Horoskop tygodniowy 27.07-2.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Bądź optymistą, bo męczące prace uda się wykonać zaskakująco łatwo. Aby wszystko się udało, unikaj plotek, intryg, dwuznacznych sytuacji. Zawieraj nowe znajomości, porzucaj schematy, pokonuj kompleksy i uprzedzenia. Zasięgaj porady, załatwiaj ważne interesy. Możesz poznać ważne, a nawet wpływowe osoby. To dobry tydzień, aby omawiać rodzinne wydatki, także te luksusowe.

W poniedziałek 27.07 sekstyl Jowisza z Neptunem. Skup się na ważnych sprawach, bo uda się szybko rozwiązać problemy. Kwadratura Merkurego z Marsem sprawi, że ludzie będą otwarci na nowe pomysły i rewolucyjnie nastawieni do życia. Ludzie mogą być jednak kłótliwi i nastawieni konfrontacyjnie, unikaj więc trudnych tematów w rozmowie. Kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed konfliktami i podejmowaniem decyzji pod wpływem chwili. Dzień nie sprzyja zaczynaniu podróży, a także podpisywaniu ważnych umów. Trudno będzie dostać pożyczkę lub kredyt.

W czwartek 30.07 opozycja Merkurego z Jowiszem zapewni nam odrobinę luksusu i powodzenie w sprawach finansowych. Bardzo pozytywna aura dla handlowców i sprzedawców. Trygon Merkurego z Neptunem da nas inspirację. Postaraj się skończyć różne zaległe sprawy, bo dzień sprzyja udanej współpracy, wymianie informacji, odkrywaniu lepszych sposobów na radzenie sobie z kłopotami. Będziemy szybko podejmować decyzje.

W sobotę 1.08 opozycja Merkurego z Plutonem skłoni nas do rozliczeń. Zastanów się dzisiaj nad tym, co już czas w życiu zmienić i z kim czujesz się najlepiej. To dobry dzień na pożegnanie z przeszłością i porządki w szafach i dokumentach.

W niedzielę 2.08 kwadratura Słońca z Uranem postawi na naszej drodze oryginalnych ludzi i sprawi, że mogą nam się przydarzyć zaskakujące sytuacje. Bądź otwarty na zmiany, a dużo skorzystasz.

Horoskop tygodniowy

27.07.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 6.11)
Dzisiaj warto zainteresować się, co nowego dzieje się u znajomych lub współpracowników.  Łatwo będzie przełamać bariery, ustalić wspólne plany i nabrać zaufania do ludzi. Możesz odnawiać stare kontaktu lub zapoznawać się z nowymi ludźmi. Popołudnie sprzyja zabawie, twórczości artystycznej i zakupom. Także wakacyjne podróże okażą się bardzo udane.
Aspekty planet: 03.08 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.32 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 18.06 sekstyl Jowisza z Neptunem, 19.47 kwadratura Wenus z Neptunem, 23.45 kwadratura Merkurego z Marsem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby porozmawiać z bliskimi o naszych planach lub iść na randkę.

Karta dnia: XI Sprawiedliwość
Załatwiaj urzędowe sprawy, bądź obowiązkowy i punktualny, bo ktoś cię obserwuje i ocenia.

28.07.2020, wtorek
Księżyc w znaku Skorpiona
Załatwiaj ważne sprawy. Inwestuj pieniądze, składaj ważne podania. Ludzie będą życzliwi i dobrze nastawieni do innych. Po południu zapragniemy rozrywki. Udadzą się wyjścia do kina lub na koncert. Trudno się będzie oprzeć słodyczom i deserom, dlatego pilnuj się, jeśli jesteś na diecie. Wieczorem znajdź czas na odpoczynek, medytację i rozwój duchowy, a na randkach unikaj zazdrości i nie rób nikomu wyrzutów.
Aspekty planet: 00.04 opozycja Księżyca z Uranem, 11.03 trygon Księżyca z Merkurym, 17.07 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 17.17 trygon Księżyca z Neptunem, 22.05 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Warto zatrzymać się w biegu, odpocząć i nabrać dystansu do wielu spraw. Zastanówmy się, co jest dla nas najważniejsze i od razu zacznijmy realizować to, co naprawdę się liczy.

29.07.2020, środa
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 9.24)
Dzień może być nerwowy, a Księżyc w Strzelcu sprawi, że ludzie będą zmienni i niespokojni. Możemy mieć problemy z koncentracją, a to nie sprzyja dalekim podróżom i męczącym pracom. Uważaj i nie wtrącaj się w cudze sprawy, bo możliwa jest wielka awantura. Lepiej odpocznij, zadbaj o zdrowie. To także dobry czas na medytację i wyciszające ćwiczenia. Dzień sprzyja porządkom w korespondencji i dokumentach.
Aspekty planet: 06.01 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.46 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo rodzinnych spraw. Jednak krewni mogą być uparci lub nie mieć dla nas czasu. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się swoim hobby.

Karta dnia: VI Kochankowie
Przestańmy wikłać się w konflikty i nie spierajmy się z tymi, którzy nigdy nie przyznają nam racji. Czasem lepiej odpuścić niż psuć sobie humor.

30.07.2020, czwartek
Księżyc w znaku Strzelca
Działaj ostrożnie, bo dzisiaj wszyscy zaczną szukać okazji do oszczędności i pozbycia się części spraw. Uważaj, aby ktoś nie obarczył cię swoją pracą. Po południu zadbaj o swoje zdrowie i urodę. Księżyc sprzyja przechodzeniu na zdrową dietę, pij więcej wody i zadbaj o swoje zdrowie. Gorszy czas na zakupy, randki, a także proszenie o pomoc. Unikaj też prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi.
Aspekty planet: 16.01 trygon Księżyca z Marsem, 16.17 opozycja Merkurego z Jowiszem, 20.44 trygon Merkurego z Neptunem, 21.19 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: I Mag
Będziesz się podobać i zwracać uwagę nieznajomych. Masz dużą siłę przebicia, wykorzystaj swoje atuty.

31.07.2020, piątek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 13.58)
Będziemy ciekawscy i ruchliwi, warto załatwiać sprawy na mieście. Łatwo będzie poznać kogoś ciekawego i szybko załatwić nawet skomplikowane sprawy. Udadzą się randki i zajęcia, które związane są ze sztuką i hobby. W kuchni testuj tradycyjne przepisy. Możesz zaczynać podróż, robić większe zakupy. Ogólny przypływ optymizmu. Dobry dzień na towarzyskie spotkania.
Aspekty planet: 02.07 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XVI Wieża
W miłości nie dajmy się zdominować partnerowi wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać.

1.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Szukaj dobrych pomysłów na rozwiązanie różnych życiowych kłopotów. Mów szczerze, jakie są twoje marzenia lub plany, a znajdziesz do nich pomocników. Wykorzystaj różne znajomości, ustal wspólnie z rodziną jak warto spędzić resztę wakacji lub nadchodzący weekend. Potem idź na spacer i odpoczywaj od stresów. Randki i imprezy okażą się bardzo udane. Dobry dzień na domową pielęgnację, piling i depilację.
Aspekty planet: 08.55 trygon Księżyc z Uranem, 12.52 opozycja Merkurego z Plutonem, 23.22 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomoże nam znaleźć oparcie w innych. Pomagajmy, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XIII Śmierć
Uważaj na zdrowie, zrób badania, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Koniecznie wykup dodatkowe ubezpieczenie, jeśli wybierasz się w podróż lub na urlop.

2.08.2020, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 20.10)
Księżyc sprzyja drobnym domowym porządkom, rachunkom i załatwianiu zaległych spraw. Postaraj się być dokładny i punktualny, bo ludzie będą drażliwi. Zadbaj też o swoje zdrowie, bo dzisiaj organizm potrzebuje więcej mikroelementów i witamin. Zadbaj o cerę, rób peeling, nakładaj maseczki. W ogrodzie usuwaj chwasty i niepotrzebne rośliny. Gorszy dzień na randki i imprezy.
Aspekty planet: 01.57 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 02.54 sekstyl Księżyca z Neptunem, 07.57 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 10.52 opozycja Księżyca z Merkurym, 13.18 kwadratura Słońca z Uranem, 15.59 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 5
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto rozmawiać o ważnych sprawach. Możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XX Sąd
Zajmij się rodziną, spotkaj z przyjaciółmi. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Pozycje planet:
Słońce 04 º 26´- 11 º 07´ Lwa
Księżyc 27 º 31´ Wagi – 03 º 09´ Wodnika
Merkury 15 º 08′ – 26 º 02′ Raka
Wenus 20 º 04′ – 25 º 52′ Bliźniąt
Mars 15 º 55′ – 19 º 05′ Barana
Jowisz 20 º 44′ – 19 º 55′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 28 º 12′ – 27 º 41´ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 32´ – 10 º 38´ Byka
Neptun 20 º 40′ – 20 º 32′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 28′ – 23 º 18′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
27.07 od g. 03.08 do g. 06.11.
29.07 od g. 06.01 do g. 09.24.
31.07 od g. 02.07 do g. 13.58.
2.08 od g. 15.59 do g. 20.10.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>