Horoskop tygodniowy 9-15.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami korzystny tydzień na zaczynanie nowych spraw i wdrażanie ambitnych planów. Pełnia Księżyca i sekstyl Słońca z Jowiszem sprzyjają odważnym. Merkury we wtorek wychodzi z retrogradacji, dzięki czemu będzie łatwiej podpisywać ważne umowy, podróżować i kupować sprzęt elektroniczny.

W poniedziałek 9.03 pełnia Księżyca w znaku Panny ostrzega nas, żebyśmy w sprawach finansowych nie dajmy się namówić na wyjątkowe okazje, na umowach czytajmy to, co napisane małym drukiem.

We wtorek 10.03 Merkury wychodzi z retrogradacji. Przekonamy się, że jesteśmy o wiele więcej warci, niż sami przypuszczamy. Merkury sprzyja nauce i dokształcaniu. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

W środę 11.03 sekstyl Słońca z Jowiszem, więc sprzyja nam szczęście w sprawach materialnych. Uda nam się przeprowadzić pewną trudną operacje finansową. To dobry czas, aby założyć konto w lepszym banku, lokatę lub wykupić fundusz inwestycyjny.

W sobotę 14.03 sekstyl Słońca z Plutonem zachęca do odważnego działania. Nie czekajmy, co powiedzą inni, wyrywajmy się do przodu z pomysłami i realizujmy śmiało plany. Powodzenie jest po stronie odważnych. Sekstyl Marsa z Neptunem sprzyja wyjaśnianiu nieporozumienia i uczeniu się nowych rzeczy. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami.

Horoskop tygodniowy

9.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Dziś utworzy się pełnia Księżyca w znaku Panny. Łatwo o spóźnienia i zamieszanie, patrz częściej na zegarek i nie denerwuj się, bo podczas pełni łatwo o kłótnie. Dzień sprzyja odnawianiu kontaktów, ciekawym rozmowom i przypadkowym spotkaniom. Udadzą się podróże i zakupy. Jeśli chcesz zrobić na kimś wrażenie, teraz zaryzykuj. Dobry moment, żeby zaczynać dietę oczyszczającą lub odchudzanie.
Aspekty planet: 11.47 trygon Księżyca z Marsem, 16.56 opozycja Księżyca z Neptunem, 18.47 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.07 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siódemka
Siódemka sprawi, że możemy narzekać na brak czasu i pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi. Za to dobry dzień, żeby zająć się nauką lub hobby.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

10.03.2020, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 11.02)
Księżyc będzie nas motywować do zmian, staniemy się odważni i chętni do podejmowania ryzyka. Dobry czas na zakładanie firm, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, bo szybko staną się zyskowne. Pamiętaj o rodzinnych zobowiązaniach i ustaleniach, zadzwoń do krewnych i znajomych. Regeneruj siły, zacznij ćwiczyć tai-chi lub zapisz się na aerobik.
Aspekty planet: 02.23 trygon Księżyca z Plutonem, 04.48 Merkury wychodzi z retrogradacji, 09.32 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Ósemka to wibracja dobrych pomysłów finansowych, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Skup się na tym, co dla ciebie korzystne.

Karta dnia: XIII Śmierć
Nie odkładaj na później ważnych spraw. Poczujesz, że czas na poważną rozmowę z partnerem lub współpracownikiem. Od jej wyniku może zależeć twoja przyszłość.

11.03.2020, środa
Księżyc w znaku Wagi
Ważne zawodowe i finansowe sprawy oraz zakupy załatwiaj rano. Im bliżej południa, tym mniej możemy mieć energii. Chętnie poświęcimy czas na sztukę, hobby, odpoczynek. Randki będą bardzo udane. Przesadzaj rośliny i ustawiaj w nowych miejscach. Zrób badania, zapisz się do lekarza. Podcinaj włosy, rób manicure, nakładaj maseczki.
Aspekty planet: 13.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.26 sekstyl Słońca z Jowiszem, 20.47 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

12.03.2020, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 10.28)
Dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikaj ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe. Nie jest to dobry dzień na depilację i farbowanie włosów.
Aspekty planet: 01.40 kwadratura Księżyca z Plutonem, 07.57 trygon Księżyca z Merkurym, 09.11 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.13 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że z w domu optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

13.03.2020, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Unikaj ryzykownych sportów i dbaj abyś nie zmarzł na spacerze. Weź kąpiel  z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 00.10 opozycja Księżyca z Wenus, 15.59 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.52 trygon Księżyca z Neptunem, 22.13 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Dwójka ułatwia dogadywanie się z ludźmi, zachęca do spotkań i dyskusji. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy, wpadnie dzisiaj na dobry trop. Udadzą się też randki.

Karta dnia: XXI Świat
Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

14.03.2020, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.09)
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości i zdobędziesz uznanie. Dzień sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Umyj samochód, zrób porządek z narzędziami lub książkami.
Aspekty planet: 01.47 trygon Księżyca ze Słońcem, 02.53 sekstyl Księżyca z Plutonem, 10.35 kwadratura Księżyca z Merkurym, 11.05 sekstyl Księżyca z Saturnem, 11.31 sekstyl Marsa z Neptunem, 17.46 sekstyl Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. W pracy możesz zaryzykować i przedstawiać nowe pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

15.03.2020, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Będziemy w bardzo dobrych humorach, co sprzyja odpoczynkowi i dobrej zabawie. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, zaplanujemy wyjazdy na zimowy odpoczynek. Randki będą udane. Idź do sauny, zrób sobie długą gorącą kąpiel, dzisiaj warto się wygrzać. Kupuj nowe rośliny do domu. Naucz się medytacji i sposobów na szybki relaks.
Aspekty planet: 20.51 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub internetu.

Karta dnia: XV Diabeł
Coś lub ktoś może zmącić twój spokój, ale i pomóc wyjść z marazmu. Odrobina rozrywki poprawi ci humor!

Pozycja planet:
Słońce 18 º 52´ – 25 º 51´ Ryb
Księżyc 08 º 19´ Panny – 20 º 59´ Strzelca
Merkury 28 º 17′ – 29 º 50′ Wodnika
Wenus 04 º 13′ – 11 º 39′ Byka
Mars 14 º 51′ – 19 º 42′ Koziorożca
Jowisz 20 º 58′ – 22 º 07′ Koziorożca
Saturn 28 º 55´ – 29 º 31´ Koziorożca
Uran 04 º 02´ – 04 º 21´ Byka
Neptun 18 º 25′ – 18 º 41′ Ryb
Pluton 24 º 27′ – 24 º 35′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.03 od g. 09.32 do g. 11.02.
12.03 od g. 09.11 do g. 10.28.
14.03 od g. 11.05 do g. 12.09.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>