Horoskop tygodniowy 30.03-5.04.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w Baranie pomoże nam zabrać się za ważne sprawy. Początek tygodnia za sprawą koniunkcji Marsa z Saturnem może być męczący i  przynieść wiele trudnych sytuacji, ale od środy sytuacja zacznie się poprawiać i możemy liczyć na dobre wiadomości i ciekawe propozycje.

W poniedziałek 30.03 Mars wkracza do znaku Wodnika i pomoże nam uruchomić intuicję i zdobyć informacje, które dotychczas były poza naszym zasięgiem. Warto zadzwonić do bliskich osób, znaleźć nowe hobby.

We wtorek 31.03 koniunkcja Marsa z Saturnem pomoże nam w domowych i zawodowych porządkach. Warto rozmawiać z przełożonymi, orosić o pomoc osoby kompetentne, bo dzisiaj dużo uda się załatwić.

W piątek 3.04 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt i zacznie sprzyjać tym, którzy szukają tanich mieszkań, oszczędnych zakupów lub chcą ubiegać się o dofinansowanie lub kredyt. Teraz dostaniecie korzystniejsze warunki. W sobotę 4.04 trygon Wenus z Saturnem pomoże nam uporządkować finanse.

W sobotę 4.04 koniunkcja Merkurego z Neptunem  skazuje, że weekend będzie obfitował w wiele zaskakujących wydarzeń. Ludzie w ostatniej chwili będą zmieniać plany. Polecamy aktywny wypoczynek i spacery.

W niedzielę 5.04 koniunkcja Jowisza z Plutonem sprzyja osobom sumiennym, dokładnym i cierpliwym. W tym tygodniu nie narzekajmy na swój los, zadbajmy o swoich bliskich i cieszmy się życiem.

a20200330_450

30.03.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Ubieraj się ciepło i nie pij zimnych napojów.  Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie.
Aspekty planet: 04.57 kwadratura Księżyca z Merkurym, 17.10 kwadratura Księżyca z Neptunem, 21.43 Mars wchodzi do znaku Wodnika.

Wibracja dnia: Jedynka
Jedynka sprzyja nowatorskim pomysłom. Najwyższy czas zapomnieć o kompleksach niepowodzeniach, bo Jedynka to wibracja odwagi w zaczynaniu nowych spraw.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

31.03.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (od 13.43)
Planety zapewnią ci szybką regenerację i powrót do zdrowia. Nie siedź jednak za długo na słońcu i nie przebywaj w miejscach, które nie są bezpieczne. Odpoczywaj aktywnie, idź na spacer lub na rower. Księżyc w znaku Bliźniąt nie sprzyja zawieraniu ważnych finansowych umów.
Aspekty planet: 20.31 koniunkcja Marsa z Saturnem, 23.23 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zgodzie, bo czyni ludzi bardziej romantycznymi i uprzejmymi. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie dzisiaj pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

1.04.2020, środa
Księżyc w znaku Raka
Poczujesz się lepiej, a wielomiesięczne wyrzeczenia dietetyczne czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Odnajdziesz wreszcie sport, jaki odpowiada twojemu temperamentowi.  Ubiegaj się o podwyżkę, szukaj lepszych ofert pracy. Organizm potrzebuje więcej wody i ciepłych posiłków w ciągu dnia.
Aspekty planet: 12.21 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 19.50 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

2.04.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka i Lwa (od 20.26)
Przekonasz wszystkich do uprawiania sportu i korzystnych zmian w diecie. Regeneruj siły, idź na spacer, zajmij się swoją urodą i zdrowiem. Zwracaj się o pomoc finansową do rodziny i bliskich przyjaciół. Unikaj cukru, zamiast niego używaj miodu lub słodzika.
Aspekty planet: 01.22 trygon Księżyca z Neptunem, 10.48 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.20 opozycja Księżyca z Plutonem, 19.48 sekstyl Księżyca z Wenus, 21.48 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprzyja szybkim decyzjom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami. Rób samodzielnie to, co ważne, a dobrze na tym wyjdziesz.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

3.04.2020, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe rozmowy i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na zadbanie o włosy.
Aspekty planet: 00.13 opozycja Księżyca z Marsem, 05.39 kwadratura Księżyca z Uranem, 19.10 Wenus wchodzi do znaku Bliźniąt, 21.28 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj wielkanocne porządki i przygotowania.

4.04.2020, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 23.18)
To będzie spokojny dzień, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. Księżyc w Lwie sprawi, że o kondycję nie musisz się martwić, będziesz mieć dużo energii. Masaż dobrze ci zrobi. Idź na spacer, zacznij ćwiczyć. Znajdź oszczędności w codziennym budżecie. Wykup ubezpieczenie.
Aspekty planet: 03.14 koniunkcja Merkurego z Neptunem, 19.09 trygon Wenus z Saturnem.

Wibracja dnia: Trójka
Trójka przynosi dobre pomysły na rozwiązanie problemów. Jednak uważajmy, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia. Dobry dzień na porządki.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla rodziny lub idź na dłuższy spacer. Karta sprzyja ludziom odważnym.

5.04.2020, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a wieczorem kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych. Prasuj i układaj w szafie ubrania, rób zakupy, porządkuj kuchnię. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zadbaj o włosy, wcieraj balsam i odżywkę.
Aspekty planet: 01.07 kwadratura Księżyca z Wenus, 04.44 koniunkcja Jowisza z Plutonem, 08.05 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Czwórka sprawi, że dzień będzie spokojny i udany. Odpocznij, ciesz się rodziną i nabieraj pozytywnej energii. Przy okazji rodzinnego obiadu uda się też załatwić kilka finansowych spraw.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 09 º 45´ – 16 º 39´ Barana
Księżyc 11 º 23´ Bliźniąt – 16 º 32´ Panny
Merkury 12 º 46′ – 22 º 08′ Ryb
Wenus 25 º 38′ Byka – 02 º 02′ Bliźniąt
Mars 29 º 26′ Koziorożca – 04 º 18′ Wodnika
Jowisz 24 º 09′ – 24 º 59′ Koziorożca
Saturn 00 º 33´ – 00 º 58´ Wodnika
Uran 05 º 03´ – 05 º 26´ Byka
Neptun 19 º 12′ – 19 º 27′ Ryb
Pluton 24 º 49′ – 24 º 54′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
30.03 od g. 17.10 do 31.03 do g. 13.43.
2.04 od g. 18.48 do g. 20.26.
3.04 od g. 21.28 do 4.04 do g. 23.18.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>