Horoskop tygodniowy 11-17.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy aktywnie zabiegać o to, co jest dla nas ważne i uda się nam dużo załatwić dzięki Merkuremu, który wejdzie do znaku Bliźniąt. Mars przejdzie do Ryb, co sprawi, że będziemy bardziej nastawieni na pomaganie innym i dbanie o zdrowie. Od środy Wenus znajdzie się w retrogradacji, zadbajmy więc o sprawy finansowe i liczmy na odnowienie wartościowych znajomości.

W poniedziałek 11.05 Merkury utworzy kwadraturę z Marsem i wejdzie do znaku Bliźniąt. Zacznijmy doceniać to, co dają nam bliscy i cieszyć się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Wsparcie najbliższych pomoże ci przeżyć trudne chwile.

We wtorek 12.05 trygon Merkurego z Saturnem zdyscyplinuje nas w sprawach związku i uczuć. Ktoś będzie chciał, żebyśmy się określili i sprecyzowali swoje nastawienie czy emocje. Warto być lojalnym i wykazać się opiekuńczością.

W środę 13.05 Mars wchodzi do znaku Ryb i przyniesie nam dobre pomysły na rozwiązanie finansowych kłopotów. Uważnie słuchajmy, co inni mają do powiedzenia, uczmy się od starszych i mądrzejszych od siebie. Inwestycje przyniosą szybki zysk. Wenus wchodzi w retrogradację i przypomni nam o długach, zaległych płatnościach czy obowiązkach, jakich się podjęliśmy wobec partnera czy rodziny.

W czwartek 14.05 Jowisz wchodzi w retrogradację. Nie poddawajmy się, gdzieś na pewno są fundusze lub oszczędności, które możemy wykorzystać. Już niedługo szybko zdobędziemy środki lub pieniądze, aby zrealizować najpilniejsze potrzeby i zacząć nowe projekty.

W piątek 15.05 Słońce utworzy trygon z Plutonem, a w niedzielę 17.05 trygon z Jowiszem i pomoże nam w zrealizowaniu ambitnych życiowych planów.

Tygodniowy

11.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziesz chciał robić wszystko naraz, dlatego jedz więcej białka i pamiętaj o dziennej porcji witamin. Zadbaj o wątrobę i nie obciążaj jej ciężkostrawnymi potrawami czy ostrymi sosami. Unikaj też egzotycznych przypraw. Rób peeling i depilację. Odwiedzaj urzędy.
Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt i pomoże ci odnowić dawną wartościową znajomość.
Aspekty planet: 00.38 trygon Księżyca z Uranem, 06.09 Saturn wchodzi w retrogradację, 09.33 kwadratura Merkurego z Marsem, 23.57 Merkury wchodzi do znaku Bliźniąt.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

12.05.2020, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 17.38)
Ludzie będą krytyczni i uparci. Ktoś może wymagać od ciebie o wiele, niż robisz zwykle. Ułóż dobry plan dnia i nie daj się poganiać, a ze wszystkim sobie poradzisz. Dobry dzień na depilację i peelingi, a także pielęgnację włosów. Szukaj dobrego lekarza, kupuj lekarstwa, zapisuj się do specjalisty. Trygon Merkurego z Saturnem pomoże załatwić sprawy urzędowe.
Aspekty planet: 00.04 sekstyl Księżyca z Neptunem, 02.23 trygon Księżyca ze Słońcem, 08.13 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 12.29 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 21.06 trygon Księżyca z Merkurym, 21.17 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 22.13 trygon Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

13.05.2020, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Bądź czujny i nie odwlekaj ważnych badań ani kontrolnych wizyt. Twój organizm domagać się będzie więcej węglowodanów, jedz więc więcej kasz i makaronów. Ubieraj się ciepło, bo możesz gorzej reagować na zmianę temperatury. Wenus doda ci blasku i urody. Wysyłaj ważne pisma do urzędów i banku. Mars wchodzi do znaku Ryb i sprzyja zdobywaniu pomocy.
Aspekty planet: 06.17 Mars wchodzi do znaku Ryb, 07.51 kwadratura Księżyca z Uranem, 08.44 Wenus wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby zadbać o siebie i polepszyć sobie nastrój. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

14.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Jowisz zapewni ci dobre samopoczucie i humor. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, teraz wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Zadbaj o skórę, idź na hydromasaż, pij wodę mineralną bogatą w mikroelementy. Trudno ci będzie wytrzymać w hałasie. Podejmuj ważne decyzje finansowe.
Aspekty planet: 11.19 trygon Księżyca z Wenus, 16.02 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 16.31 Jowisz wchodzi w retrogradację.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

15.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 3.24)
Zadbaj o dietę, zwróć uwagę na żołądek. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Ćwicz i spaceruj na świeżym powietrzu. Dbaj o odpoczynek i zanim podejmiesz radykalną decyzję o zmianie diety czy sposobu leczenia, skonsultuj się ze specjalistą. Trygon Słońca z Plutonem przyspieszy ważną decyzję. W sprawach finansowych lepiej poradzić się księgowej.
Aspekty planet: 06.05 koniunkcja Księżyca z Marsem, 08.49 trygon Słońca z Plutonem, 18.40 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.57 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także dbaniu o siebie. Pomoże też zaplanować różne domowe obowiązki.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

16.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Nie ulegnij presji obowiązków i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Dzięki dobremu planowaniu uda ci się przeprowadzić skuteczną kurację, a twoje zdrowie się poprawi. Wykonuj ćwiczenia siłowe, będziemy energiczni, idź na siłownię lub graj w tenisa. Zadbaj o oczy. Nie udzielaj pożyczek, bo szybko nie zobaczysz pieniędzy z powrotem.
Aspekty planet: 20.33 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 22.35 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, weekendowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

17.05.2020, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Dobry dzień na szukanie wyjaśnienia zagadek, odkrywanie tajemnic, oszczędzanie. Księżyc nie sprzyja ryzykownym pomysłom i nagłym zmianom planów. Ludzie będą czuli na swoim punkcie i bardzo obrażalscy. Lepiej sam pilnuj swoich spraw i nie wtrącaj się w cudze problemy. Unikaj farbowania włosów, zrób peeling całego ciała. Trygon Słońca z Jowiszem radzi pomagać innym i dzielić się tym, co mamy.
Aspekty planet: 05.14 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 09.59 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.39 trygon Słońca z Jowiszem, 19.28 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja nauce. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi i spostrzegawczy. Lepiej nie rozmawiać z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy, bo szkoda czasu na kłótnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Niedzielne spotkania i telefony sprawią tobie i bliskim wiele radości. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 20 º 46´ – 27 º 31´ Byka
Księżyc 08 º 12´ Koziorożca – 05 º 08´ Barana
Merkury 28 º 03′ Byka – 12 º 19′ Bliźniąt
Wenus 21 º 44′ – 21 º 24′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 28 º 31′ Wodnika – 03 º 17′ Ryb
Jowisz  27 º 13′ – 27 º 13′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 57´ 01 º 55´Wodnika w retrogradacji
Uran 07 º 26´ – 07 º 49´ Byka
Neptun 20 º 28′ – 20 º 37′ Ryb
Pluton 24 º 56′ – 24 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
12.05 od g. 12.29 do g. 17.38.
14.05 od g. 16.02 do 15.05 do g. 03.24.
17.05 od g. 09.59 do g. 15.35.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>