Horoskop tygodniowy 24-30.08.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub rachunków, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle. Warto spotykać się z ludźmi, bo aura sprzyja udanym dyskusjom i negocjacjom.

W poniedziałek 24.08 kwadratura Marsa z Saturnem może postawić na naszej drodze przeciwnika silniejszego od nas. Pamiętajmy, że lepiej sposobem i sprytem rozwiązać problem, a nie wchodzić w rywalizację czy otwartą walkę, bo możemy ponieść straty.

We wtorek 25.08 trygon Merkurego z Uranem będzie sprzyjać osobom, które szukają wsparcia, pomocy czy fachowej porady. To dobry moment, aby zacząć negocjacje, szukać ugody, dogadywać się w trudnych sprawach.

W środę 26.08 opozycja Wenus z Jowiszem zapewni nam wiele towarzyskich atrakcji. Warto się bawić i spotykać z ludźmi. Ktoś nas zainspiruje do spełnienia skrytego marzenia. Warto podjąć decyzje dotyczące finansów.

W czwartek 27.08 trygon Wenus z Neptunem, a w niedzielę 30.08 opozycja Merkurego z Neptunem uruchomi twoją intuicję, która pomoże ci rozwiązać trudny problem. Nie martw się na zapas i spokojnie przemyśl sytuację, a uda ci się pogodzić sprawy osobiste z zawodowymi.

W sobotę 29.08 trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja krótkim wyjazdom, nauce i spotkaniom. Warto kupować na wyprzedażach i negocjować zniżki.

W niedzielę 30.08 opozycja Wenus z Plutonem pomoże nam zrobić szybko i sprawnie przegląd rzeczy domowych, które są zepsute i mało używane. Teraz uda się je skutecznie naprawić. przekonają kogoś do swoich racji.

Horoskop tygodniowy

24.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Skorpiona
Uważaj na słowa! Ludzie nadal mogą być nerwowi, bardzo pewni siebie, ale też zmienni. Nie bierz udziału w intrygach, bo sekrety szybko wyjdą na jaw. Dzień sprzyja za to drobnym porządkom, rachunkom, pozbywaniu się niechcianych spraw i rzeczy. Unikaj tylko prania i mycia podłóg, bo zostaną smugi. Koniecznie za to podlej kwiaty doniczkowe i zadbaj o zwierzęta. Kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega przed ryzykownymi sprawami.
Aspekty planet: 00.41 sekstyl Księżyca z Merkurym, 05.59 opozycja Księżyca z Uranem, 15.51 trygon Księżyca z Wenus, 18.20 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 20.19 kwadratura Marsa z Saturnem, 21.47 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

25.08.2020, wtorek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 14.48)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Lepiej trzymać się z dala od ryzyka. Posprzątaj dom, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. W domu unikaj mycia i prania. Dobry czas na porządki w spiżarni i lodówce, a także wyrzucaniu starych rzeczy z szafy i różnych schowków. Trygon Merkurego z Uranem sprzyja szybkiemu rozwiązywaniu krzyżówek.
Aspekty planet: 02.35 sekstyl Księżyca z Plutonem, 08.27 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.17 trygon Merkurego z Uranem, 19.57 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja zmianom wcześniejszych planów. Zamiast robić przedświąteczne porządki, możesz nagle zdecydować się na wyjazd. Postarajmy się tylko unikać kłótni. Jedynka sprawia, że każdy za wszelką cenę chce postawić na swoim.

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub  wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

26.08.2020, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Szkoda dzisiaj czasu na męczące domowe porządki, bo i tak nikt nie będzie miał do nich głowy. Dzień sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności i wiadomości. Dzisiaj możesz wpaść na dobre pomysły, bo Księżyc sprzyja ciekawym odkryciom, nauce i potrzebnym w życiu rewolucjom. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Opozycja Wenus z Jowiszem podpowie, jak rozwiązać finansowe problemy.
Aspekty planet: 00.25 opozycja Wenus z Jowiszem, 11.46 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi, pomoże zakończyć różne spory i niepotrzebne dyskusje. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o naszych planach.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

27.08.2020, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 19.36)
Będziemy pomysłowi i optymistyczni, ale skupimy się raczej na towarzyskich sprawach, niż na nudnych domowych obowiązkach. Księżyc sprzyja za to wakacyjnym wyjazdom i udanym spotkaniom z przyjaciółmi, a także wycieczkom. Jeśli chcesz się z kimś pogodzić lub umówić, to zrób to właśnie dzisiaj. Trygon Wenus z Neptunem pomoże ci dojść do porozumienia w sprawach uczuciowych.
Aspekty planet: 01.42 kwadratura Księżyca z Neptunem, 13.59 trygon Księżyca z Marsem, 23.12 trygon Wenus z Neptuna.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja optymizmowi i sprawi, że będziemy w świetnych humorach. Idealny dzień, aby wspólnie coś zaplanować lub omówić. Dzień sprzyja też spacerom i zabawom z dziećmi.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

28.08.2020, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Od samego rana lepiej nie spóźniać, a także panować nad nerwami w sklepach czy w podróży. Postaraj się unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw, bo nagle mogą ujawnić się różne błędy. Popołudnie sprzyja domowym sprawom, dbaniu o urodę, zajmowaniu się sprawami związanymi ze zdrowiem. Gorsza aura na randkę, zwłaszcza pierwszą.
Aspekty planet: 05.08 trygon Księżyca ze Słońcem, 14.50 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja rodzinnym sprawom, pomaga odzyskać spokój i wewnętrzną równowagę. W podróży i podczas rodzinnych wizyt będziemy opanowani i spokojni.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

29.08.2020, sobota
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc nie sprzyja pozytywnym zmianom i rewolucyjnym pomysłom. Będziemy chcieli wszystko robić z wielkim rozmachem, szybko i bez oglądania się na innych, a to może skończyć się konfliktami. Wieczorem zajmij się medytacją, rytuałami, zastanów nad kierunkiem, w jakim zmierzasz. Lepiej jednak przez cały dzień unikać ryzyka. Trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja handlowi i polowaniu na przeceny.
Aspekty planet: 02.04 trygon Księżyca z Merkurym, 03.55 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 07.53 sekstyl Księżyca z Neptunem, 10.50 opozycja Księżyca z Wenus, 13.12 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 15.27 trygon Merkurego z Jowiszem, 19.18 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 21.30 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy weseli i optymistyczni. Wymieniaj się doświadczeniami, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

30.08.2020, niedziela
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika ( od 02.36)
Ludzie będą w dobrych humorach, a to pomoże załagodzić różne stare konflikty. Masz szansę szybko uporać się z większą ilością domowych obowiązków niż zwykle. Udadzą się także podróże i zakupy. Warto też więcej się ruszać, bo dzisiaj idealny dzień na rower lub spacer. Samotni łatwiej zawrą dzisiaj nowe znajomości, a na wakacjach znajdziemy ciekawe miejsca. Opozycja Wenus z Plutonem ostrzega przed zazdrością.
Aspekty planet: 15.30 opozycja Wenus z Plutonem, 20.43 opozycja Merkurego z Neptunem, 22.31 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy rozglądać się za życzliwymi osobami w naszym otoczeniu. Szóstka pomaga troszczyć się o rodzinne dobra i mądrze lokować wspólne pieniądze.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 01 º 17´- 08 º 03´ Panny
Księżyc 08 º 16´ Skorpiona – 12 º 26´ Wodnika
Merkury 07 º 35′ – 20 º 15′ Panny
Wenus 15 º 56′ – 23 º 14′ Raka
Mars 26 º 09′ – 27 º 26′ Barana
Jowisz 18 º 02′ – 17 º 41′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 26 º 22′ – 26 º 01′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 40´ – 10 º 36´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 03′ – 19 º 52′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 53′ – 22 º 46′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
25.08 od g. 08.27 do g. 14.48.
27.08 od g. 13.59 do g. 19.36.
29.08 od g. 21.30 do 30.08 do g. 02.36.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>