Horoskop tygodniowy 20-26.04.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu zaczniemy myśleć o wielkich porządkach w domu i domowym budżecie. Jeśli ktoś jest co coś winien, warto upominać się o zwrot długu i samemu spłacać finansowe zobowiązania. Nów Księżyca w kwadraturze z Saturnem zaleca ostrożność i dokładność podczas wykonywania zawodowych obowiązków i podejmowania finansowych decyzji.

We wtorek 21.04 kwadratura Słońca z Saturnem może sprawić, że będziemy bardzo wrażliwi i przeczuleni na krytykę i ocenę. Nasze emocje mogą być wystawione na próbę, nie dajmy się wciągnąć w awanturę.

W czwartek 23.04 nów Księżyca w znaku Byka pomoże nam odzyskać stabilność finansową oraz skupić naszą uwagę na sprawach domu, rodziny i naszego majątku. Warto rozpoczynać remonty i drobne naprawy.

W sobotę 25.04 kwadratura Merkurego z Plutonem i Pluton wchodzi w retrogradację, co pomoże nam uporać się z uciążliwymi i czasochłonnymi obowiązkami. Nie spóźniajmy się na ważne spotkania, bo nasze niedociągnięcia będą przez rodzinę i znajomych surowo oceniane.

W niedzielę 26.04 koniunkcja Słońca z Uranem może nas osłabić. Nie zostawiajmy skomplikowanych spraw swojemu losowi. W razie problemów lub niepewności udajmy się po poradę do osoby starszej i bardzie doświadczonej. Kwadratura Merkurego z Jowiszem  pomoże nam zyskać poparcie i przychylność osób, które więcej mogą i więcej wiedzą.

a20200420_450

20.04.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 9.00)
Dbaj o siebie i nie przesadzaj z uprawianiem sportów. Zainteresujesz się medycyną naturalną, zaczniesz się lepiej i zdrowiej odżywiać. Dzięki temu wzmocnisz swój organizm. Wpływ Księżyca sprawi, że może być ci trudno ruszyć się z domu na spacer. Jeśli zaczniesz ograniczać niezdrowe produkty, będziesz w stanie szybko schudnąć i uzyskać idealną wagę.
Aspekty planet: 01.30 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 12.15 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja ryzykownym decyzjom i odważnym wystąpieniom. Łatwo będzie wycofać się z czegoś lub nagle coś zmienić. Szukaj nowych wyzwań, nie oglądaj się w przeszłość.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

21.04.2020, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Będziesz mógł przenosić góry i podjąć każdy wysiłek. Możesz jednak nie zauważyć, że będzie się to odbywać kosztem twojego zdrowia. Masz szansę wyzdrowieć dzięki dużej zdolności do regeneracji i sile woli. Kwadratura Słońca z Saturnem zachęca do częstszego odpoczywania, dlatego nie wymagaj od siebie zbyt wiele, a będziesz w dobrej formie.
Aspekty planet: 08.59 kwadratura Słońca z Saturnem, 13.17 sekstyl Księżyca z Wenus, 15.34 sekstyl Księżyca z Marsem, 22.05 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy i dogadywaniu się z ludźmi. Łatwiej przekonasz kogoś, że musi się liczyć także z tym, co ty masz do powiedzenia.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

22.04.2020, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 21.35)
Księżyc w Baranie sprawi, że uda ci się dużo spraw załatwić i nawet zarobić plan finansowy na kolejne tygodnie. Jedz suplementy, dostarcz organizmowi niezbędne witaminy. Miej się na baczności, jeździj ostrożnie i z zapiętymi pasami, nie forsuj swoich sił, bo Księżyc może osłabić twoje zdrowie. Zakładaj konta bankowe, ubiegaj się o dotacje.
Aspekty planet: 11.31 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.31 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja kreatywnym pomysłom. Coś się dzisiaj uda zmienić na lepsze. Pozbędziesz się kompleksów i niepotrzebnych problemów.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

23.04.2020, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Jedz świeże owoce, twój organizm potrzebuje witamin. Zapisz się na kontrolne badania, umów się na wizytę z lekarzem specjalistą. Mimo środka tygodnia zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i odpowiednie dla ciebie posiłki. Rób rachunki, sprzątaj szafę i garderobę. Nów Księżyca to dobry czas na zaczynanie diety i zrywanie ze złymi nawykami.
Aspekty planet: 00.59 kwadratura Księżyca z Saturnem, 04.25 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 10.28 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj możesz odkryć tajemnice, rozszyfrować spiski. Pytaj o wszystko, co tylko cię interesuje i nie daj się zbyć byle argumentem.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

24.04.2020, piątek
Księżyc w znaku Byka
Szybko reaguj na zmiany pogody, ciepło się ubieraj. jeśli ktoś kicha, to trzymaj się od niego z daleka. Możesz łatwiej łapać różne infekcje, zwłaszcza popołudniu. Nie przesadzaj też z intensywnością ćwiczeń, dzisiaj korzystniej jest nie robić wszystkiego na sto procent i nie przemęczać się. Zakładaj lokaty, odłóż trochę pieniędzy na wakacje.
Aspekty planet: 07.30 kwadratura Księżyca z Marsem, 13.37 sekstyl Księżyca z Neptunem, 23.26 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki doda nam wiary w świat i ludzi. Warto dyskutować. Udadzą się dzisiaj sprawy związane z hobby i nauką. Dobry dzień na różne prezentacje i narady przez Internet.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

25.04.2020, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 9.19)
Warto zwrócić większą uwagę na dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na kondycji całej rodziny. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Ubieraj się ciepło i nie pij zimnych napojów.  Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania. Rób manicure, bo lakier dziś szybko schnie. Kwadratura Merkurego z Plutonem sprzyja szybkiemu rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 02.42 trygon Księżyca z Jowiszem, 09.35 kwadratura Merkurego z Plutonem, 12.47 trygon Księżyca z Saturnem, 20.54 Pluton wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Chętnie pomożesz, doradzisz, a w razie potrzeby pocieszysz swoich bliskich. Dzisiaj możesz gotować i piec ulubione przysmaki lub zająć się upiększaniem domu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

26.04.2020, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziesz w dobrej kondycji. Poszukaj informacji na temat zdrowego stylu życia. Pewna radykalna dieta lub dziwna kuracja bardzo cię zainteresuje, ale bądź rozsądny i nie zmieniaj z dnia na dzień przyzwyczajeń. Pamiętaj o jedzeniu jajek i warzyw strączkowych, bo to źródło zdrowego białka. Koniunkcja Słońca z Uranem i kwadratura Merkurego z Jowiszem sprzyja nadrabianiu korespondencji i miłym niespodziankom.
Aspekty planet: 06.31 kwadratura Merkurego z Jowiszem, 11.00 koniunkcja Słońca z Uranem,
18.38 koniunkcja Księżyca z Wenus, 21.54 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Bądźmy dziś ostrożni, unikajmy kłótni. Zajmij się nauką, wyjaśniaj różne trudne sprawy. Dobry dzień na zmianę stylu życia na bardziej zdrowy.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet 13-26.04.2020:
Słońce 23 º 31´ Barana – 07 º 12´ Byka
Księżyc 29 º 57´ Strzelca – 20 º 52´ Bliźniąt
Merkury 02 º 53′ – 28 º 20′ Barana
Wenus 07 º 52′ – 17 º 13′ Bliźniąt
Mars 09 º 10′ – 18 º 52′ Wodnika
Jowisz 25 º 43′ – 26 º 45′ Koziorożca
Saturn 01 º 19´ – 01 º 48´ Wodnika
Uran 05 º 50´ – 06 º 38´ Byka
Neptun 19 º 41′ – 20 º 07′ Ryb
Pluton 24 º 57′ – 25 º 00′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
20.04 od g. 01.30 do g. 09.00.
22.04 od g. 14.31 do g. 21.35.
25.04 od g. 02.42 do g. 09.19.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>