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania.
Aspekty planet: 14.28 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.31 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 17.29 sekstyl Księżyca z Marsem, 17.58 kwadratura Wenus z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwa
Wibracja Dwójki sprawia, że ludzie stają się bardziej romantyczni i podatni na prośby. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości. Dobry dzień na imprezy i weekendowe rozrywki.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 46´ Wodnika – 04 º 49´ Ryb
Księżyc 11 º 08´ Strzelca – 08 º 43´ Ryb
Merkury 12 º 53′ – 09 º 04 ‚ Ryb w retrogradacji
Wenus 10 º 41′ – 18 º 41′ Barana
Mars 00 º 21′ – 05 º 11′ Koziorożca
Jowisz  17 º 02′ – 18 º 25′ Koziorożca
Saturn 25 º 50´ – 27 º 34´ Koziorożca
Uran 03 º 14´ – 03 º 28´ Byka
Neptun 17 º 38′ – 17 º 53′ Ryb
Pluton 23 º 54′ – 24 º 06′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.02 od g. 10.03 do g. 11.36.
20.02 od g. 15.18 do g. 20.41.
22.02 od g. 05.08 do 23.02 do g. 07.37.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>