Horoskop tygodniowy 23-29.03.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek, bo inaczej nie wytrzymamy napięcia. Słońce w Baranie doda nam sił i energii do porządków, życiowych zmian i pokonania trudności, które zatrzymują nas na drodze do celu. Aż do 31.03 planety fundują nam napiętą sytuację, ryzyko konfliktów i nieprzewidzianych komplikacji. Od kwietnia aura na niebie zdecydowanie się poprawia.

W poniedziałek 23.03 koniunkcja Marsa z Plutonem zwróci naszą uwagę na detale i może spowodować spory czy nawet kłótnie, których powodem mogą być zawodowe lub szkolne obowiązki. Sekstyl Wenus z Neptunem sprzyja odnawianiu kontaktów z dawnymi sympatiami i przyjaciółmi. Łatwiej będzie zapomnieć o trudnych sprawach i wybaczyć błędy.

We wtorek 24.03 nów Księżyca w znaku Barana, pierwszy nów wiosenny, zapewni nam systematyczną pracę i cierpliwość w wyjaśnianiu niejasności czy poprawianiu błędów. Dobry dzień na zapisywanie się na szkolenia i sprawdzanie swojej wiedzy.

W weekend 28-29.03 trygony Wenus z Jowiszem i Plutonem pozwolą nam złapać oddech i odpocząć po intensywnym tygodniu. To dobry czas na rodzinną integrację.

a20200323_450

23.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, dzwonieniu do przyjaciół, oglądaniu filmów. Po południu sprawy przebiegną szybko i sprawnie. Daj sobie czas na prywatne sprawy, unikaj sprzątania i wyrzucania rzeczy. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 03.35 sekstyl Księżyca z Wenus, 03.38 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 04.07 sekstyl Wenus z Neptunem, 06.20 koniunkcja Marsa z Plutonem, 12.20 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 15.18 sekstyl Księżyca z Plutonem, 15.51 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ optymizmu. Dzieci i artyści będą dzisiaj tworzyć zaskakujące i niezwykłe dzieła. Popołudnie to idealny dzień na domową rozrywkę i zajmowanie się swoim hobby.

Karta dnia: IV Cesarz
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Dzień sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

24.03.2020, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 1.57)
Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Mimo początku tygodnia zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednią dla ciebie dietę. Nów Księżyca to dobry czas na zaczynanie diety.
Aspekty planet: 02.14 sekstyl Księżyca z Saturnem, 10.29 koniunkcja Słońca z Księżycem.

Wibracja dnia: Czwórka
Czwórka przypomina o pieniądzach i zakupach. Dzisiaj wszyscy będą patrzeć na swoje zyski, więc lepiej być ostrożnym podczas zawodowych spotkań, samemu pilnować swoich interesów.

Karta dnia: I Mag
Dziś warto rozmawiać z ważnymi osobami i przekonywać kogoś do ambitnych planów. Masz powodzenie, ale unikaj plotek i niepotrzebnych przechwałek.

25.03.2020, środa
Księżyc w znaku Barana
Dzień będzie niespokojny, a nawet pełen sporów i niepotrzebnych dyskusji. Ludzie będą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy. Łatwiej będzie za to uporać się z fizycznymi pracami, remontami, wyrzucaniem starych rzeczy. Nabierzemy też ochoty na sportową rywalizację.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Piątka
Piątka to wibracja miłości. Sprzyja szalonym randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XX Sąd
Przed tobą sympatyczny dzień. Będziesz podobać się innym, zyskasz dzięki znajomościom i różnym układom. Aura sprzyja załatwianiu służbowych spraw, szkoleniom i ważnym rozmowom.

26.03.2020, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 14.36)
Rano skup się na sprawach finansowych, bo Księżyc w Byku sprzyja rozwiązywaniu problemów finansowych. Bądź w dobrym humorze i zajmij się tym, co tobie sprawia radość i daje przyjemność. Szukaj inspiracji do remontu lub przemeblowania, sprzątaj, wieszaj obrazy i zdjęcia. Jedz warzywa i błonnik. Zadbaj o skórę szyi, wklepuj kremy, rób lifting. Oszczędzaj głos i gardło.
Aspekty planet: 01.42 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.02 kwadratura Księżyca z Plutonem, 08.16 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.15 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Szóstka to wibracja zgodnej współpracy. Dziś warto zakończyć konflikty, w spokojny sposób wyjaśnić różne rodzinne lub sąsiedzkie nieporozumienia.

Karta dnia: XV Diabeł
Dzień przeznacz na pracę i obowiązki. Po południu poczujesz, że warto mieć nowe hobby, odkryjesz nowe zainteresowania. Dodatkowo masz dzisiaj szczęście w sprawach finansowych.

27.03.2020, piątek
Księżyc w znaku Byka
Korzystny dzień. Będziesz dzisiaj pracowicie spędzać czas. Ani w domu, ani w pracy nie zaniedbuj podstawowych obowiązków, bo zaległości jutro mogą wywołać nieprzyjemne konsekwencje. Pij dużo wody mineralnej, wykonuj ćwiczenia wytrzymałościowe, a wzmocnisz organizm. Księżyc sprzyja współpracy, rozpoczynaniu nowych spraw, ubieganiu się o dotacje i kredyty.
Aspekty planet: 00.28 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.03 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Siódemka
Siódemka to wibracja intelektualnych poszukiwań. Znajdź dzisiaj czas na sprawy ducha, odprawiaj oczyszczające rytuały, szukaj wyjaśnienia zagadek i tajemnic.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

28.03.2020, sobota
Księżyc w znaku Byka
Uda ci się znaleźć sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, trudnych związków. Udadzą się podróże i zakupy. Odbieraj wszystkie telefony, w razie czego oddzwoń, bo ktoś może mieć dla ciebie ważną wiadomość. Pielęgnuj dłonie, rób manicure, jedz częściej, ale mniejsze porcje.
Aspekty planet: 05.01 sekstyl Księżyca z Neptunem, 05.23 trygon Wenus z Jowiszem, 14.38 trygon Księżyca z Jowiszem, 15.20 koniunkcja Księżyca z Wenus, 16.19 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Ósemka
Ósemka to wibracja zdobywania większej gotówki. Dlatego dzisiaj szukaj pomysłów na inwestycje, oszczędności i lokaty. Także wśród bliskich warto rozmawiać o budżecie rodzinnym i nadchodzących wydatkach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

29.03.2020, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 3.37)
Dobry czas na znalezienie nowego hobby i spokojny odpoczynek. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. Zrób manicure, bo paznokcie szybko dziś schną Księżyc w Bliźniętach  ostrzega przed szybką jazdą i zbyt ostrą wymianą zdań z bliskimi.
Aspekty planet: 00.04 trygon Księżyca z Marsem, 04.36 trygon Księżyca z Saturnem, 04.57 trygon Wenus z Plutonem, 22.31 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Dziewiątka to wibracja oświecenia i mądrości. Sprzyja nauce i pozostawianiu za sobą niepotrzebnych kompleksów i wątpliwości.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Szczęście ci sprzyja. Możesz wyjaśniać nieporozumienia i naprawiać błędów. Bądź dziś wyrozumiały dla siebie i innych, bo uśmiech i dobra wola mogą dzisiaj zdziałać prawdziwe cuda.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 02 º 49´ – 09 º 45´ Barana
Księżyc 17 º 38´ Ryb – 11 º 23´ Bliźniąt
Merkury 05 º 05′ – 12 º 46′ Ryb
Wenus 18 º 49′ – 25 º 38′ Byka
Mars 24 º 34′ – 29 º 26′ Koziorożca
Jowisz 23 º 11′ – 24 º 09′ Koziorożca
Saturn 00 º 04´ – 00 º 33´ Wodnika
Uran 04 º 42´ – 05 º 03´ Byka
Neptun 18 º 56′ – 19 º 12′ Ryb
Pluton 24 º 43′ – 24 º 49′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
23.03 od g. 15.51 do 24.03 do g. 01.57.
26.03 od g. 08.16 do g. 14.36.
29.03 od g. 00.04 do g. 03.37.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>