Horoskop tygodniowy 29.06-5.07.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami dynamiczny tydzień. Pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca oraz koniunkcja Słońca z Merkurym przyspieszą wiele spraw. Możemy liczyć na szybkie reakcje na nasze działania.

We wtorek 30.06 koniunkcja Jowisza z Plutonem sprzyja podróżom, nauce i komunikacji. Możemy więc spodziewać się dobrych wiadomości finansowych oraz liczyć na wsparcie i pomoc ludzi wokół nas.

W środę 1.07 sekstyl Słońca z Uranem zapewni nam dużo energii i zadowolenia z młodszych krewnych, dzieci czy sąsiadów warto spotykać się z osobami aktywnymi i przedsiębiorczymi. Ich entuzjazm udzieli się również i nam. Sekstyl Merkurego z Uranem obudzi w nas determinacje i siłę woli do działania. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja załatwianiu rodzinnych spraw, domowym porządkom i remontom oraz badaniu przeszłości.

W czwartek 2.07 Saturn wkracza do znaku Koziorożca i mogą powrócić sprawy, które zajmowały nas na początku tego roku. Dyscyplina i porządek pomogą nam uporać się z poważnymi zadaniami, których w tym tygodniu może być sporo.

W niedzielę 5.07 pełnia Księżyca w znaku Koziorożca zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

Horoskop tygodniowy

29.06.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Dzień bardziej sprzyja dbaniu o własne zdrowie i spokój, niż współpracy z innymi ludźmi. Rodzina może się dzisiaj czepiać każdego szczegółu, lepiej unikać dyskusji. Warto za to podjąć mądre postanowienia i zacząć zdrową dietę, odwiedzić lekarza i zrobić kontrolne badania. Także większe domowe porządki uda się dzisiaj przeprowadzić szybko i sprawnie.
Aspekty planet: 14.55 kwadratura Księżyca z Plutonem, 15.01 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja nowym pomysłom na podział domowych obowiązków. Artyści poczują dzisiaj wielki przypływ natchnienia. Udadzą się randki, warto iść na spacer.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

30.06.2020, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 00.47)
Księżyc sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji, ułatwia podróże i przyspiesza negocjacje. Także podróże i zakupy wprawią cię w doskonały humor. Warto bywać na mieście, odzywać się do znajomych i odnawiać kontakty. Dzień sprzyja też nauce i umawianiu się na różne wakacyjne wyjazdy, możesz kupować bilety. Koniunkcja Jowisza z Plutonem przyniesie dobre finansowe wiadomości.
Aspekty planet: 01.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.46 koniunkcja Jowisza z Plutonem, 16.19 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.20 opozycja Księżyca z Uranem, 17.38 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami i nie krytykuj pomysłów szefa. Dobry dzień na domowe porządki i zakupy.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

1.07.2020, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc sprzyja sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Będziesz życzliwy i wyrozumiały dla innych. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły, zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Także zakupy będą udane. Koniunkcja Słońca z Merkurym pozwoli znaleźć genialne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy.
Aspekty planet: 00.12 sekstyl Merkurego z Uranem, 04.52 koniunkcja Słońca z Merkurym, 08.06 sekstyl Słońca z Uranem, 12.01 trygon Księżyca z Neptunem, 17.05 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.19 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Wszyscy będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

2.07.2020, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 03.20)
Czeka nas pracowity, ale niestety również męczący dzień. Uważaj na obietnice, bo ktoś surowy może wymagać od ciebie więcej niż zwykle. Unikaj wielkich zakupów, rachunków i dalekich podróży. Także randki mogą okazać się o wiele mniej namiętne. W wolnym czasie lepiej zająć się zdrowiem i pielęgnacją urody. Unikaj prania i mycia podłóg. Można za to pracować w ogrodzie. Saturn cofa się do znaku Koziorożca i przypomni nam o starych sprawach i zobowiązaniach, których się kiedyś podjęliśmy.
Aspekty planet: 01.36 Saturn wraca ruchem wstecznym do Koziorożca, 03.20 sekstyl Księżyca z Saturnem, 07.34 trygon Księżyca z Marsem, 14.01 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja zawodowym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. Będziemy opanowani i spokojni. Uważajmy podczas rozmów o polityce i pieniądzach, bo ludzie będą uparci.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

3.07.2020, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Poczujemy się znużeni zawodowymi sprawami. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, nie pogrążaj się w ponurych rozmyślaniach, tylko zaplanuj coś miłego na weekend. To dobry dzień na medytację i rozmyślania. Różne tajemnice mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. Po południu poprawa nastrojów, chętnie spotkamy się z przyjaciółmi lub wybierzemy do kina. W domu unikaj prania i mycia podłóg.
Aspekty planet: 15.05 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach! Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

4.07.2020, sobota
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 06.47)
Nie planujmy na dziś ważnych zadań, bo nie będziemy mieli ochoty na męczące obowiązki. Ludzie mogą się spóźniać, zmieniać zdanie, przekręcać słowa. Lepiej zająć się sztuką, miłością, duchowymi sprawami. Udadzą się podróże, zakupy i nauka. Dzisiaj możesz odkryć nowe hobby lub znaleźć wreszcie więcej czasu na swoje zainteresowania.
Aspekty planet: 13.27 kwadratura Księżyca z Marsem, 20.12 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja gotowaniu, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze decydować o wspólnych sprawach.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, weekend przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

5.07.2020, niedziela
Księżyc w znaku Koziorożca
Dziś spędzimy dzień w ruchu. Będziesz zawierać nowe znajomości czy odkrywać nowe zainteresowania. Warto wybierać się na spacery i wizyty, organizować towarzyskie spotkania. W domu zabierz się za dekorowanie i pracę w ogrodzie, ale nie za większe porządki. Rozmowy przez telefon lub pisanie listów zabierze więcej czasu niż zwykle, ale sporo się możesz dzięki temu dowiedzieć. Pełnia Księżyca doda nam energii, ale i sprawi, że będziemy nerwowi.
Aspekty planet: 00.18 trygon Księżyca z Uranem, 06.44 opozycja Księżyca ze Słońcem, 19.43 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

Pozycje planet:
Słońce 07 º 43´ – 14 º 23´ Raka
Księżyc 16 º 26´ Wagi – 24 º 24´ Koziorożca
Merkury 11 º 01′ – 07 º 04′ Raka w retrogradacji
Wenus 05 º 36′ – 07 º 23′ Bliźniąt
Mars 00 º 34′ – 04 º 42′ Barana
Jowisz 24 º 15′ – 23 º 24′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 00 º 12′ Wodnika – 29 º 43´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 09 º 48´ – 10 º 02´ Byka
Neptun 20 º 57′ – 20 º 55′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 08′ – 23 º 58′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
29.06 od g. 15.01 do 30.06 do g. 00.47.
3.07 od g. 15.05 do 4.07 do g. 06.47.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>