Horoskop tygodniowy 24.02-1.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ciekawe spotkania i wiadomości, na które od dawna czekaliśmy. Choć będziemy trochę niecierpliwi, warto być ostrożnym i spokojnie podejmować ważne decyzje, bo Merkury w retrogradacji może narazić nas na pomyłki i błędy. W środę najlepszy dzień na sprawy handlowe i zawodowe za sprawą dobroczynnej koniunkcji Słońca z Merkurym.

We wtorek 25.02 sekstyl Słońca z Marsem radzi nie zwlekać ze sprawami, które musimy załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniemy sukces. Możemy mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą nas wybijać ze zwykłego rytmu dnia.

W środę 26.02 sekstyl Merkurego z Marsem zachęca do odważnego działania. Nie czekajmy, co powiedzą inni, wyrywajmy się do przodu z pomysłami i realizujmy śmiało plany. Powodzenie jest po stronie odważnych. Koniunkcja Słońca z Merkurym nastawi nas optymistycznie do życia i pozwoli realizować marzenia. Nie martwmy się niczym, bo cokolwiek się nie stanie, Merkury otoczy nas opieką i nie pozwoli na straty czy cierpienie.

W piątek 28.02 kwadratura Wenus z Plutonem sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Praca w grupie okaże się bardzo twórcza i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość.

W sobotę 29.02 sekstyl Merkurego z Uranem zachęca do działania. Podejmijmy ryzyko i wykorzystajmy nowe szanse, jakie postawi na naszej drodze los. Pojawi się szansa na szybkie zdobycie dodatkowej gotówki. Nie oglądajmy się za siebie, byle do przodu!

Horoskop tygodniowy

24.02.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Unikaj ryzyka i zaczynania nowych spraw, nie zakładaj konta w banku. Poświęć więcej czasu na porządki i rachunki. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i analizuj sny. Idź na masaż odchudzający, a szybko zobaczysz efekty. Unikaj cukru i gazowanych napojów. Jeśli się odchudzasz, unikaj tłuszczu. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 01.39 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 19.25 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 20.45 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trzy
Wibracja Trójki sprzyja relaksowi, randkom, towarzyskim spotkaniom. Będziemy bardzo zainteresowani rodzinnych i sąsiedzkimi sprawami, odkryjemy różne sekrety. Dobry dzień na sztukę, randki i podróże.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

25.02.2020, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 19.47)
Dobry czas na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć. Nie jedz w biegu i na stojąco, zrób sobie kanapki na wynos z sałatą.
Aspekty planet: 03.05 sekstyl Słońca z Marsem, 07.57 sekstyl Ksieżyca z Plutonem, 15.11 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Cztery
Wibracja Czwórki przypomina o tym, co ważne. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej pilnować swoich spraw i interesów. Dobry dzień na pracę, szukanie nowych możliwości, rachunki i zakupy.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

26.02.2020, środa
Księżyc w znaku Barana
Dziś unikaj konfliktów, bo wszyscy będą nerwowi i przewrażliwieni na swoim punkcie. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Jedz więcej potraw z przewagą białka.
Aspekty planet: 02.44 koniunkcja Słońca z Merkurym, 06.58 sekstyl Merkurego z Marsem, 09.32 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Pięć
Wibracja Piątki sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Pod jej wpływem będzie wesoło! Uda się też współpraca z ludźmi,  wprowadzanie w życie  nowych pomysłów.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

27.02.2020, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Działaj szybko, bo Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 10.21 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 18.05 koniunkcja Księżyca z Wenus, 20.46 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Sześć
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: I Mag
Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości.

28.02.2020, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 08.29)
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. zadbaj o dłonie, idź na aerobik lub jogę.
Aspekty planet: 04.24 kwadratura Księżyca z Saturnem, 15.49 koniunkcja Księżyca z Uranem, 16.50 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.08 kwadratura Wenus z Plutonem.

Wibracja dnia: Siedem
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

29.02.2020, sobota
Księżyc w znaku Byka
Poczujesz przypływ optymizmu i życiowej energii. Udadzą się wyjazdy, nauka, zakupy i towarzyskie spotkania. Podczas ważnych rozmów kontroluj emocje i postaraj się unikać kłótni. Ludzie będą życzliwi, ale bardzo uparci i niechętnie zmienią zdanie. Nie pouczaj innych, bo mogą się obrazić. Uprawiaj sport lub szukaj sobie ciekawego hobby.
Aspekty planet: 01.55 trygon Księżyca z Marsem, 04.12 sekstyl Merkurego z Uranem, 04.39 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 20.50 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.40 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły. Dobry dzień na załatwianie spraw w banku, podpisywanie umów.

Karta dnia: XII Śmierć
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

1.03.2020, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 20.20)
Niedziela sprzyja towarzyskim i artystycznym atrakcjom. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja odwiedzaniu znajomych, imprezom i zabawie. Łatwo i szybko uporasz się z cięższymi domowymi pracami. Dbaj o zatoki, jeśli wychodzisz, nie zapomnij o nakryciu głowy. Podcinaj i farbuj włosy, układaj nową fryzurę.
Aspekty planet: 09.03 trygon Księżyca z Plutonem, 16.52 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Osiem
Wibracja Ósemki zachęca do zastanowienia się nad tym, co już mamy i co możemy osiągnąć. Mimo niedzieli może przynieść dobre zawodowe pomysły na kolejny tydzień, jednak warto też trochę odpocząć.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 49´ – 11 º 52´ Ryb
Księżyc 08 º 43´ Ryb – 02 º 23´ Bliźniąt
Merkury  09 º 04′ – 01 º 53′ Ryb w retrogradacji
Wenus 18 º 41′ – 26 º 33′ Barana
Mars 05 º 11′ – 10 º 01′ Koziorożca
Jowisz 18 º 25′ – 19 º 44′ Koziorożca
Saturn 27 º 34´ – 28 º 16´ Koziorożca
Uran 03 º 28´ – 03 º 44´ Byka
Neptun 17 º 53′ – 18 º 09′ Ryb
Pluton 24 º 06′ – 24 º 17′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.02 od g. 15.11 do g. 19.47.
28.02 od g. 0424 do g. 08.29.
1.03 od g. 16.52 do g. 20.20.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>