Horoskop tygodniowy 16-22.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami wyjątkowy tydzień nie tylko ze względu na pandemię. Aż trzy planety przechodzą do nowego znaku zodiaku, co oznacza całkowitą zmianę aury. W poniedziałek 16.03 Merkury wejdzie do znaku Ryb i przypomni nam o ważnych sprawach i zadaniach, które pojawiły się w naszym życiu na początku lutego. W piątek Słońce wejdzie do znaku Barana i zacznie się astronomiczna wiosna, poczujemy przypływ energii i więcej optymizmu. W niedzielę Saturn opuści znak Koziorożca, w którym przebywał od grudnia 2017 roku i wejdzie do znaku Wodnika, co oznacza nowy rozdział w polityce, ekonomii i kulturze. Od przyszłego tygodnia sytuacja na niebie się uspokoi, ale skutki nagromadzenia planet w znaku Koziorożca, które ma miejsce w tym tygodniu, będą najsilniej odczuwane do 31.03.

W poniedziałek 16.03 Merkury wchodzi do znaku Ryb i nastawi nas zbyt optymistycznie do życia. Uważajmy na tych, którzy prawią komplementy, a za plecami nas obgadują. Nie zaczynajmy nowych spraw i nie angażujmy się w nowe znajomości, dopóki nie wywiążemy się z obietnic.

W piątek 20.03 koniunkcja Marsa z Jowiszem sprzyja zaczynaniu nowych spraw, podejmowaniu wyzwań i ryzyku, które ma nam przynieść szybkie rezultaty. Wato zabiegać i sprawy dotyczące pieniędzy i kariery. Słońce ustawi się w sekstylu z Saturnem i wejdzie do znaku Barana, przez co doda nam energii. Weźmy sprawy w swoje ręce, nie stójmy z boku, bo możemy przegapić zawodową okazję lub miłosne szczęście. Przygotujmy się na nadchodzącą wiosnę.

W niedzielę 22.03 sekstyl Merkurego z Uranem zapowiada niespodzianki. Zaskoczmy otoczenie, zróbmy coś, czego nie spodziewają się po nas inni. Nigdzie się nie spieszmy i rozważmy wszystkie za i przeciw, zanim podejmiemy ważną decyzję. Saturn wchodzi do znaku Wodnika i sprawi, że zdobędziemy nowych przyjaciół i święty spokój. Zainteresujmy się sąsiedzkimi sprawami, weźmy udział w rodzinnym zebraniu. Na pewno jest coś, co możemy zrobić dla innych.

Horoskop tygodniowy

16.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 17.25)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i  kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj, zapisuj się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 08.42 Merkury wchodzi do Ryb, 10.34 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 17.48 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki uczy cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Kto idzie na randkę, imprezę czy na spektakl, będzie się świetnie bawić.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

17.03.2020, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Łatwo nauczysz się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką, szybko uzgodnimy wspólne cele. Lepiej jednak unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo choć ludzie będą obiektywni, to jednocześnie mało wyrozumiali i pomocni. Policz pieniądze, zaplanuj oszczędności. Nie obciążaj kręgosłupa i kolan.
Aspekty planet: 01.32 trygon Księżyca z Uranem, 18.30 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna rodzinna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

18.03.2020, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki i towarzyskie spotkania. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki.
Aspekty planet: 04.36 sekstyl Księżyca z Neptunem, 09.32 koniunkcja Księżyca z Marsem, 11.46 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 15.53 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 23.56 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

19.03.2020, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 02.15)
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Wodniku sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje tłuszczu, ale unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 01.47 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 11.03 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

20.03.2020, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Dziś Słońce wkroczy do znaku Barana i rozpocznie się astronomiczna wiosna. Dzień sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, rozpoczynaniu nowych spraw, wiosennym porządkom, remontom i pielęgnacji roślin. Organizm potrzebuje więcej białka i soli mineralnych. Zadbaj o więcej ruchu i zajęć, aby wyładować nadmiar energii. Spaceruj, ćwicz, wykonuj cięższe prace.
Aspekty planet: 00.49 sekstyl Słońca z Saturnem, 04.49 Słońce wchodzi do znaku Barana, 09.59 kwadratura Księżyca z Wenus, 12.34 koniunkcja Marsa z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

21.03.2020, sobota
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 13.33)
Dzisiaj wszyscy będą podejrzliwi i mogą więcej niż zwykle wymagać od innych. Przypomnisz sobie o długach i niezapłaconych rachunkach. Różne konflikty mogą wyjść na jaw, dlatego uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy. Udadzą się za to cięższe prace fizyczne, w domu porwij się na wielkie porządki. Organizm potrzebuje więcej zdrowych tłuszczów. Jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 21.38 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.50 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja trafnym decyzjom i dobrym pomysłom. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

22.03.2020, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Uważaj, bo dzisiaj nie wszystko złoto, co się świeci!  Na różne żarty, a nawet oszustwa, łatwo się będzie nabrać. Dlatego dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, bo Księżyc w znaku Ryb czyni ludzi bardzo wrażliwymi i romantycznymi. Także medytacja, afirmacja i czary, przyniosą bardzo dobry efekt. Zapisz się na badania kontrolne, pilnuj diety.
Aspekty planet: 04.58 Saturn wchodzi do znaku Wodnika, 14.18 sekstyl Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. Nie żałuj pieniędzy na rozrywki.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 25 º 51´ Ryb – 02 º 49´ Barana
Księżyc 20 º 59´ Strzelca – 17 º 38´ Ryb
Merkury 29 º 50′ Wodnika – 05 º 05′ Ryb
Wenus 11 º 39′ – 18 º 49′ Byka
Mars 19 º 42′ – 24 º 34′ Koziorożca
Jowisz 22 º 07′ – 23 º 11′ Koziorożca
Saturn 29 º 31´ Koziorożca – 00 º 04´ Wodnika
Uran 04 º 21´ – 04 º 42´ Byka
Neptun 18 º 41′ – 18 º 56′ Ryb
Pluton 24 º 35′ – 24 º 43′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
16.03 od g. 10.34 do g. 17.25.
19.03 od g. 01.47 do g. 02.15.
20.03 od g. 09.59 do 21.02 do g. 13.33.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>