Horoskop tygodniowy 4-10.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu będziemy bardziej obowiązkowi, powinniśmy pilnować terminów i płatności. Błąd może nas wiele kosztować, zastanówmy się więc, zanim coś zrobimy. To dobry czas, aby zaczynać dietę, pokonywać przeciwników i podnosić wyżej poprzeczkę we wszystkim, co robimy.

W poniedziałek 4.05 koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprawi, że będziemy ciekawi świata, ludzi i nowości. Warto zrobić coś dla swojej kariery, zaplanować nowe intelektualne rozrywki i inspirować się tym, co inni mają mądrego do powiedzenia. Dobry dzień na ważne telefony, wysyłanie pism i załatwianie spraw urzędowych. Kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega jednak przed ryzykiem w finansach. Działajmy zgodnie z planem, nie poddawajmy się intuicji czy przeczuciom.

W czwartek 7.05 pełnia Księżyca w znaku Skorpiona zaostrzy nam apetyt na zabawę i rozrywki i pomoże nam dotrzeć do wartościowych ludzi, ważnych informacji i zdobyć potrzebne dokumenty lub poparcie wpływowych ludzi. Nie dajmy się jednak ponieść negatywnym emocjom. Sekstyl Merkurego z Neptunem będzie sprzyjać nauce, zdobywaniu dobrych ofert pracy, a także dogadywaniu się z ludźmi, którzy są nam bliscy. Warto nadrobić korespondencję i wykonać ważne telefony w sprawach finansowych.

W sobotę 9.05 trygon Merkurego z Plutonem wspomoże wszelkiego rodzaju terapie naturalne, przyspiesza rehabilitację i zapewnia pomysły na nowe zawodowe wyzwania.

W niedzielę 10.05 sekstyl Słońca z Neptunem sprawi, że poświęćmy na odpoczynek i intelektualne rozrywki. Dowiemy się czegoś nowego o świecie, co pozwoli nam zyskać sympatię lub szacunek bliskich. Trygon Merkurego z Jowiszem zachęci nas do aktywnego odpoczynku, doda sił i odwagi.

20200504_450

4.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 9.09)
Koniunkcja Słońca z Merkurym pozytywnie wpłynie na twoją psychikę. Poczujesz, że siłą woli jesteś w stanie pokonać każdą przeszkodę. Żeby poznać lepiej siebie i innych zacznij interesować się psychologią. Zadbaj o włosy i paznokcie, do diety włącz suplementy zawierające skrzyp. Nie obciążaj kręgosłupa.
Aspekty planet: 1.00 trygon Księżyca z Plutonem, 4.24 trygon Księżyca z Jowiszem, 5.52 kwadratura Wenus z Neptunem, 12.15 trygon Księżyca z Saturnem, 23.41 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

5.05.2020, wtorek
Księżyc w znaku Wagi
Słońce doda ci energii, będziesz miał siły na wyzwania i pracę. Nadmiar ruchu i zmian może jednak sprawić, że będziesz się przegrzewać i łatwiej przeziębiać się. Zachowaj więc umiar podczas różnych codziennych aktywności. Jedz więcej nabiału, wcieraj balsamy i kremy, zadbaj o skórę, rób peeling.
Aspekty planet: 18.23 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się ciekawscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też szalonym randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

6.05.2020, środa
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 09.04)
Możesz poczuć zmęczenie i osłabienie. Wysypiaj się, zadbaj o regularny odpoczynek, dbaj o serce i żyły, ogranicz potrawy zawierające cholesterol, a od razu poczujesz się lepiej. Unikaj dużych zakupów i kolejek, wykorzystaj zapasy ze spiżarni. Zadbaj o paznokcie. Zagraj w totka.  Możesz się łatwo wycofać z ustaleń, które ci się nie opłacają.
Aspekty planet: 1.04 kwadratura Księżyca z Plutonem, 1.12 trygon Księżyca z Marsem, 4.30 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 12.09 kwadratura Księżyca z Saturnem, 20.31 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na rodzinnych sprawach. Warto porozmawiać o wspólnych planach, zaplanować różne inwestycje i zakupy.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

7.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Skorpiona
Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona ostrzega cię przed chronicznym zmęczeniem i wyczerpaniem. Nie poddawaj się lenistwu i apatii. Przebywaj na słońcu, kiedy możesz, jedz witaminy i suplementy diety, a energia i optymizm powrócą. Unikaj dentysty oraz inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Szukaj finansowych porad.
Aspekty planet: 12.41 sekstyl Merkurego z Neptunem, 12.45 opozycja Księżyca ze Słońcem, 17.39 trygon Księżyca z Neptunem, 18.30 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

8.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 09.15)
Mierz ciśnienie, kup specjalny aparat i zapisuj wyniki. Tempo końca tygodnia może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz narzekać na zdrowie. Napij się regenerującego soku z marchewki i selera.
Aspekty planet: 1.02 sekstyl Księżyca z Plutonem, 3.32 kwadratura Księżyca z Marsem, 4.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 12.26 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

9.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Sąsiedzi i znajomi będą ciekawscy, a nawet wścibscy. Ktoś może się wtrącać w nasze sprawy, dlatego lepiej pilnować sekretów. Dzisiejsze konflikty lub plotki mogą mieć długotrwałe, bądź dyplomatą i unikaj trudnych tematów. Lepiej odpocząć, zająć się czymś miłym i przyjemnym. Zajmij się porządkami, napraw zepsute sprzęty.
Aspekty planet: 15.17 trygon Merkurego z Plutonem, 19.13 kwadratura Księżyca z Neptunem, 21.13 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

10.05.2020, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 11.38)
Dzisiaj unikaj konfliktów. Możliwe osłabienie sił, a ludzie będą podejrzliwi. Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję rodziny. Dobry dzień na odpoczynek, dbanie o zdrowie, a także definitywne rozstanie się z cukrem, alkoholem i papierosami. Regeneruj siły, odpoczywaj, unikaj przeciągów. Trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja spacerom i mądrzej lekturze.
Aspekty planet: 8.10 sekstyl Księżyca z Marsem, 16.35 trygon Merkurego z Jowiszem, 18.15 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 13 º 59´ – 20 º 46´ Byka
Księżyc 25 º 35´ Panny – 08 º 12´ Koziorożca
Merkury 12 º 55′ – 28 º 03′ Byka
Wenus 20 º 15′ – 21 º 44′ Bliźniąt
Mars 23 º 42′ – 28 º 31′ Wodnika
Jowisz 27 º 04′ – 27 º 13′ Koziorożca
Saturn 01 º 55´ – 01 º 57´ Wodnika
Uran 07 º 02´ – 07 º 26´ Byka
Neptun 20 º 18′ – 20 º 28′ Ryb
Pluton 24 º 59′ – 24 º 56′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
4.05 od g. 04.24 do g. 09.09.
6.05 od g. 04.30 do g. 09.04.
8.05 od g. 04.38 do g. 09.15.
10.05 od g. 08.10 do g. 11.38.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>