Horoskop tygodniowy 21-27.09.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Początek jesieni i przejście Słońca do znaku Wagi skierują naszą uwagę na sprawy umów, relacji i pracy w grupie. Bądźmy otwarci na ciekawe propozycje, nowe rozwiązania i negocjujmy, bo teraz uzyskamy więcej niż zazwyczaj.

W poniedziałek 21.09 kwadratura Merkurego z Plutonem skłoni nas do oceny, które znajomości i przyjaźnie są dla nas istotne, a które nie i które lepiej zakończyć.

We wtorek 22.09 Słońce wchodzi do znaku Wagi i sprawi, że będziemy pełni nadziei na szybkie załatwienie spraw partnerskich i realizację zawodowych planów.

W środę 23.09 kwadratura Merkurego z Saturnem  skłoni nas do refleksji nad emocjami i bliskimi relacjami. Dzień sprzyja ważnym spotkaniom, ciekawym rozmowom i szybkim podróżom.

W czwartek 24.09 opozycja Merkurego z Marsem przypomni wielu osobom o zaległych płatnościach, badaniach kontrolnych i audytach.

W niedzielę 27.09 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona i przypomni nam o pewnej ważnej sprawie. Warto zadzwonić w weekend do osoby, od której decyzji zależą nasze sprawy zawodowe i przypomnieć się komuś ważnemu.

Horoskop tygodniowy

21.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 21.23)
Dzień będzie niespokojny, ludzie staną się kłótliwi i będą obwiniać innych o swoje niepowodzenia i kłopoty. Nie martw się niczym i po prostu odpocznij. Księżyc w znaku Skorpiona nie sprzyja cięższym domowym pracom, praniu czy prasowaniu, ale gotowanie uda się wspaniale. Pamiętaj o relaksie, nie przeciążaj się dodatkowymi obowiązkami. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów i ciepłych płynów.
Aspekty planet: 00.51 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 03.46 trygon Księżyca z Neptunem, 07.21 kwadratura Merkurego z Plutonem, 09.06 sekstyl Księżyca z Plutonem, 13.50 sekstyl Księżyca z Saturnem, 20.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Dzisiaj śmiało pytaj się o ważne sprawy. Łatwo będzie znaleźć rozwiązanie dla rodzinnych i domowych problemów, które ostatnio wymykały się spod kontroli.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

22.09.2020, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Dzisiaj licz na siebie i nie proś ludzi o pomoc. Wszyscy będą chcieli mieć rację, a ludzi trudno będzie nakłonić do współpracy. Wykorzystaj przypływ energii i uporaj się z cięższą fizyczną pracą. Także sport dostarczy ci wiele emocji i pozytywnej energii. Możesz też zabrać się za mycie okien, przesuwanie mebli, przenoszenie cięższych paczek lub większe porządki.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet. 15.30 Słońce wkracza do znaku Wagi.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja sprawom finansowym. Dzisiaj rób rachunki, wysyłaj przelewy, a także rób zakupy, bo uda się zaoszczędzić. Dobry dzień na ważne spotkania, a także podpisywanie umów i składanie różnych wniosków.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień.  Nie zwlekaj z działaniem.

23.09.2020, środa
Księżyc w znaku Strzelca
Rano możesz być senny i rozleniwiony. Odpocznij, wyśpij się, nie śpiesz się z gotowaniem czy innymi obowiązkami. W południe planety zapowiadają zmianę aury. Wiele osób ogarnie buntowniczy nastrój i weekendowe plany mogą się nagle zmienić. Ostrożnie jedź na drodze, uważaj w podróży. Za to dobry dzień na pracę w ogrodzie, sport, aktywny odpoczynek. Kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed podpisywaniem ważnych umów.
Aspekty planet: 05.33 trygon Księżyca z Wenus, 06.20 kwadratura Księżyca z Neptunem, 12.37 kwadratura Merkurego z Saturnem, 17.30 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.31 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 9
Dziewiątka to wibracja doświadczenia i mądrości. Dzisiaj możesz dostrzec rozwiązania, jakie wcześniej nie wpadły ci do głowy. Rozmawiaj z osobami, które są dla ciebie autorytetem, kończ stare sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

24.09.2020, czwartek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 1.16)
Wszyscy będą się spieszyć, aby załatwić swoje sprawy. Unikaj ryzyka, bo dyskusje z szefem mogą być trudne i nieprzyjemne. Nie otwieraj konta w banku, unikaj rozmów o inwestycjach i planach na przyszłość. Lepiej zająć się porządkami i pielęgnowaniem urody. Zrób peeling, dbaj o zdrowie, zaczynaj dietę. Opozycja Merkurego i Marsa ostrzega przed kłótniami.
Aspekty planet: 03.54 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 12.52 opozycja Merkurego z Marsem, 19.20 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja odkrywczym pomysłom i łamaniu schematów. Postaraj się spędzić ten dzień aktywnie, bo ruch poprawi ci humor. Jeśli zajmujesz się sztuką, poczujesz wielki przypływ twórczego natchnienia.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

25.09.2020, piątek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc w Koziorożcu pomaga rozwiązywaniu różnych zaległych problemów, także finansowych. Jednak ludzie mogą być uparci i krytyczni, dlatego nie załatwiaj spraw w urzędach, nie podpisuj ważnych umów. Znajdź czas, aby zająć się zdrowiem, idealny dzień na wizytę u kosmetyczki i pilling. Dobry dzień na zaczynanie diety oczyszczającej.
Aspekty planet: 09.11 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 11.59 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.09 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 23.25 koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy myśleć o innych ludziach. To wibracja zrozumienia dla cudzych problemów. Dzisiaj nawiążesz nowe znajomości, spotkasz się ze znajomymi, a w pracy łatwiej będzie współpracować z ludźmi.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

26.09.2020, sobota
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 8.07)
Będziemy szukać ciekawych pomysłów na spędzenie weekendu. Aura sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i tematów do dyskusji. Zorganizuj randkę lub towarzyskie spotkanie, bo ludzie będą żartować i nawiązywać nowe przyjaźnie. Warto zadbać o urodę, idź do fryzjera lub na zakupy nowych ubrań albo dodatków.
Aspekty planet: 01.11 kwadratura Księżyca z Marsem, 05.35 kwadratura Księżyca z Merkurym, 15.30 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprawi, że chętnie zrezygnujemy z przedsięwzięć, których nie lubimy robić. Słuchaj swojego serca, baw się i odpoczywaj. Idealny dzień na kreatywne pomysły, randki, hobby.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

27.09.2020, niedziela
Księżyc w znaku Wodnika
Niedziela sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, sztuce i randkom. Merkury, który wejdzie do znaku Skorpiona, sprzyja zacieśnianiu relacji, dlatego przebywaj z ludźmi i rozmawiaj o uczuciach. Lepiej odpocząć i znaleźć czas dla siebie, a także rozwijać się duchowo. Nawilżaj skórę, ale unikaj farbowania włosów i malowania paznokci. Zadbaj o ogród i zwierzęta domowe.
Aspekty planet: 03.00 kwadratura Księżyca z Uranem, 09.40 Merkury wchodzi do znaku Skorpiona.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki sprzyja sprawom domowym i oszczędnym zakupom. Dzisiaj zadbaj o rodzinę i zrób porządki. Zadbaj też o zdrowie i nie ryzykuj. Dzisiaj warto zwolnić tempa i odzyskać równowagę.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet:
Słońce 28 º 28´ Panny – 05 º 19´ Wagi
Księżyc 18 º 12´ Skorpiona – 21 º 59´ Wodnika
Merkury 22 º 14′ Wagi – 00 º 46′ Skorpiona
Wenus 16 º 21′ – 24 º 21′ Lwa
Mars 27 º 15′ – 25 º 49′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 31′ – 17 º 46′ Koziorożca
Saturn 25 º 41′ – 25 º 20′ Koziorożca w retrogradacji
Uran 10 º 10´ – 09 º 58´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 18′ – 19 º 06′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 32′ – 22 º 30′ Koziorożca w retrogradacji

Próżny kurs Księżyca:
21.09 od g. 20.12 do g. 21.31.
23.09 od g. 19.31 do 24.09 do g. 01.16.
26.09 od g. 05.35 do g. 08.07.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>