Horoskop tygodniowy 1-7.06.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu dostaniemy dużą dawkę pozytywnej energii od koniunkcji Wenus i Słońca oraz pełni Księżyca i częściowego zaćmienia Księżyca w kwadraturze z Marsem. Uważaj jednak, żeby nikt nie wykorzystał twoich dobrych intencji wbrew twojej woli. Strzeż się osób, które kradną energię i uwagę, a wszystkie sprawy załatwisz bez problemu.

W środę 3.06 koniunkcja Słońca z Wenus skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach. Kwadratura Wenus z Marsem sprawi, że wszyscy będą się spieszyć, przez co łatwo będzie o kłótnie lub pomyłki. Niektórzy w ten dzień podejmą radykalne decyzje, postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany.

W czwartek 4.06 sekstyl Merkurego z Uranem sprzyja wysyłaniu ofert, zamawianiu nowych reklam, odświeżeniu strony internetowej oraz większej aktywności w mediach społecznościowych.

W piątek 5.06 pełnia Księżyca w znaku Strzelca. Dostaniesz wielki zastrzyk planetarnej energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi.

W sobotę 6.06 kwadratura Słońca z Marsem przestrzega nas, aby nie popełnić błędu, który może nas drogo kosztować. Czas nie sprzyja załatwianiu finansowych spraw, unikajmy spotkań z nieżyczliwymi osobami.

Horoskop tygpdniowy

1.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy ciekawscy i emocjonalni. Dlatego trudno będzie skupić się na domowych obowiązkach, bo ludzie będą się wzajemnie rozpraszać. Uważajmy dzisiaj na słowa, bo łatwo się będzie przejąć różnymi plotkami. Osobom samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. Zaczynaj dietę, dbaj o linię. Organizm potrzebuje więcej ciepłych posiłków i bogatych w zdrowe tłuszcze potraw.
Aspekty planet: 11.27 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.19 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zakochanym, dziś trudno im będzie znieść rozłąkę, padną wielkie słowa i gorące wyznania. A kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

2.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 18.05)
Można zabierać się za męczącą pracę fizyczną i cięższe obowiązki, jeśli masz towarzystwo lub pomocników. Do rachunków lub papierkowej roboty możesz nie mieć cierpliwości. W domu trzymaj emocje na wodzy i nie daj się sprowokować do niepotrzebnych kłótni. Warto poćwiczyć lub wybrać się na dłuższy  spacer. Po południu aura będzie spokojniejsza, dobry czas na sprawy uczuciowe.
Aspekty planet: 09.22 kwadratura Księżyca z Plutonem, 12.39 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 20.37 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że poczujemy przypływ artystycznego natchnienia. Będziemy żartować i flirtować. Popołudnie to idealny dzień na towarzyskie spotkania lub szalone randki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

3.06.2020, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Koniunkcja Słońca z Wenus sprzyja nadawaniu lotto i graniu w gry z dużą pulą nagród. Warto energicznie zabrać się do pracy, bo będziemy mieli okazję szybko uporać się z trudnościami. Ludzie będą życzliwi, a także chętnie pożartują i puszczą w niepamięć stare nieporozumienia. Pomyślmy marzenie, bo może się szybko spełnić! Unikajmy robienia skomplikowanych rachunków, a także plotek, pośpiechu. Kwadratura Wenus z Marsem pomaga w sprawach uczuciowych. Organizm domaga się więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 02.40 kwadratura Wenus z Marsem, 04.40 trygon Księżyca z Merkurym, 08.16 opozycja Księżyca z Uranem, 17.44 trygon Księżyca z Marsem, 19.43 koniunkcja Słońca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

4.06.2020, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 19.16)
Podejmuj ważne decyzje, a także pozbywaj się z życia tego, co nie jest ci już potrzebne. Ludzie mogą być nerwowi, bardzo pewni siebie, ale też zmienni. Nie bierz udziału w dyskusjach i intrygach, bo sekrety szybko wyjdą na jaw. Na randkach bardzo gorąca atmosfera. Dzień sprzyja też medytacji, rytuałom dla powodzenia i szczęścia. Koniecznie podlej kwiaty doniczkowe.
Aspekty planet: 04.14 trygon Księżyca z Neptunem, 10.26 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.36 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 21.43 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że staniemy się towarzyscy i bardziej optymistyczni. Sprzyja też randkom, a kto zajmuje się sztuką, ten może liczyć na przypływ natchnienia.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

5.06.2020, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Będziemy mieli coraz mniej ochoty i siły do pracy lub nauki. Aura planetarna nie sprzyja nowym lub ryzykownym pomysłom. Różne tajemnice mogą niespodziewanie wyjść na jaw, dlatego bądźmy uważni, ale i nie wtrącajmy się w cudze sprawy. Randki i wielkie zakupy lepiej przełożyć na inny dzień. Zadbajmy o rośliny domowe. Pełnia Księżyca i półcieniowe zaćmienie Księżyca ostrzega przed podejmowaniem pochopnych decyzji i ryzyka.
Aspekty planet: 13.04 sekstyl Merkurego z Uranem, 15.57 opozycja Księżyca z Wenus, 21.12 opozycja Księżyca ze Słońcem, 21.44 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy dzisiaj skoncentrowani na swoich rodzinnych sprawach. Jeśli planujesz obowiązki, to wybierz się na zakupy.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

6.06.2020, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 21.44)
Będziemy optymistyczni i energiczni. Dzisiaj warto zastanowić się nad zmianami, które już czas wprowadzić w życie. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, ale ostrożnie z rywalizacją! Jeśli zaczniemy porównywać się z innymi, stracimy czas i zapał do mądrych działań. to zły dzień na wyścigi lub sporty zespołowe. Kwadratura Słońca z Marsem ostrzega przed brawurą i ryzykiem.
Aspekty planet: 06.10 kwadratura Księżyca z Neptunem, 21.10 kwadratura Słońca z Marsem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

7.06.2020, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy senni i niechętni do żartów, bliscy będą od nas więcej wymagać. Lepiej unikać zbędnych dyskusji, bo ludzie będą jednocześnie niecierpliwi i uparci. Warto za zająć się prywatnymi sprawami, hobby lub po prostu odpocząć. Unikajmy ryzykownych decyzji, męczących podróży, wielkich zakupów. Dobry czas na depilację, piling, dbanie o skórę.
Aspekty planet: 13.08 trygon Księżyca z Uranem, 16.05 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprzyja biznesowi. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły, a także coś zaoszczędzić. Zapisuj swoje plany, bo szybko przyniosą ci godziwe zyski.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 10 º 58´ – 17 º 40´ Bliźniąt
Księżyc 05 º 38´ Wagi – 16 º 11´ Koziorożca
Merkury 04 º 07′ – 10 º 53′ Raka
Wenus 15 º 18′ – 10 º 58′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 12 º 42′ – 17 º 19′ Ryb
Jowisz 26 º 46′ – 26 º 19′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 37´ – 01 º 21´ Wodnika w retrogradacji
Uran 08 º 34´ – 08 º 54´ Byka
Neptun 20 º 50′ – 20 º 54′ Ryb
Pluton 24 º 42′ – 24 º 34′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
2.06 od g. 12.39 do g. 18.05.
4.06 od g. 13.36 do g. 19.16.
6.06 od g. 06.10 do g. 21.44.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>