Horoskop tygodniowy 3-9.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 3.08 pełnia Księżyca w znaku Wodnika sprzyja robieniu planów finansowych i zabieganiu o materialne sprawy. Zakładaj konto w banku, odwiedzaj urzędy. Dobry dzień na finansowe inwestycje, a także większe zakupy lub ubieganie się o kredyt. Opozycja Merkurego z Saturnem sprzyja odpoczynkowi, powtórkom, ale też unikaniu męczących obowiązków. Chętnie zmienimy coś w rozkładzie dnia, bo każdy będzie chciał mieć więcej czasu dla siebie.

We wtorek 4.08 kwadratura Marsa z Jowiszem sprawi, że popatrzysz na problemy pod zupełnie innym kątem. Szukaj inspiracji, ucz się od innych i dyskutuj z przyjaciółmi. Warto też zająć się zdrowiem i urodą, a także zrobić porządki w papierach.

W środę 5.08 Merkury wchodzi do znaku Lwa i zmobilizuje nas do częstszego wychodzenia z domu i odwiedzin. Aura sprzyja wizytom u znajomych, uprawianiu sportu, większym towarzyskim imprezom. Dobry czas na podróże.

W piątek 7.08 Wenus wchodzi do znaku Raka i skieruje naszą uwagę na sprawy uczuć i rodzinnych konfliktów. Warto wybaczać, wysłuchać zwierzeń, wesprzeć kogoś bliskiego w podjęciu trudnej decyzji.

20200803_450

3.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Księżyc przestrzega przed intrygami i kłótniami. Problemy mogą dzisiaj znów wyjść na jaw, dlatego bądźmy bardzo ostrożni. Unikaj ryzykownych decyzji, stawiania wszystkiego na jedną kartę. Dzień nie sprzyja dalekim podróżom ani sprawom urzędowym, bo trudno się będzie skoncentrować lub dotrzeć gdzieś na czas. Zakupy też mogą nie być aż tak udane.
Aspekty planet: 15.51 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.58 opozycja Księżyca ze Słońcem, 23.00 opozycja Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

4.08.2020, wtorek
Księżyc w znaku Wodnika
Pierwsza połowa dnia nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw, bo będziemy krytyczni i bardzo drobiazgowi. Skrywane konflikty mogą wpłynąć na przebieg ważnych spraw. Wieczorem będzie ci łatwiej porozumieć się z innymi, a pełnia Księżyca w znaku Wodnika zacznie sprzyjać sztuce, randkom i rozwijaniu swoich zainteresowań. Nowe znajomości będą udane. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 08.44 sekstyl Księżyca z Marsem, 15.06 kwadratura Marsa z Jowiszem, 23.45 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja cierpliwej pracy, ale jest niekorzystna dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć. Lepiej zająć się nadrabianiem zaległości, porządkami i reperowaniem różnych rzeczy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

5.08.2020, środa
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 04.27)
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły. W pracy zajmij się nowymi sprawami. Popołudnie sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Warto uprawiać sport, a nawet trochę się zmęczyć na rowerze lub spacerze. W domu uda się wszystko szybko zrobić, zajmij się praniem, prasowaniem czy zakupami.
Aspekty planet: 05.31 Merkury wchodzi do znaku Lwa.

Wibracja dnia: 8
Choć sobota nie dla wszystkich jest dniem pracy, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

6.08.2020, czwartek
Księżyc w znaku Ryb
Będziemy w dobrych humorach, dzień minie na pogawędkach i zabawie. Przyjemności i słodycze będą dzisiaj kusić dwa razy mocniej, dlatego kontroluj dzisiaj dietę. Popołudnie sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, wakacyjnym wycieczkom, randkom i sztuce. Warto spotkać się ze znajomymi. Wybaczymy dzisiaj stare urazy, będziemy serdeczni i uczynni.
Aspekty planet: 01.00 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.19 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.11 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że dziś ludziom trudno będzie docenić nowe pomysły. Dzień nie sprzyja rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Warto za to znaleźć sposób na oszczędności lub pozbycie się tego, co przynosi nam straty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

7.08.2020, piątek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 15.04)
Do domowych obowiązków i męczącej pracy trudno się będzie wszystkim zabrać. Unikaj prania i mycia podłóg. Zrób to, co najważniejsze, a potem zajmij się czymś bardziej uduchowionym. Wybierz się na wystawę, czytaj inspirujące książki i nie martw się niczym na zapas. Aura sprzyja zakochanym, a samotni dzisiaj łatwiej zawrą nowe znajomości. Dobry dzień na leczniczą kąpiel w solance, medytację, odpoczynek.
Aspekty planet: 01.37 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.52 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.53 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.21 Wenus wchodzi do znaku Raka.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub porządków, wreszcie podejmij decyzję! Wyjazdy też będą udane.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

8.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Barana
Zapragniemy uciec od domowych obowiązków lub osób, które zmuszają nas do pracy. Dzisiaj warto odpocząć i zająć się tym, co lubimy. Księżyc sprzyja sztuce, miłości, a nawet słodkiemu lenistwu. Trudno będzie zapanować nad apetytem. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę i urodę. W domu rób wielkie porządki, a nawet zacznij mały remont, bo wszystko ci sprawnie pójdzie.
Aspekty planet: 02.12 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o poprosić o przysługę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

9.08.2020, niedziela
Księżyc w znaku Barana
Dobry dzień na towarzyskie spotkania, grille i dobrą zabawę. Dobre sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Ale zadbaj też o zdrowie, przygotuj pożywny obiad, bo po aktywnym dniu trzeba będzie się posilić. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Jeśli masz do wykonania cięższe prace w ogrodzie, to dzisiaj uda się szybko z nimi uporać.
Aspekty planet: 00.48 trygon Księżyca ze Słońcem, 05.43 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 10.35 koniunkcja Księżyca z Marsem, 13.37 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.49 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja zdobywaniu wiadomości. Popatrzmy jak inni ludzie podchodzą do trudnych spraw, szukajmy inspiracji w sztuce i literaturze.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 11 º 07´ – 17 º 49´ Lwa
Księżyc 03 º 09´ Wodnika – 29 º 17´ Barana
Merkury 26 º 02′ Raka – 09 º 35′ Lwa
Wenus 25 º 52′ Bliźniąt – 02 º 11′ Raka
Mars 19 º 05′ – 21 º 54′ Barana
Jowisz 19 º 55′ – 20 º 11′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 27 º 41´ – 27 º 12′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 38´ – 10 º 41´ Byka
Neptun 20 º 32′ – 20 º 23′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 18′ – 23 º 09′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
4.08 od g. 23.45 do 5.08 do g. 04.27.
7.08 od g. 14.53 do g. 15.04.
9.08 od g. 21.49 do 10.08 do g. 03.27.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>