Horoskop tygodniowy 15-21.06.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce wkracza do znaku Raka. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.

W czwartek 18.06 Merkury wchodzi w retrogradację i ostrzega przed błędami. Bądźmy ostrożni w podróży, zbyt duża prędkość na drodze lub nie sprawdzone hamulce mogą sprawić nam wiele kłopotów.

W piątek 19.06 sekstyl Marsa z Plutonem. Warto pomyśleć o kontrolnych badaniach. Sprawdź, czego ci na prawdę brakuje i co można byłoby poprawić, a twoja kondycja będzie bez zarzutu. Zadbaj też o swój wygląd, wybierz się na gimnastykę.

W sobotę 20.06 sekstyl Marsa z Jowiszem sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych. Słońce wkracza do znaku Raka i pozwoli nam się bardziej skupić na odpoczynku i uczuciach.

W niedzielę 21.06 obrączkowe zaćmienie Słońca i nów w znaku Raka ostrzega przed beztroską. Nie jest to dobry dzień na trudne rozmowy czy poważne spotkania. Jeden błąd i sprawy mogą potoczyć się nie w tym kierunku, co planowaliśmy. Unikajmy tłumów, imprez masowych i zgiełku.

Horoskop

15.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Początek tygodnia sprzyja nowym zadaniom i ważnym przedsięwzięciom, bo ludzie będą bardzo konkretni i chętni do szybkiego działania. Różne konflikty mogą jednak nagle wyjść na jaw, a ważne osoby nie będą wyrozumiałe. Będziemy myśleli tylko o sobie i własnych sprawach. Po południu zajmij się sportem, zakupami lub większymi porządkami, bo szybko się z nimi uporasz. Dostarcz organizmowi więcej białka.
Aspekty planet: 04.06 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce i wyciąganiu wniosków. Decyzje, jakie dziś podejmiesz, będą trudne, ale mogą się opłacić. Działaj, szczególnie jeśli chcesz udowodnić swoje racje.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

16.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 11.35)
Ludzie staną się dzisiaj życzliwi i pracowici, dlatego szybko nadrobisz różne zaległości i zdobędziesz uznanie. Księżyc w znaku Byka sprzyja rachunkom, pracy, zdobywaniu nowych umiejętności. Zakładaj konto w banku, inwestuj swoje pieniądze, szukaj nowych propozycji lub podpisuj ważne umowy. Także w miłości bardzo pozytywna aura, dobry dzień na randkę. Dobry dzień na domowe zabiegi kosmetyczne.
Aspekty planet: 00.21 kwadratura Księżyca z Plutonem, 02.10 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 02.49 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 13.28 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki ożywi nasze emocje. Staniemy się bardziej niż zwykle dociekliwi, a nawet zazdrośni o ukochaną osobę. Lepiej nie rozmawiać z kimś, kto ma zupełnie inne poglądy, bo szkoda czasu na kłótnie.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

17.06.2020, środa
Księżyc w znaku Byka
Będziemy energiczni i pracowici, ale ważne sprawy załatwiaj do południa. Nie odkładaj niczego na później, bo pierwsza część dnia sprzyja sprawom zawodowym i finansowym. Potem nabierzemy ochoty na rozrywki, aura sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże. Łatwo będzie flirtować i zawierać nowe znajomości. Dobry dzień na pracę w ogrodzie i pielęgnację roślin.
Aspekty planet: 06.15 koniunkcja Księżyca z Uranem, 17.02 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć zaległe sprawy, uporządkować papiery i biurko. W miłości ostrożnie, dziś łatwo zerwać z byle powodu.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

18.06.2020, czwartek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 22.59)
Warto zająć się drobnymi porządkami i nadrabianiem różnych zaległości z początku miesiąca. Warto zainteresować się tym, co dzieje się u krewnych lub bliskich przyjaciół. Ktoś może potrzebować pomocy lub wsparcia, wspólnie znajdziecie dobre rozwiązania. Rano Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 12.07 odradza kupowanie sprzętu AGD i elektroniki.
Aspekty planet: 05.17 sekstyl Księżyca z Neptunem, 06.58 Merkury wchodzi w retrogradację, 11.16 sekstyl Księżyca z Marsem, 12.00 trygon Księżyca z Plutonem, 14.02 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się na spacer, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

19.06.2020, piątek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Wszystkich dziś zaskoczysz. Rodzina będzie zadowolona, że przejmiesz inicjatywę i zorganizujesz im wolny czas. Postaraj się być nieco bardziej wyrozumiały, bo ktoś przestanie się z tobą przyjaźnić. Unikaj dużych zakupów. Idealny dzień na oczyszczającą dietę lub nawet głodówkę. Układaj nowe plany, szukaj możliwości oszczędzania.
Aspekty planet: 00.34 trygon Księżyca z Saturnem, 01.08 sekstyl Marsa z Plutonem, 10.39 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

20.06.2020, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Będziemy ciekawscy i ruchliwi, warto zrobić coś miłego dla całej rodziny. O godzinie 23.43 Słońce wkroczy do znaku Raka i rozpocznie się astronomiczne lato. Udadzą się przyjęcia towarzyskie i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. W kuchni testuj egzotyczne przepisy. Możesz zaczynać podróż, robić większe zakupy. Po południu poczujesz ogólny przypływ optymizmu. Na randkach bardzo dobra atmosfera. Dobry dzień na manicure i pedicure.
Aspekty planet: 09.56 sekstyl Marsa z Jowiszem, 15.06 kwadratura Księżyca z Neptunem, 23.43 Słońca wkracza do znaku Raka, 23.47 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie zwiedzimy nieznane miejsca, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy sympatycznych znajomych.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

21.06.2020, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 08.01)
Rano gotuj przysmaki, dbaj o wygodę, ale potem rusz się z domu. Odezwij się do znajomych, wybierz z wizytą lub na spacer. Ludzie będą otwarci na nowe pomysły i przyjaźnie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie, a dzień okaże się udany. Dobry dzień na towarzyską wizytę lub przyjęcie. Nów Księżyca i obrączkowe zaćmienie Księżyca zainspiruje cię do gruntownych zmian nie tylko w twoim najbliższym otoczeniu, ale i w życiu.
Aspekty planet: 08.41 koniunkcja Księżyca ze Słońcem i obrączkowe zaćmienie Słońca.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja finansom, rachunkom, porządkom w dokumentach. Dzisiaj możesz znaleźć coś, czego od dawna szukałeś.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 21´ Bliźniąt – 01 º 02´ Raka
Księżyc 13 º 21´ Barana – 09 º 45´ Raka
Merkury 14 º 22′ – 14 º 14′ Raka w retrogradacji
Wenus 07 º 25′ – 05 º 33′ Bliźniąt w retrogradacji
Mars 21 º 50′ – 26 º 16′ Ryb
Jowisz 25 º 44′ – 25 º 03′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 01 º 01´ – 00 º 38′ Wodnika w retrogradacji
Uran 09 º 14´ – 09 º 31´ Byka
Neptun 20 º 57′ – 20 º 58′ Ryb
Pluton 24 º 26′ – 24 º 18′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
16.06 od g. 02.49 do g. 11.35.
18.06 od g. 14.02 do g. 22.59.
20.06 od g. 23.47 do 21.06 do g. 08.01.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>