Horoskop tygodniowy 18-24.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dużo zmian. Zdobędziemy nowe doświadczenia i ktoś zaskoczy nas niecodzienną propozycją. Nie bójmy się zaczynać od nowa, naszymi autami będą zapał i entuzjazm. Sukces jest w zasięgu ręki, trzeba jeszcze chwilę poczekać i zdobyć się na większy wysiłek. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt zapewni nam wiele dobrych pomysłów na spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty. Będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych.

Tygodniowy

W środę 20.05 Słońce wchodzi do znaku Bliźniąt i sprawi, że możemy spotkać na swojej drodze wyjątkową osobą, dostać bardzo ważne zadanie lub wiadomość, która znacząco zmieni naszą obecną sytuację.

W czwartek 21.05 kwadratura Wenus z Neptunem sprawi, że finansowych pokus będzie wiele. Pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne.

W piątek 22.05 nów Księżyca zachęca do nowych znajomości i krótkich wyjazdów, trygon Słońca z Saturnem ostrzega przed błędami i pomyłkami, bądźmy uważni i na spokojnie podchodźmy do trudnych spraw. Merkury utworzy koniunkcję  z Wenus i kwadraturę z Neptunem i zacznie sprzyjać nawiązywaniu przyjaźni, flirtów i gorących romansów. Przygotujmy się na towarzyskie i romansowe przygody.

18.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Planety sprawią, że poczujesz przypływ sił i entuzjazmu. Jedz więcej zielonych warzyw, które zawierają żelazo, a trudny nadchodzącego tygodnia nie będą ci groźny. Księżyc sprzyja znajdowaniu finansowych okazji. Udadzą się za to zakupy, podróże i rozwijanie swoich zainteresowań. Sprzątaj, ustawiaj książki, sprzątaj biurko lub różne schowki.
Aspekty planet: 19.16 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na  twoje decyzje i postępowanie.

19.05.2020, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Mierz zamiary na siły, pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć. Nie rezygnuj z czasu wolnego czy przerwy, nawet jeśli wokół będzie się dużo działo. Księżyc w Baranie sprzyjają regeneracji sił i szczęśliwym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości. Pamiętaj o kremach z filtrem, kiedy wychodzisz na Słońce, nałóż maseczkę nawilżającą na twarz, zadbaj o paznokcie.
Aspekty planet: 10.16 Księżyc w sekstylu z Wenus, 17.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 22.32 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. W pracy czas na szybkie decyzje. Potem warto obejrzeć ciekawy serial, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

20.05.2020, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 4.10)
Przed nami spokojny dzień, który nie sprzyja pośpiesznym decyzjom i ryzykowaniu w sprawach finansowych. Uważajmy, bo ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej unikać ryzykownych decyzji, a zająć się sztuką, miłością, duchowymi sprawami. Po południu możesz zacząć cięższe domowe prace, a nawet drobne remonty. Dziś Słońce wejdzie do znaku Bliźniąt i poczujemy przypływ inspiracji i chęć do odnawiania dawnych znajomości.
Aspekty planet: 07.57 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.09 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.49 Słońca wkracza do znaku Bliźniąt, 20.06 koniunkcja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

21.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Poranek sprzyja odpoczynkowi i rodzinnym sprawom. Po południu zainteresujemy się, co słychać u znajomych. Dzwoń, umawiaj się, zdobywaj ciekawe zaproszenia i informacje. Udadzą się randki i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. Kwadratura Wenus z Neptunem sprzyja zakochanym i osobom szukającym swojej drugiej połówki. W kuchni testuj nowe smaki, nieznane przyprawy i egzotyczne przepisy. Pij dużo wody mineralnej.
Aspekty planet: 01.02 kwadratura Wenus z Neptunem, 21.18 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie skosztujemy egzotycznych potraw i zadzwonimy do sympatycznych znajomych.

Karta dnia: III Cesarzowa
Cesarzowa pomaga rozmawiać o pieniądzach, sprzyja udanym zakupom i zyskownym umowom. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

22.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 15.35)
Ten wyjątkowy dzień warto poświęcić na planowanie i szacowanie zysków i strat. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt i koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja dogadywaniu się z ludźmi, negocjacjom, składaniu podań o pracę. To dobry dzień, aby szukać odpowiednich pomocników. Organizm będzie potrzebował więcej korzennych warzyw i ziołowych herbat. Dobry dzień na pielęgnację urody.
Aspekty planet: 05.28 trygon Księżyca z Plutonem, 10.00 trygon Księżyca z Jowiszem, 10.41 koniunkcja Merkurego z Wenus, 14.01 trygon Słońca z Saturnem, 17.42 kwadratura Merkurego z Neptunem, 19.11 trygon Księżyca z Saturnem, 19.38 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

23.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja domowej pracy, a także dbaniu o zdrowie i urodę. Zapragniemy otoczyć się  luksusem, dlatego podczas zakupów nie daj się dzisiaj ponieść emocjom. W sprawach finansowych możliwe korzystne wiadomości, rano zajmij się domowymi rachunkami, kupuj telefon czy komputer. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania i kulturalne rozrywki.
Aspekty planet: 04.43 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

24.05.2020, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Od rana będziemy optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż na rodzinnych obowiązkach. Aura sprzyja wyjazdom i udanym spotkaniom. Udadzą się randki i zajęcia związane z artystycznym hobby. Starsze osoby będą bardziej wyrozumiałe, a młodsze bardziej uprzejme. Będziemy mieć większy apetyt, zadbaj o regularne posiłki.
Aspekty planet: 05.14 koniunkcja Księżyca z Wenus, 07.33 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.09 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 27 º 31´ Byka – 04 º 15´ Bliźniąt
Księżyc 05 º 08´ Barana – 00 º 27´ Raka
Merkury 12 º 19′ – 24 º 30′ Bliźniąt
Wenus 21 º 24′ – 19 º 07′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 03 º 17′ – 08 º 07′ Ryb
Jowisz 27 º 13′ – 27 º 04′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 55´- 01 º 48´ Wodnika w retrogradacji
Uran 07 º 49´ – 08 º 12´ Byka
Neptun 20 º 37′ – 20 º 44′ Ryb
Pluton 24 º 53′ – 24 º 48′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
19.05 od g. 22.32 do 20.05 do g. 04.10.
22.05 od g. 10.00 do g. 15.35.
24.05 od g. 13.09 do 25.05 do g. 01.08.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>