Horoskop tygodniowy 22-28.06.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami tydzień pełen nowych możliwości. Wenus w czwartek 25.06 wyjdzie z retrogradacji i przyniesie dobre informacje dotyczące finansów i spraw uczuciowych. W niedzielę 28.06 Mars wchodzi do znaku Barana i zrobi sekstyl do Saturna i doda nam sił i energii.

Tygodniowy

22.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Raka
Księżyc sprzyja ważnym rodzinnym rozmowom i rozwiązywaniu problemów, także finansowych. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Kto jest samotny, ten znajdzie sobie dzisiaj nowe zainteresowania lub dobrą lekturę. Warto zająć się zdrowiem, idealny dzień na wprowadzanie nowej diety, oczyszczanie organizmu, sport.
Aspekty planet: 01.35 sekstyl Księżyca z Uranem, 10.01 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 22.21 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja korzystnym zmianom. Pomysły, na jakie dzisiaj wpadniesz, przyniosą ci zysk i uznanie. Dobry dzień na zakupy, narady, spotkania z przyjaciółmi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Poczujesz przypływ animuszu, od rana będziesz miał dobre pomysły. Dlatego warto ruszyć się z domu, odwiedzić znajomych lub iść na zakupy. Karta Kochankowie sprzyja dzisiaj nowym znajomościom, flirtom i zabawie.

23.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 14.33)
Księżyc sprzyja mądrym decyzjom finansowym, inwestowaniu i rachunkom. Słuchaj swojej intuicji i zwracaj uwagę na przeczucia, bo możesz wiele zyskać. Zaczęte dzisiaj przedsięwzięcia będą przebiegać szybko i skończą się pomyślne. Zwracaj uwagę na dietę, nie przesadzaj z cukrem. Dzisiaj organizm potrzebuje więcej wody, witamin i mikroelementów. Dobry dzień na randki i towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 04.18 opozycja Księżyca z Plutonem, 05.28 opozycja Księżyca z Jowiszem, 06.32 Neptun wchodzi w retrogradację, 09.20 trygon Księżyca z Marsem, 15.30 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zrozumieć powody różnych niepowodzeń i nieporozumień, wprowadza w życie więcej porządku i harmonii. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: VII Rydwan
Pośpiech i stres może się negatywnie odbić na twoim nastroju. Postaraj się znaleźć czas na spokojny posiłek i odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz miał ochoty na dyskusję.

24.06.2020, środa
Księżyc w znaku Lwa
Rano będziemy zajęci pracą, ale szybko nabierzemy ochoty na sport lub wycieczkę. Księżyc w znaku Lwa sprzyja randkom, ciekawym spotkaniom i spacerom. Warto znaleźć czas na rozwijanie talentów artystycznych. Dzisiaj możesz odkryć nowe hobby lub obejrzeć film, który zrobi na tobie wielkie wrażenie. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 00.05 sekstyl Księżyca z Wenus, 07.34 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja odpoczynkowi i intelektualnym dyskusjom. Dzisiaj znajdź czas na to, co lubisz czytać lub oglądać, medytuj i niczym się nie przejmuj.

Karta dnia: III Cesarzowa
W finansach możesz liczyć na szybki przypływ gotówki. Bądź jednak rozsądny i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę – ani w miłości, ani w kasynie.

25.06.2020, czwartek
Księżyc w znaku Lwa
Księżyca w znaku Lwa trudno się będzie skupić na rachunkach czy nużących obowiązkach. W południe zapragniemy odmiany, ogarnie nas buntowniczy nastrój, możemy zmienić poranne plany. Chętnie wybierzemy się na spacer, siłownię, pogramy w różne gry. Wenus, która wychodzi z retrogradacji, pomoże nam znaleźć nowe hobby, uzyskać wsparcie w ważnej sprawie, wyjść cało z uczuciowych tarapatów.
Aspekty planet: 08.48 Wenus wychodzi z retrogradacji, brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni ci finansowych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko postaraj się uporządkować to, na co masz realny wpływ.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Ten dzień przeznacz na ważne zadania i nie odkładaj niczego na później. Karta Gwiazda bardzo ci pomaga. Im więcej teraz zrobisz i zdziałasz, tym więcej wolnego czasu będziesz miał dla siebie i na swoje przyjemności.

26.06.2020, piątek
Księżyc w znaku Panny
Rano wszyscy staną się rozmowni i otwarci na cudze kłopoty. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Łatwo zdobędziemy potrzebne informacje, udadzą się też randki i towarzyskie spotkania. Po południu zajmij się hobby i sprawami uczuciowymi, to idealny dzień na randkę.
Aspekty planet: 03.33 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 04.17 kwadratura Księżyca z Wenus, 11.44 trygon Księżyca z Uranem, 16.17 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: III Cesarzowa
Sprzyja ci powodzenie w miłości. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych ludzi. Możesz dziś wyznawać swoje uczucia i prosić drugą osobę, aby spełniła twoje marzenia.

27.06.2020, sobota
Księżyc w znaku Panny i Wagi (od 22.16)
Księżyc sprzyja zabawie, sztuce i randkom. Lepiej jednak zachować dystans do plotek i zbyt ryzykownych propozycji, bo ludzie będą wszystkie wydarzenia reagować zbyt emocjonalnie. Zadbajmy za to o kondycję i urodę, dziś warto przekonać się do zdrowych nawyków. Dobry dzień na randki, imprezy, większe towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 06.56 opozycja Księżyca z Neptunem, 12.24 trygon Księżyca z Plutonem, 12.50 trygon Księżyca z Jowiszem, 22.01 opozycja Księżyca z Marsem, 22.43 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja radości, miłości i wielkiej kreatywności. Znajdź czas na swoje pasje i hobby. Mogą ci przyjść do głowy wspaniałe pomysły, dzięki którym pokonasz trudności.

Karta dnia: I Mag
Czeka cię sympatyczny dzień. Chętnie pobawisz się z dziećmi, zajmiesz się sztuką lub rytuałami. Łatwo będziesz ulegać swoim zachciankom, nie przesadzaj z wydatkami na kosmetyki i ubrania.

28.06.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wagi
Przed nami senny i spokojny dzień. Nigdzie i z niczym się dzisiaj nie spiesz, bo możesz czegoś zapomnieć lub zgubić. Za cięższe prace w domu trudno się będzie zabrać. Unikaj zakupów, rachunków i dalekich podróży, bo podczas jazdy samochodem trudno się będzie skoncentrować. Zadbaj za to o zdrowie, zaczynaj dietę lub ogranicz to, co nie jest zdrowe. Mars wchodzi do znaku Barana i pomoże nam skupić się na ważnych zadaniach.
Aspekty planet: 03.45 Mars wkracza do znaku Barana, 07.33 trygon Księżyca z Wenus, 10.15 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.58 sekstyl Marsa z Saturnem, 17.13 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Będziesz miał bardzo ambitne pomysły, ale nie staraj się robić kilku rzeczy na raz. W domu unikaj konfliktów i szukaj nowych sprzymierzeńców, bo weekendowa aura będzie sprzyjać odpoczynkowi i randkom.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 02´ – 07 º 43´ Raka
Księżyc 09 º 45´ Raka – 16 º 26´ Wagi
Merkury 14 º 14′ – 11 º 01′ Raka w retrogradacji
Wenus 05 º 33′ – 05 º 36′ Bliźniąt
Mars 26 º 16′ Ryb – 00 º 34′ Barana
Jowisz 25 º 03′ – 24 º 15′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 00 º 38´ – 00 º 12′ Wodnika w retrogradacji
Uran 09 º 31´ – 09 º 48´ Byka
Neptun 20 º 58′ – 20 º 57′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 18′ – 24 º 08′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
23.06 od g. 09.20 do g. 14.33.
24.06 od g. 07.34 do 25.06 do g. 19.04.
27.06 od g. 22.01 do g. 22.16.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>