Horoskop tygodniowy 2-8.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pierwsza połowa tygodnia nie sprzyja ryzykownych decyzjom finansowym, a w drugiej połowie będziemy mniej dynamiczni, ale bardziej towarzyscy. Merkury wchodzi w środę do Wodnika, co sprzyja komunikacji, ważnym ustaleniom i spotkaniom.

We wtorek 3.03 kwadratura Wenus z Saturnem ostrzega: przestańmy wikłać się w konflikty i nie dolewajmy oliwy do ognia tam, gdzie temperatura dyskusji i tak jest już wysoka. Wyciągnijmy pierwsi rękę na zgodę. W środę 4.03 sekstyl Merkurego z Wenus  radzi, żebyśmy nie odkładali na później ważnych spraw. Poczujemy, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć nasza przyszłość. W środę Merkury wchodzi do znaku Wodnika ruchem wstecznym i zapewni nam pomoc przyjaciół, ciekawe wiadomości i możliwość podróżowania do miejsc, które dobrze znamy i lubimy.  W czwartek 5.03 Wenus wchodzi do znaku Byka i sprzyja randkom.

W niedzielę 8.03 koniunkcja Wenus z Uranem. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy. Koniunkcja Słońca z Neptunem sprzyja odpoczynkowi. Rodzinne spotkanie okaże się bardzo udane. Mogą odwiedzić nas krewni lub znajomi. Bycie grupie okaże się bardzo twórcze i da nam wiele satysfakcji. Otrzymamy dobrą wiadomość.

Horoskop tygodniowy

2.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Zażywaj witaminy i niezbędne suplementy. Pij dużo wody oraz ziołową herbatę na uspokojenie, stosuj częściej krem do rąk.
Aspekty planet: 00.04 kwadratura Księżyca z Merkurym, 20.57 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: II Kapłanka
W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodową, nie daj się sprowadzić na manowce.

3.03.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Spróbuj czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz ze szkodnikami roślin i domowych sprzętów. Bądź na lekkiej, oczyszczającej diecie, dopraw sałatkę oliwą.
Aspekty planet: 07.24 kwadratura Księżyca z Neptunem, 17.44 kwadratura Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: V Kapłan
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

4.03.2020, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 5.25)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie. Sny mogą podpowiedzieć ci, jak rozwiązać problem. Zadbaj o dokładne nawilżenie skóry.
Aspekty planet: 03.19 sekstyl Księżyca z Wenus, 05.44 trygon Księżyca z Merkurym, 12.07 Merkury wchodzi do znaku Wodnika, 12.25 sekstyl Księżyca z Uranem, 22.24 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja udanym negocjacjom. Łatwiej przekonać kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia. Walcz o swoje zyski!

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

5.03.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Dzień sprzyja randkom i sztuce, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Zadbaj o ręce, zmywaj naczynia w rękawiczkach, zapisz się na aerobik. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 03.24 opozycja Księżyca z Marsem, 04.07 Wenus wkracza do znaku Byka, 08.49 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.14 trygon Księżyca z Neptunem, 17.55 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja podejmowaniu odważnych decyzji. Jeśli coś cię irytuje, postaraj się to zmienić. Rewolucyjne pomysły wszystkim się dzisiaj spodobają.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

6.03.2020, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 10.27)
Ciekawe wydarzenia i imprezy sprawią, że trudno będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miej do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie ci na sucho. Nie zapomnij jednak o ważnym spotkaniu, ktoś liczy na twoją pomoc. Przestrzegaj regulaminów i przepisów prawa, a nic nie zmąci twojego spokoju. Uda się załatwić wreszcie pewną trudną sprawę.
Aspekty planet: 00.50 opozycja Księżyca z Plutonem, 08.11 opozycja Księżyca z Saturnem, 13.00 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.05 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Czwórka to wibracja, która sprzyja refleksji. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, znaleźć rozwiązanie problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na przemyślenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

7.03.2020, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Dziś można zabierać się za lekką fizyczną i sprawy do załatwiania na mieście. Do rachunków lub papierkowej roboty możesz nie mieć cierpliwości. W domu trzymaj emocje na wodzy i nie daj się sprowokować do niepotrzebnych kłótni. Testuj nowe przepisy, komponuj oryginalne zestawy potraw i przystawek.  Zapisz się na siłownię lub aerobik.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Piątka
Będziemy mieli dobre pomysły, a wibracja Piątki sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Znajomości, jakie dzisiaj zawrzemy, okażą się warte kontynuacji.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. W weekend odpoczywaj i oddzielaj pracę od spraw domowych.

8.03.2020, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 11.47)
Warto zabrać się za zaległe domowe sprawy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Możesz znaleźć zagubione rzeczy. Także podróże będą udane i przebiegną w miłej atmosferze. Zadbaj o ręce, wcieraj w nie krem; ogranicz palenie papierosów. Pij soki warzywne i jedz więcej owoców. Podcinaj włosy, a odrosną gęstsze.
Aspekty planet: 09.12 opozycja Księżyca z Merkurym, 13.22 koniunkcja Słońca z Neptunem, 17.59 trygon Księżyca z Wenus, 18.10 trygon Księżyca z Uranem, 20.37 koniunkcja Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: Szóstka
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Pozycja planet i świateł:
Słońce 11 º 52´ – 18 º 52´ Ryb
Księżyc 02 º 23´ Bliźniąt – 08 º 19´ Panny
Merkury 01 º 53′ Ryb – 28 º 17′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 26 º 33′ Barana – 04 º 13′ Byka
Mars 10 º 01′ – 14 º 51′ Koziorożca
Jowisz 19 º 44′ – 20 º 58′ Koziorożca
Saturn 28 º 16´ – 28 º 55´ Koziorożca
Uran 03 º 44´ – 04 º 02´ Byka
Neptun 18 º 09′ – 18 º 25′ Ryb
Pluton 24 º 17′ – 24 º 27′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
4.03 od g. 03.19 do g. 05.25.
6.03 od g. 08.11 do g. 10.27.
8.03 od g. 09.12 do g. 11.47.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>