Horoskop tygodniowy 31.08-6.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Tydzień przyniesie dużo nowych informacji, okazji do poznania ciekawych ludzi i nauczenia się pożytecznych umiejętności. Pełnia Księżyca w znaku Ryb doda emocji i osobistego znaczenia wielu wydarzeniom. Wenus utworzy opozycję z Saturnem i kwadraturę z Marsem, co zapowiada przełomowe wydarzenia w życiu uczuciowym i rodzinnym.

We wtorek 1.09 trygon Merkurego z Plutonem sprzyja sprawom zawodowym. Nie zostawiajmy skomplikowanych spraw swojemu losowi. W razie problemów lub niepewności zwróćmy się po poradę do prawnika lub specjalisty od finansów. W pracy otworzą się przed nami nowe możliwości.

W środę 2.09 Wenus utworzy opozycję z Saturnem, a w niedzielę 6.09 wejdzie do znaku Lwa, co zmobilizuje nas do zadbania o swoje finanse. Warto powrócić do starych pomysłów na biznes lub wysłać oferty pracy ponownie w te miejsca, na których nam zależy, bo teraz możemy mieć więcej szans. Pełnia Księżyca w znaku Ryb zapowiada ważne wydarzenia towarzyskie i zawodowe. Żeby osiągnąć sukces, będziemy musieli wykazać się odwagą, pomysłowością i pewnością siebie. Trygon Słońca z Uranem sprawi, że popatrzymy z optymizmem na wszystkie swoje sprawy, zaczniemy dbać o swoja urodę i dobrą formę.

W czwartek 3.09 trygon Merkurego z Saturnem sprawi, że będziemy pomysłowi i kreatywni, coś ważnego nie ujdzie naszej uwadze, dzięki czemu zyskamy w sprawach zawodowych. Niektórzy będą zadawać dużo dociekliwych pytań.

W piątek 4.09 kwadratura Wenus z Marsem ostrzega przed pośpiechem, szybką jazdą samochodem czy rowerem oraz przed kłótniami. Będziemy dociekliwi, ale też czepialscy i kłótliwi. Lwy mają szansę na ustabilizowanie sytuacji zawodowej. Sekstyl Wenus z Merkurym zapewni nam powodzeni w w każdej sprawie, którą chcemy szybko doprowadzić do końca. Warto zakładać firmę, wysyłać ważne pisma, odwiedzać urzędy.

W sobotę 5.09 Merkury wchodzi do znaku Wagi i staniemy się bardziej towarzyscy. Weekend zapowiada się bardzo rozrywkowo.

Horoskop tygodniowy

31.08.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Wodnika
Rano będziemy punktualni i obowiązkowi, ale postanowimy uciec od męczących spraw. Różne zawodowe sprawy mogą być powodem sporów. Uważaj, nie drażnij szefa. Po pracy chętnie wybierzemy się z wizytą lub na wycieczkę. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, dobry dzień na spotkania w większym gronie.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprawi, że zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, zadzwoń do starych znajomych. W miłości dobry dzień na rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

1.09.2020, wtorek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 11.34)
Od rana będziemy ambitni i odważni. Zastanów się, jak awansować lub zdobyć pieniądze. Dzień sprzyja dobrym pomysłom jak pokonać przeciwników i postawić na swoim w różnych trudnych sprawach. Także randki, spotkania z przyjaciółmi, zajęcia związane ze sztuką okażą się bardzo inspirujące. Tylko do słuchania zwierzeń nikt nie będzie miał cierpliwości.
Aspekty planet: 06.56 selstyl Księżyc z Marsem, 12.41 trygon Merkurego z Plutona.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój i przyniesie świetne pomysły na primaaprilisowe żarty. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy.

Karta dnia: XII Wisielec
Poczujesz się zmęczony nadmiarem obowiązków. Szef może być dziś bardziej niż zwykle wymagający, a ludzie mogą wydawać się mało pomocni. Nie denerwuj się na nich bez powodu.

2.09.2020, środa
Księżyc w znaku Ryb
Przed nami udany dzień. Pełnia Księżyca sprawi, że będziemy szybko podejmować decyzje, a obowiązki uda się wykonać prędko i łatwo. Dzisiaj możesz wpaść na dochodowe pomysły. Aura sprzyja zakładaniu konta w banku, interesom i rozmowom na tematy finansowe. W wolnym czasie zajmiemy się modą, chętnie wybierzemy do kina.
Aspekty planet: 07.21 opozycja Księżyca ze Słońcem, 08.03 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.17 opozycja Wenus z Saturnem, 16.08 trygon Słońca z Uranem, 21.47 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne imprezy i randki będą udane.

Karta dnia: XVI Wieża
Dzień sprzyja poważnym przemyśleniom na temat cudzych zarobków i interesów. Nie dziel się informacjami, jakie posiadasz. Ktoś może okazać się plotkarzem.

3.09.2020, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 22.21)
Dzień sprzyja odpoczynkowi, a nie zabieraniu się za nowe zadania. Dzień minie nam na spotkaniach, pogawędkach i dyskusjach. Nie będziemy mieli siły na ciężką pracę czy porządki. Randki lub spotkania z przyjaciółmi miną za to w bardzo dobrej atmosferze. Warto więcej rozmawiać z bliskimi, okazać ludziom więcej zainteresowania i czułości.
Aspekty planet: 02.08 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 07.55 sekstyl Księżyca z Plutonem, 09.22 trygon Merkurego z Saturnem, 14.09 sekstyl Księżyca z Saturnem, 14.56 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.34 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Szukaj dzisiaj nowego hobby, nowej inspiracji i towarzystwa ludzi, którzy cię pozytywnie inspirują.

Karta dnia: II Kapłanka
Będziesz bronić kogoś słabszego od siebie. Karta Kapłanka sprzyja mądrym decyzjom. Dzięki tobie świat może stać się dzisiaj choć trochę lepszy.

4.09.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Poranek będzie senny i spokojny, ale potem wszyscy będą się spieszyć. Chętnie zmienimy stare plany, zajmiemy się czymś zupełnie nowym i ambitnym. Szukaj nowych wyzwań. Dzień sprzyja uprawianiu sportu, zapisywaniu się na ciekawe zajęcia. W internecie znajdziesz dzisiaj ciekawe znajomości lub nowych znajomych.
Aspekty planet: 11.12 kwadratura Wenus z Marsem, 22.31 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że będziemy chcieli załatwić mnóstwo spraw. Jednak urzędnicy i ważne osoby mogą być uparci. Lepiej zachować spokój i dystans, a najlepiej zająć się rachunkami i porządkami.

Karta dnia: III Cesarzowa
Postanowisz coś naprawić lub zmienić. Zajmij się zdrowiem i urodą, zrób w szafie szybkie porządki. Popołudnie sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie.

5.09.2020, sobota
Księżyc w znaku Barana
Sobota sprzyja randkom, odpoczynkowi i zabawie, a nie obowiązkom lub porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac i zakupów, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. W wolnym czasie zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na koncert, zdobywaj nowych znajomych. Księżyc sprzyja też długim spacerom i medytacji. Merkury wkroczy do znaku Wagi i zacznie sprzyjać
Aspekty planet: 09.26 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 19.53 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.46 Merkury wchodzi do znaku Wagi.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprawi, że będziemy zapracowani i skupieni na swoich sprawach. Wieczorem warto zwolnić tempa i odpocząć. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XXI Świat
Zapragniesz wyjechać na wycieczkę lub odwiedzić przyjaciół. Zaległe obowiązki mogą pokrzyżować część planów. Szybko uporasz się z przeciwnościami, pomoże ci bliska osoba.

6.09.2020, niedziela
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 10.43)
Czeka nas udana niedziela. Przypomnimy sobie o przyjemnościach i marzeniach. Chętnie zaprosimy gości, bo Wenus, która dziś wkroczy do znaku Lwa, uczyni nas hojnymi i serdecznymi, ale także bardziej niż zwykle skłonnymi do chwalenia się i popisywania. Unikaj zakupów przez Internet, bo łatwo będzie stracić rozsądek na widok pięknych i luksusowych rzeczy.
Aspekty planet: 02.09 kwadratura Księżyca z Saturnem, 06.44 koniunkcja Księżyca z Marsem, 09.21 Wenus wchodzi do znaku Lwa, 10.51 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki przyniesie dobre pomysły. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, warto układać plany na przyszłość.

Karta dnia: VI Kochankowie
Potrzebujesz dziś więcej czułości i odpoczynku niż zwykle. Wizyty i spotkania towarzyskie okażą się wyjątkowo udane. Masz też szczęście w miłości.

Pozycja planet:
Słońce 08 º 03´ – 14 º 49´ Panny
Księżyc 12 º 26´ Wodnika – 07 º 32´ Byka
Merkury 20 º 15′ Panny – 01 º 53′ Wagi
Wenus 23 º 14′ Raka – 00 º 45′ Lwa
Mars 27 º 26′ – 28 º 05′ Barana
Jowisz 17 º 41′ – 17 º 28′ Koziorożca w retrogradacji
Saturn 26 º 01′ – 25 º 44′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 36´ – 10 º 29´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 52′ – 19 º 41′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 46′ – 22 º 40′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
1.09 od g. 06.56 do g. 11.34.
3.09 od g. 16.34 do g. 22.21.
6.09 od g. 06.44 do g. 10.43.

Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>