Horoskop tygodniowy 27.04-3.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Nieoczekiwane wiadomości mogą w tym tygodniu nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Warto czytać, zwiedzać ciekawe strony internetowe i wykonywać ważne telefony.

W poniedziałek 27.04 Merkury wchodzi do znaku Byka i sprzyja robieniu rachunków, przyspieszy wypełnianie rocznych zeznań podatkowych i wskaże nam rozwiązanie trudnego problemu. Warto polegać na radach specjalisty.

We wtorek 28.04 kwadratura Merkurego z Saturnem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

W piątek 1.05 koniunkcja Merkurego z Uranem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

Tygodniowy

27.04.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 19.27)
Więcej się ruszaj i mimo pogody utrzymuj aktywny tryb życia. Zadbaj o to, żeby organizm dostawał więcej białka. Jedz suplementy diety, pij dużo wody mineralnej, a twój organizm wzmocni się i uodporni na choroby. Merkury wchodzi do znaku Byka i radzi ci zadbać o swoje finanse. Negocjuj oprocentowanie kredytu, rozeznaj się w nowych ofertach banków.
Aspekty planet: 00.31 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.59 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.52 Merkury wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja ważnym decyzjom na temat finansów, zakupów i inwestycji. Rób rachunki, układaj plan ważnych zadań. Wpadniesz na pomysł, jak opanować problemy i mieć więcej gotówki.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie przejmuj się cudzym zdaniem i śmiało realizuj swoje plany. Znajdziesz się w centrum zainteresowania, a twoje pomysły i sprawy zostaną zauważone. Aura sprzyja sukcesom.

28.04.2020, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Możesz narzekać na problemy żołądkowe, dlatego bardzo uważaj, co jesz. Nie szarżuj na rowerze lub nie chodź na długie spacery, bo twój organizm będzie mniej odporny na wiatr i zmiany pogody. Unikaj słodyczy, szczególnie wieczorem, bo możesz niepotrzebnie przybrać  na wadze. Wieczorem odpocznij i unikaj stresu. Kwadratura Merkurego z Saturnem nie sprzyja wysyłaniu ważnych pism czy podpisywaniu umów.
Aspekty planet: 08.08 sekstyl Księżyca z Uranem, 11.38 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 19.27 kwadratura Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja porządkom i nauce. Dzisiaj wyciągniemy wnioski ze starych błędów, coś naprawimy i zmienimy na lepsze. Nadrabiaj zaległości, reperuj różne urządzenia.

Karta dnia: II Kapłanka
Będziesz ambitny, ale możesz dziś napotkać na drobne kłopoty. Tylko dzięki dyplomacji i opanowaniu uda się rozwiązać trudną zawodową sprawę. Do wszystkiego podchodź ze spokojem.

29.04.2020, środa
Księżyc w znaku Raka
Księżyc w Raku pomoże ci zorientować się, czego potrzebuje twój organizm. Zaszczep się, jeśli jedziesz d egzotycznych krajów w najbliższym czasie. Uzupełniaj brak magnezu w organizmie, rób kontrolne badania. Nie farbuj włosów i nie maluj paznokci, bo będą długo schły. Pij zioła, organizm potrzebuje więcej mikroelementów.
Aspekty planet: 09.12 trygon Księżyca z Neptunem, 18.00 opozycja Księżyca z Plutonem, 21.29 opozycja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i szybkim decyzjom. Sprawy, jakie dzisiaj poruszysz, przyniosą ci zysk i uznanie. Możesz zaczynać nowe przedsięwzięcia, ryzyko się opłaci.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnisz sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach. Dzień będzie bardzo pracowity. Wieczorem warto zadbać o siebie i odpocząć w ładnym miejscu.

30.04.2020, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 3.06)
Dbaj o nerki, ubieraj się ciepło i nie wychodź z domu bez swetra. Będziesz narażony na przeziębienia i osłabienie organizmu, dlatego wysypiaj się. Pij dużo ciepłych napoi, szczególnie mleko i kakao. Regeneruj siły, unikaj przeciągów, idź na spacer. Na zakupach nie wydaj wszystkich oszczędności. Zadbaj o włosy, farbuj je i przycinaj.
Aspekty planet: 06.26 opozycja Księżyca z Saturnem, 12.46 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.20 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.38 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy. Dziś możesz zarobić na cudzych pomysłach lub podzielić się czymś z innymi. Dobry dzień na sprawy związane z miłością i ważnymi relacjami.

Karta dnia: VI Kochankowie
Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości i rozwiązywaniu konfliktów.

1.05.2020, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Koniunkcja Merkurego z Uranem pomoże ci zorientować się, czego potrzebuje twój organizm. Księżyc w znaku Lwa zmotywuje cię do aktywnego odpoczynku i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Zadbaj o swoje rośliny lub ogródek. Organizm potrzebuje więcej białka, zjedź więc dziś więcej nabiału lub mięsa, żeby nabrać sił na plany, jakie z rodziną przygotowałeś na majowy weekend. Dobry dzień, żeby zadbać o włosy.
Aspekty planet: 05.40 koniunkcja Merkurego z Uranem, 13.15 sekstyl Księżyca z Wenus, 18.04 opozycja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przynosi odkrywcze pomysły. Jednak uważajmy i nie działajmy pod wpływem emocji, bo każde plany wymagają dokładnego przemyślenia. Lepiej odpocząć.

Karta dnia: XX Sąd Ostateczny
Nie upieraj się jednak za bardzo przy swoich pomysłach i nie krytykuj bliskich. Niech robią to, na co sami mają ochotę. Dzień sprzyja przede wszystkim sprawom związanym ze zdrowiem i medycyną.

2.05.2020, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 7.35)
To będzie spokojny dzień, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. Księżyc sprawi, że o kondycję nie musisz się martwić. Masaż dobrze ci zrobi. Idź na spacer lub wykonaj kilka ćwiczeń rozciągających. Znajdź oszczędności w domowym budżecie. Wykup ubezpieczenie.
Aspekty planet: 19.18 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami.  Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze, zadzwoń do bliskich.

Karta dnia: IX Pustelnik
Dla niektórych osób będziesz nieuchwytny. Zapragniesz coś ukryć lub czegoś ważnego nie będziesz chciał powiedzieć. Dzień sprzyja poważnym planom finansowym, rachunkom i porządkom.

3.05.2020, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Trzymaj się z daleka od męczących spraw. Chętnie za to zajmij się domem i coś ugotuj,  ale kontroluj dietę. Słodycze, pizze i ciężkie sosy będą cię kusić na każdym kroku. Księżyc w Pannie mobilizuje do podsumowań, zrób więc rachunki, uporządkuj torebkę i portfel. Planety sprzyjają dobrym pomysłom na inwestycje, oszczędności i zdobywanie dodatkowej gotówki.
Aspekty planet: 01.38 trygon Księżyca z Merkurym, 05.39 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.05 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.21 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni.

Karta dnia: XXI Świat
Karta sprzyja zajmowaniu się swoim hobby, rozwijaniu talentów artystycznych i majsterkowaniu. Spacer w okolice wody ukoi twoje nerwy i pozwoli ci spojrzeć na wiele spraw z lepszej perspektywy.

Pozycje planet:
Słońce 07 º 12´ – 13 º 59´ Byka
Księżyc 20 º 52´ Bliźniąt – 25 º 35´ Panny
Merkury 28 º 20′ Barana – 12 º 55′ Byka
Wenus  17 º 13′ – 20 º 15′ Bliźniąt
Mars 18 º 52′ – 23 º 42′ Wodnika
Jowisz 26 º 45′ – 27 º 04′ Koziorożca
Saturn 01 º 48´ – 01 º 55´ Wodnika
Uran 06 º 38´ – 07 º 02´ Byka
Neptun 19 º 41′ – 20 º 18′ Ryb
Pluton 25 º 00′ – 24 º 59′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.04 od g. 18.59 do g. 19.27.
29.04 od g. 21.29 do 30.04 do g. 03.06.
1.05 od g. 18.04 do 2.05 do g. 07.35.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>