Horoskop tygodniowy 28.09-4.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Pełnia Księżyca w Baranie sprzyja randkom i pomnażaniu pieniędzy. Zapisujmy się na kursy, szkolenia, wykłady. Nie traćmy czasu, zdobywajmy nowe umiejętności. Patenty, dyplomy i pozwolenia, jakie uzyskamy, pomogą nam w pracy.

Horoskop tygodniowy

We wtorek 29.09 kwadratura Marsa z Saturnem sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów. Saturn wychodzi z retrogradacji i zacznie sprzyjać realizacji starych pomysłów. Trygon Wenus z Marsem sprzyja ważnym spotkaniom.

W czwartek 1.10 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że przez ciekawe wydarzenia i imprezy trudno nam będzie skupić się na nudnych obowiązkach. Nie miejmy do siebie pretensji, bo więcej niż zwykle ujdzie nam na sucho.

W piątek 2.10 Wenus wchodzi do znaku Panny i zacznie pomagać nam w oszczędzaniu oraz lepiej gospodarować domowym budżetem.

28.09.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 17.33)
Będziemy niezdecydowani i senni, od rana będziemy marzyć o świętym spokoju. Odetchnij od codziennych obowiązków, a trudne sprawy przełóż na potem. Nawet w żartach nie wypominaj ludziom błędów, bo ktoś się może obrazić. Uważaj w podróży, bo możliwe są zguby i pomyłki. Znajdź czas na medytację i sprawy związane z rozwojem duchowym.
Aspekty planet: 07.04 opozycja Księżyca z Wenus, 09.17 sekstyl Księżyca z Marsem, 20.43 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 5
Piątka sprzyja randkom, nowym znajomościom, kreatywnym pomysłom. Warto zacząć dziś coś nowego. Także w interesach duże powodzenie, dzień sprzyja biznesowi i zakładaniu konta w banku.

Karta dnia: V Papież
Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

29.09.2020, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Nie będziemy mieli siły na trudne sprawy z powodu kwadratury Marsa z Saturnem. Niektórzy mogą uciekać od odpowiedzialności i zrzucać męczące zajęcia na innych. Dbaj o siebie, szanuj swoje nerwy, zajmij się hobby spotkaj ze znajomymi. Lepiej poświęcić czas na swoje sprawy, niż na siłę nadrabiać zaległości. W domu unikaj prania i mycia okien.
Aspekty planet: 03.01 trygon Wenus z Marsem, 07.11 Saturn wychodzi z retrogradacji, 12.57 sekstyl Księżyca z Uranem, 23.49 kwadratura Marsa z Saturnem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja pracy, dlatego warto skupić się na sprawach zawodowych. Zebrania i spotkania z ludźmi będą udane, każdy będzie pilnować swoich spraw. Także w bankach i urzędach więcej dzisiaj załatwisz.

Karta dnia: I Mag
Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

30.09.2020, środa
Księżyc w znaku Ryb
Ludzie będą senni i nieco roztargnieni, ale mimo tego uda się szybko załatwić różne zawodowe i urzędowe sprawy. Proś innych o pośrednictwo i pomoc, bo możesz liczyć na więcej szczęścia. Po południu poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub randkę. Warto zadbać o zdrowie i pielęgnować urodę. Pij dużo herbaty ziołowej i wody mineralnej.
Aspekty planet: 04.40 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 07.00 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 13.49 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.29 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego pobuszuj w Internecie, zadzwoń do starych znajomych. Warto poświęcić popołudnie na porządki w ważnych papierach.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

1.10.2020, czwartek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 4.46)
Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, podróżom, organizowaniu towarzyskich atrakcji. Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. Także na randkach będzie gorąca atmosfera, a nieśmiałe osoby łatwo odnajdą się w nowym towarzystwie. W domu możesz zabrać się za szybkie porządki i gotowanie, a także wybrać się na większe zakupy.
Aspekty planet: 23.05 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprawi, że będziemy wyrozumiali i w dobrych humorach. Warto współpracować z innymi, pytać ludzi o zdanie. Relacje z krewnymi lub sąsiadami mogą się dzisiaj bardzo poprawić.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

2.10.2020, piątek
Księżyc w znaku Barana
Aura będzie spokojna i zamiast skupić się na domowych porządkach, będziemy planować weekendowe atrakcje. Wenus wejdzie do Panny, dlatego wieczorem znajdź czas na odpoczynek, medytację i chwilę wyciszenia. Warto też zadbać dzisiaj o zdrowie i urodę.
Aspekty planet: 16.58 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.47 Wenus wchodzi do znaku Panny.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dociekliwi. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla ludzi zbyt surowy, potrzeba nam dzisiaj więcej optymizmu.

Karta dnia: XXII Głupiec
Uważaj w pracy na swoje słowa, bo ktoś może wziąć na poważnie twoje żartobliwe obietnice. Zaplanuj jesienne podróże.

3.10.2020, sobota
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 17.12)
Dzień będzie udany, ale aura może być trochę senna i leniwa. Zamiast się spieszyć i denerwować z byle powodu, poszukaj wytchnienia i wybierz się na spacer lub randkę. Warto dziś mówić o uczuciach, zajmować się sztuką lub ezoteryką. Zadbaj też o urodę, dobry dzień na farbowanie włosów, malowanie paznokci. Zacznij ćwiczyć, idź na basen lub na długi spacer.
Aspekty planet: 01.59 kwadratura Księżyca z Plutonem, 05.56 koniunkcja Księżyca z Marsem, 07.47 kwadratura Księżyca z Saturnem, 19.13 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja finansom i karierze. Pod jej wpływem możesz wpaść na zyskowny pomysł, a także spotkać się z kimś, kto pomoże ci zrealizować ambitne pomysły.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

4.10.2020, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Dziś wolny dzień i warto dobrze go wykorzystać. Niektórzy mogą być przewrażliwieni na swoim punkcie. Lepiej unikaj komentowania cudzych spraw, ryzykownych decyzji. Dobry czas na sport i aktywny wypoczynek, a także podróże i różne gry towarzyskie. Także towarzyskie imprezy i randki będą udane, a wieczorem artyści poczują przypływ natchnienia.
Aspekty planet: 07.16 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.58 koniunkcja Księżyca z Uranem, 15.32 Pluton wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Nie bądź pesymistą, a dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak pozbyć się starych kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: XII Wisielec
Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 19´ – 12 º 12´ Wagi
Księżyc 21 º 59´ Wodnika – 16 º 09´ Byka
Merkury 00 º 46′ – 07 º 35′ Skorpiona
Wenus 24 º 21′ Lwa – 02 º 29′ Panny
Mars 25 º 49′ – 23 º 54′ Barana w retrogradacji
Jowisz 17 º 46′ – 18 º 11′ Koziorożca
Saturn 25 º 20′ – 25 º 22′ Koziorożca
Uran 09 º 58´ – 09 º 44´ Byka w retrogradacji
Neptun 19 º 06′ – 18 º 56′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 30′ – 22 º 29′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.09 od g. 09.17 do g. 17.33.
30.09 od g. 19.29 do 1.10 do g. 04.46.
3.10 od g. 07.47 do g. 17.12.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>