Horoskop tygodniowy 8-14.06.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Zrób coś nowego i zaskakującego, nie planuj drobiazgowo całego tygodnia, zdaj się na los i podążaj za głosem serca, a coś ciekawego cię dzisiaj spotka. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję.

W czwartek 11.06 kwadratura Słońca z Neptunem sprzyja zakochanym i tym, którzy szukają kogoś do pary. Sukcesy towarzyskie mogą ci pomóc w pracy. Pamiętaj, to ty dyktujesz warunki i najlepiej wiesz, co jest ci potrzebne do szczęścia.

W sobotę 13.06 koniunkcja Marsa z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Warto umawiać się na spotkania, randki czy iść do kina lub teatru, bo sztuka i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń.

Horoskop tygodniowy

8.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc sprzyja zakupom i załatwianiu ważnych spraw w urzędzie lub administracji. Postaraj się być dokładny i punktualny, a wszystko się uda. Warto być miłym i wyrozumiałym dla ludzi. Po południu trzymajmy nerwy na wodzy. Uśmiechem zdziałamy dzisiaj więcej, niż obrażoną miną. Dzień sprzyja dbaniu o urodę. Unikaj ciężkich potraw, organizm potrzebuje dużo wody i soków.
Aspekty planet: 04.06 sekstyl Księżyca z Marsem, 10.25 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.00 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 20.05 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: 0 Głupiec
Będziesz niesforny, pomysłowi i bardzo energiczny. Za biurkiem lub w szkolnej ławce trudno ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub jeździć na rowerze.

9.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 2.53)
Uważaj, bo dzisiaj nie wszystko co ci obiecują, będzie prawdą! Na różne żarty, a nawet oszustwa, łatwo się będzie nabrać. Dlatego dziś słuchaj intuicji i zasięgaj porady u osób z autorytetem. Udadzą się randki, bo Księżyc czyni ludzi bardzo wrażliwymi i romantycznymi. Także medytacja, afirmacja i czary, przyniosą bardzo dobry efekt. Zapisz się na badania kontrolne, pilnuj diety.
Aspekty planet: 05.16 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 19.29 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.14 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja dobrym pomysłom. Pomaga znaleźć wyjście z kłopotów i dodaje optymizmu. Pod jej wpływem pozbędziesz się różnych uprzedzeń, zaczniesz ważne sprawy od nowa.

Karta dnia: IV Cesarz
Poświęć dzień na pracę i zwyczajne obowiązki. Im więcej uda się załatwić, tym więcej będziesz miał wolnego czasu. Wieczorem przypływ dobrego humoru.

10.06.2020, środa
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc pomoże załatwiać ważne sprawy, nie odkładaj na później trudnych spraw urzędowych czy zawodowych. Ludzie wszyscy będą uprzejmi, ale też ciekawscy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Uda się nauka, podróże i pisanie ważnych pism. Jedz więcej potraf bogatych w zdrowe tłuszcze.
Aspekty planet: 16.34 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja miłości. Czyni ludzi bardziej otwartymi na potrzeby innych. Kto jest samotny, temu łatwiej będzie pokonać nieśmiałość i zawrzeć nowe znajomości.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Dzisiaj może się to spełnić. Karta Gwiazda pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Bądź odważny i pewny siebie!

11.06.2020, czwartek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.31)
Będziemy w dobrych humorach. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Księżyc sprzyja pozytywnym zmianom. Wybaczymy dzisiaj stare urazy, będziemy serdeczni i uczynni. Warto odnawiać dawne znajomości. Kwadratura Słońca z Neptunem ostrzega przed podejmowaniem radykalnych decyzji dotyczących finansów i zaczynaniu ostrej diety odchudzającej.
Aspekty planet: 11.37 kwadratura Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja sztuce, miłości i dobrej zabawie. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo szybko uda się je spełnić.

Karta dnia: I Mag
Od samego rana będziesz pomysłowy i ciekawski. Karta Mag sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości, a także niespodziewanym spotkaniom z ważnymi osobami.

12.06.2020, piątek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc w znaku Ryb pomaga troszczyć się o innych. Południe sprzyja rozwiązywaniu zagadek i odkrywaniu sekretów. Warto zadawać ważne pytania, szukać inspiracji, rozmawiać o ważnych potrzebach. Trudniej będzie zabrać się za męczące sprawy i domowe obowiązki, unikaj dużego wysiłku fizycznego. Organizm potrzebuje więcej wody i witamin, jedz dużo owoców.
Aspekty planet: 04.34 kwadratura Księżyca z Wenus, 05.20 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.06 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Licz swoje pieniądze, oszczędzaj czas i siły.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przed tobą dzień pełen wzruszeń i emocji. Zwyczajne zajęcia i powtarzające się obowiązki nagle zaczną cię nudzić, a nawet trochę irytować. Znajdź czas na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj nowej miłości.

13.06.2020, sobota
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 23.02)
Dzień będzie niespokojny, a nawet pełen sporów i niepotrzebnych dyskusji. Ludzie będą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy. Łatwiej będzie za to uporać się z fizycznymi pracami, remontami, wyrzucaniem starych rzeczy. Nabierzemy też ochoty na sportową rywalizację. Koniunkcja Marsa z Neptunem ostrzega przed pomyłkami i oszustami.
Aspekty planet: 04.12 koniunkcja Księżyca z Marsem, 04.50 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 08.23 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 11.56 sekstyl Księżyca z Plutonem, 14.44 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 16.12 koniunkcja Marsa z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: XX Sąd
Zaczniesz zastanawiać się nad zmianą stylu życia na bardziej ekologiczny, poszukasz informacji na temat nowych źródeł energii. A wszystko to po to, aby całej twojej rodzinie było zdrowie i wygodniej.

14.06.2020, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Czeka nas spokojna i senna niedziela, bez żadnych niespodzianek. Księżyc sprzyjać będzie odpoczynkowi, spotkaniom z krewnymi i przyjaciółmi. Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, bo ludzie chętnie wspominać będą stare czasy. Unikajmy ostrych potraw. Wieczorem poczujemy przypływ sił, chętnie ułożymy ambitne plany na nadchodzący tydzień.
Aspekty planet: 01.12 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.24 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także zabiegom kosmetycznym i pozytywnym zmianom w wyglądzie.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 17 º 40´ – 24 º 21´ Bliźniąt
Księżyc 16 º 11´ Koziorożca – 13 º 21´ Barana
Merkury 10 º 53′ – 14 º 22′ Raka
Wenus 10 º 58′ – 07 º 25′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 17 º 19′ – 21 º 50′ Ryb
Jowisz 26 º 19′ – 25 º 44′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 21′ – 01 º 01´ Wodnika w retrogradacji
Uran 08 º 54´ – 09 º 14´ Byka
Neptun 20 º 54′ – 20 º 57′ Ryb
Pluton 24 º 34′ – 24 º 26′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
8.06 od g. 20.05 do 9.06 do g. 02.53.
10.06 od g. 16.34 do 11.06 do g. 11.31.
13.06 od g. 14.44 do g. 23.02.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>