Horoskop tygodniowy 17-23.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W poniedziałek 17.08 trygon Merkurego z Marsem sprawi, że będziesz znudzony starymi sprawami. Uważaj na nerwy i nie przejmuj się zbytnio tym, co robią inni. Sport, hobby i odpoczynek pomogą ci spędzić miło czas i uniknąć napięć. Koniunkcja Słońca z Merkurym sprzyja wysyłaniu ważnych wiadomości i podpisywaniu umów.

We wtorek 18.08 sekstyl Wenus z Uranem bardzo sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą ci pomóc w podjęciu ważnej decyzji.

W środę 19.08 nów Księżyca w znaku Lwa sprawi, że w relacjach może być gorąco. Rodzinne sprawy i obietnice okażą się niezwykle ważne, postaraj się dotrzymywać słowa i dbaj o słabszych i młodszych.

W czwartek 20.08 Merkury wchodzi do znaku Panny i zacznie sprzyjać podróżom, szkoleniom, nauce, a także handlowi, sprzedaży i przecenom. Warto zakładać firmę, zaczynać nowe projekty, bo Merkury zapewni im powodzenie.

W sobotę 22.08 Słońce wchodzi do znaku Panny i skieruje naszą uwagę na naukę, porządki i zdrowy tryb życia.

Horoskop tygodniowy

17.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 07.38)
Skupmy się na zawodowych sprawach, bo Księżyc sprzyja łatwemu rozwiązywaniu problemów finansowych i zawodowych. Odwiedzaj bank, urząd lub księgową. Po pracy zajmij się tym, co tobie sprawia radość i daje przyjemność. Dzisiaj poczujesz przypływ energii aby znaleźć nowe hobby i kreatywnie spędzić wolny czas. Szukaj inspiracji w sztuce i książkach. Dobry dzień  na dietę oczyszczającą.
Aspekty planet: 01.58 opozycja Księżyca z Saturnem, 07.28 trygon Merkurego z Marsem, 17.07 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się na spacer.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

18.08.2020, wtorek
Księżyc w znaku Lwa
Dzień sprzyja spokojnej pracy. Będziemy bardziej wyrozumiali i życzliwi dla ludzi, łatwiej będzie negocjować i omawiać ważne sprawy. Możesz zakładać konto, inwestować pieniądze. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką. Ludzie chętnie wybaczą sobie różne nieporozumienia i krzywdy, dlatego dzisiaj proś innych o pomoc w ważnych dla ciebie sprawach.
Aspekty planet: 02.01 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.27 sekstyl Wenus z Uranem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

19.08.2020, środa
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 10.20)
Nów Księżyca sprzyja załatwianiu ważnych spraw w miłej i pozytywnej atmosferze. Po południu możesz zmienić plany i zamiast zakupami czy pracami w domu, wybrać się do znajomych lub krewnych. Popołudnie sprzyja zgodzie, miłości i randkom. Bez problemów zakończysz różne stare i niepotrzebne konflikty. Zwróć uwagę na sny i przeczucia, bo mogą zawierać ważne wskazówki.
Aspekty planet: 01.50 trygon Księżyca z Marsem, 04.41 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 07.38 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postaraj się nie przejmować się humorami szefa. Można spokojnie zająć się domem i odpoczynkiem.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

20.08.2020, czwartek
Księżyc w znaku Panny
Księżyc sprzyja odpoczynkowi i zabawie, ale nie męczącym domowym pracom lub zakupom na lokalnym bazarku. Jeśli jednak chcesz przemeblować pokoje lub zmienić aranżację domu, to właśnie dziś wpadniesz na dobre pomysły. Udadzą się randki, a także łatwo pogodzisz skłócone osoby lub komuś mądrze doradzisz. Warto iść do kosmetyczki, robić peeling i oczyszczać cerę.
Aspekty planet: 03.29 Merkury wchodzi do znaku Panny, 03.51 trygon Księżyca z Uranem, 06.05 sekstyl Księżyca z Wenus, 16.13 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.15 opozycja Księżyca z Neptunem, 23.47 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

21.08.2020, piątek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 11.15)
Będziemy towarzyscy i rozmowni, ale trudno będzie o cierpliwość i punktualność. Unikaj dzisiaj ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. To dobry dzień, aby zacząć dietę, rzucić palenie, zmienić życie na zdrowsze i lepsze. Łatwo przyjdzie nam zdobywanie nowych umiejętności i nauka obsługi komputerów i różnych urządzeń.
Aspekty planet: 05.36 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Sprzyja zakładaniu rodzinnych firm i biznesów, pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże i wizyty.

22.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Wagi
Od rana dobra planetarna aura. Podczas pracy bądź czujny, a wpadniesz na dobre pomysły na rozwiązanie różnych kłopotów. Dzień sprzyja dyplomatycznym negocjacjom i zmianie spojrzenia na sytuację. Wykorzystaj różne znajomości, szukaj korzystnych okazji. Możesz się łatwo wycofać z ustaleń, które ci się nie opłacają. Na randkach także gorąca atmosfera.
Aspekty planet: 10.25 kwadratura Księżyca z Wenus, 16.45 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 17.44 Słońce wchodzi do znaku Panny.

Wibracja dnia: 7
Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Warto przejrzeć dokumenty, rachunki, bo możemy coś znaleźć i doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień. Karta sprzyja ludziom odważnym.

23.08.2020, niedziela
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 12.15)
Czeka nas spokojny i nieco senny dzień. Nie będziemy mieli ochoty na wysiłek. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, ułóż się z książką na kanapie. Na obiad jedz zdrowo i unikaj słodyczy. Popołudnie sprzyja uprawianiu sportu, poprawie kondycji i odzyskiwaniu dobrego humoru. Wieczorem nabierzemy sił i optymizmu.
Aspekty planet: 00.33 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.35 opozycja Księżyca z Marsem, 06.19 kwadratura Księżyca z Saturnem, 13.34 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki przypomni nam o pieniądzach. Nie można zawsze być bezinteresownym. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 33´ Lwa – 01 º 17´ Panny
Księżyc 26 º 46´ Raka – 08 º 16´ Skorpiona
Merkury 23 º 53′ Lwa – 07 º 35′ Panny
Wenus 08 º 54′ – 15 º 56′ Raka
Mars 24 º 17′ – 26 º 09′ Barana
Jowisz 18 º 33′ – 18 º 02′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 26 º 46´- 26 º 22′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 42´ – 10 º 40´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 14′ – 20 º 03′ Ryb w retrogradacji
Pluton 23 º 01′ –  22 º 53′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
17.08 od g. 01.58 do g. 07.38.
19.08 od g. 07.38 do g. 10.20.
21.08 od g. 05.36 do g. 11.15.
23.08 od g. 06.19 do g. 12.15.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>