Horoskop tygodniowy 25-31.05.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce, Wenus i Merkury w Bliźniętach sprzyjają komunikacji. Wysyłaj ważne maile, listy, dzwoń do ważnych osób. Dobry czas na naukę  zdawanie egzaminów, wykazanie się wiedzą i nadrobienie zaległości w czytaniu. W czwartek 28.05 Merkury wchodzi do znaku Raka i przyniesie nam zasłużone uznanie i nagrodę za trudnych kilka ostatnich miesięcy. Sprzyja też handlowcom i podróżnikom. To dobry tydzień na podpisywanie umów, szukanie handlowych okazji, negocjacje i targowanie się.

Tygodniowy

25.05.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 1.08)
Będziemy w dobrych humorach. Różne zawodowe sprawy uda się szybko załatwić, bo Księżyc w znaku Raka sprzyja współpracy i zarabianiu pieniędzy. Zamiast się spieszyć i denerwować z powodu korków lub polityki, poszukaj mądrości i cierpliwości. Popołudnie sprzyja medytacji, afirmacjom, pozytywnym magicznym rytuałom. Udadzą się randki i towarzyskie imprezy.
Aspekty planet: 08.48 sekstyl Marsa z Uranem, 16.33 sekstyl Księżyca z Uranem, 16.57 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: XXI Świat
Przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Dzień sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.

26.05.2020, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Poczujemy przypływ optymizmu, przestaniemy się martwić drobiazgami. Bardzo chętnie nadrobimy zaległości w lekturze lub zapiszemy się na ciekawy kurs w internecie. Wieczór sprzyja imprezom i szalonym randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Unikajmy jednak nadmiaru słodyczy, bo dziś łatwo utyć! Zacznij ćwiczyć, a szybko zobaczysz efekty.
Aspekty planet: 15.42 trygon Księżyca z Neptunem, 23.03 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Staniesz się spokojniejszy niż zwykle i bardzo wrażliwy. Nie obrażaj się, jeśli ktoś zacznie z ciebie żartować. Po południu poczujesz przypływ sił i energii, a wieczór sprzyja wspaniałym pomysłom na rozrywkę.

27.05.2020, środa
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 8.32)
Od rana będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Księżyc w Lwie sprzyja kreatywności i zmianie spojrzenia na sytuację, dlatego odważ się dzisiaj przeciwstawić osobom, które cię wykorzystują lub nie szanują. Dzień przyniesie nam ciekawe spotkania i nowe inspiracje. Zacznij uprawiać sport, zabierz się za poprawę kondycji. Dobry dzień na zajęcie się urodą i fryzurą.
Aspekty planet: 03.06 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.42 opozycja Księżyca z Saturnem, 21.02 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 23.33 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz się troszczyć i martwić o przyjaciół, a także zaczniesz pomagać innym. Zbyt wiele odpowiedzialności może cię bardzo zmęczyć. Pamiętaj o własnych potrzebach i odpoczynku.

28.05.2020, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Poczujemy przypływ sił, a Księżyc w znaku Lwa sprzyja braniu na siebie ambitnych zadań. Dziś masz szansę uporać się z większą ilością zajęć niż zwykle, ale zamiast się chwalić i dekoncentrować, z samego rana zabierz się do pracy. Warto też więcej się ruszać, bo dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie ćwiczeń lub zakupy modnych ubrań. Merkury wchodzi do znaku Raka i pomoże nam w znalezieniu bratniej duszy.
Aspekty planet: 15.30 sekstyl Księżyca z Wenus, 20.09 Merkury wkracza do znaku Raka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię aktywny dzień. Bądź uparty, zdobywaj większe pieniądze lub wpływy. Spotkania z ludźmi i służbowe zabrania przysporzą ci popularności. Pokonasz konkurencję, będziesz zadowolony.

29.05.2020, piątek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 13.40)
Będziemy energiczni i rozmowni. Księżyc w znaku Panny sprzyja załatwianiu ważnych spraw przez telefon w urzędach, u lekarza i w banku. Postarajmy się tylko być bardzo punktualni, a wiele uda się zrobić. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a także przeprowadzaniu różnych negocjacji i ważnych narad. Organizm potrzebuje więcej warzyw, zażywaj suplementy uzupełniające mikroelementy.
Aspekty planet: 15.32 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na randki.

Karta dnia: V Papież
Bez trudu uporasz się z zawodowymi problemami, nawet tymi, które ciągną się od dawna. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, a wieczór randkom lub towarzyskim spotkaniom. Powodzenia!

30.05.2020, sobota
Księżyc w znaku Panny
Czeka nas udany dzień i humory będą nam dopisywać. Księżyc w znaku Panny sprawi, że do ważnych zadań podejdziemy konkretnie i rzeczowo, nie będziemy tracić niepotrzebnie czasu. Wieczór sprzyja realizacji dobrych pomysłów i długim rozmowom przez telefon. Zadbaj o włosy – dziś przycięte odrosną wolniej, ale będą gęściejsze.
Aspekty planet: 04.14 trygon Księżyca z Uranem, 05.29 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 09.34 opozycja Księżyca z Marsem, 17.18 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki.

Karta dnia: III Cesarzowa
Powodzenie ci sprzyja, ale zamiast sprzątać czy gotować, będziesz leniuchować. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy.

31.05.2020, niedziela
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 16.37)
Będziemy rozmowni i ciekawscy, z każdym chętnie zamienimy kilka słów. Dlatego uważajmy, bo łatwo będzie o spóźnienia i zamieszanie. W południe unikajmy towarzyskich plotek! Przeczekajmy tą porę i nie załatwiajmy wtedy ważnych spraw, a reszta dnia będzie udana. Udadzą się rodzinne spotkania i domowe atrakcje kulturalne. Dobry dzień na rozpoczęcie diety oczyszczającej lub na sokowy detoks.
Aspekty planet: 01.13 opozycja Księżyca z Neptunem, 07.46 trygon Księżyca z Plutonem, 11.16 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.19 trygon Księżyca z Saturnem, 23.15 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj znajomych. Dobry dzień na naukę i porządki.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Czeka cię dzień bez większych trosk. Sprawy uczuć i miłości będą dziś najważniejsze. Masz również szansę zdobyć uznanie i popularność, jeśli tylko na towarzyskich spotkaniach nie będziesz mówić wyłącznie o swoich sprawach.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 15´ – 10 º 58´ Bliźniąt
Księżyc 00 º 27´ Raka – 05 º 38´ Wagi
Merkury 24 º 30′ Bliźniąt – 04 º 07′ Raka
Wenus 19 º 07′ – 15 º 18′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 08 º 07′ – 12 º 42′ Ryb
Jowisz 27 º 04′ – 26 º 46′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 48´ – 01 º 37´ Wodnika w retrogradacji
Uran 08 º 12´ – 08 º 34´ Byka
Neptun 20 º 44′ – 20 º 50′ Ryb
Pluton 24 º 48′ – 24 º 42′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
24.05 od g. 13.09 do 25.05 do g. 01.08.
27.05 od g. 03.06 do g. 08.32.
28.05 od g. 15.30 do 29.05 do g. 13.40.
31.05 od g. 11.6 do g. 16.37.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>