Horoskop tygodniowy 5-11.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc skłoni nas do podjęcia rywalizacji i do oceny naszych dotychczasowych dokonań zawodowych. Warto robić porządki, zadbać o dietę. Im szybciej wyciągniemy wnioski, tym łatwiej zdobędziemy nasze cele.

W środę 7.10 opozycja Merkurego z Uranem sprawi, że będziemy nieprzewidywalni i skłonni uwierzyć w piękne słowa i miłosne wyznania nawet na pierwszej randce. Uważajmy, żeby nie pomylić chwilowej fascynacji z prawdziwym uczuciem.

W piątek 9.10 kwadratura Marsa z Plutonem sprawi, że towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca.

W niedzielę 11.10 trygon Wenus z Uranem sprzyja rozrywce na wysokim poziomie, a także obudzi w nas artystyczne i literackie ambicje. Warto dziś odpocząć, pobyć z bliskimi, umówić się na wyjątkową randkę. Kwadratura Słońca z Jowiszem sprzyja podróżom, udanym transakcjom finansowym i wyjazdom.

Horoskop tygodniowy

5.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Byka
Początek tygodnia będzie pracowity. Szybko nadrobisz różne zaległości. Lepiej jednak nie prosić o pożyczkę lub pomoc, ale być samodzielnym. Księżyc sprzyja rachunkom i większym porządkom, a także zabiegom pielęgnacyjnym, wizytom u kosmetyczki. Pij wodę mineralną, dbaj dzisiaj i skórę, rób peeling i zadbaj o ręce. Zwróć uwagę na dietę, dzisiaj łatwo przygotowywać zdrowe potrawy.
Aspekty planet: 06.07 trygon Księżyca z Jowiszem, 07.36 sekstyl Księżyca z Neptunem, 14.50 trygon Księżyca z Plutonem, 20.40 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki doda nam optymizmu, sprzyja twórczym dokonaniom i nauce. Pod jej wpływem możesz zacząć studiować nieznane dziedziny, zgłębiać tajemnice i układać plany na przyszłość.

Karta dnia: I Mag
Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

6.10.2020, wtorek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 6.02)
Poczujemy przypływ optymizmu, ale też będziemy nerwowi i niecierpliwi. Ludzie mogą łamać regulaminy i przeciwstawiać się autorytetom, dlatego unikaj tłumu i pośpiechu. Lepiej zająć się swoimi sprawami i rozwojem duchowym. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i znajomymi. Udadzą się zakupy, podróże i sztuka. W domu zabierz się za odkurzanie, przemeblowanie, zrób porządek w szafie.
Aspekty planet: 14.40 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki nastroi nas pozytywnie do współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby kogoś o coś poprosić, a po pracy lub szkole wybrać się na spotkanie z przyjaciółmi.

Karta dnia: III Cesarzowa
Unikaj zazdrości i nie bądź małostkowy, bo możesz stracić przyjaźń wartościowej osoby. W miłości oczekuj lub wręcz żądaj specjalnego traktowania i prezentów.

7.10.2020, środa
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja sprawom, które wymagają odwagi i świeżego spojrzenia. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać znajomych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Wszystko się uda, ale postaraj się być rzeczowy i punktualny. Dobry dzień na naukę, planowanie podróży, kupowanie biletów. Kontroluj tylko domowe wydatki, bo pod wpływem opozycji Merkurego z Uranem możesz kupić zbyt wiele.
Aspekty planet: 11.17 trygon Księżyca ze Słońcem, 19.50 kwadratura Księżyca z Neptunem, 22.55 opozycja Merkurego z Uranem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Po południu odpoczywaj i rozdziel pracę od spraw domowych.

8.10.2020, czwartek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 17.45)
Księżyc w Bliźniętach sprzyja porządkom w rachunkach, załatwianiu spraw w banku, szkoleniom i zakupom. Jeśli się uczysz, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Po południu możesz jednak zmienić plany i zamiast zajmować się domem, wyjść do kina lub na wystawę. Jeśli wolisz posprzątać, zabierz się za odkurzanie, a także zadbaj o samochód.
Aspekty planet: 03.56 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postarajmy się nie przejmować trudnymi sprawami. Można za to spokojnie zająć się domem i zakupami.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

9.10.2020, piątek
Księżyc w znaku Raka
Rano ludzie mogą być zmienni i roztargnieni, ale potem Księżyc sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi. Będziemy serdeczni, zgodni i bardziej wyrozumiali dla cudzych problemów. Możesz dzisiaj załatwiać trudne sprawy, prosić o pomoc czy wsparcie. Kwadratura Marsa z Plutonem sprzyja trafnym decyzjom zawodowym, wizytom w bankach lub urzędach. Popołudniu udana randka.
Aspekty planet: 08.16 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.14 sekstyl Księżyca z Uranem, 14.02 trygon Księżyca z Merkurym, 15.09 kwadratura Marsa z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Piątka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: IX Pustelnik
W miłości czeka cię chwilowa rozłąka, spowodowana nadmiarem obowiązków. Wolne chwile przeznacz na dobrą lekturę lub film.

10.10.2020, sobota
Księżyc w znaku Raka
Będziemy towarzyscy i weseli. Na domowych i rodzinnych obowiązkach trudno się będzie skupić. Możesz nabrać ochoty na różne ryzykowne pomysły, sport, wyjazdy i spotkania ze znajomymi. Unikaj kłótni ze starszymi osobami i dyskusji ze znajomymi na temat polityki lub prywatnych spraw. W domu zabierz się za porządki, zwłaszcza w biblioteczce. Warto zadbać o samochód.
Aspekty planet: 02.39 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 05.16 opozycja Księżyca z Jowiszem, 05.43 trygon Księżyca z Neptunem, 12.05 kwadratura Księżyca z Marsem, 12.36 opozycja Księżyca z Plutonem, 18.03 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja zgodzie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Niespodziewana wizyta rodziny czy przyjaciół zmieni twoje plany na spędzenie wolnego czasu. Dostosuj się do sytuacji. Zagraj w grę losową, masz szansę wygrać.

11.10.2020, niedziela
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 2.24)
Dzień sprzyja towarzyskiej aktywności. Ludzie będą otwarci na uczucia i dobrze nastawieni do innych za sprawą kwadratury Słońca z Jowiszem. Uda się wyjaśnić nieporozumienia i zaprowadzić zgodę wśród bliskich. W domu zapal kadzidło, aby wygonić stare energie i przywołać bogactwo. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania. Warto zająć się wystrojem domu lub pielęgnowaniem urody.
Aspekty planet: 01.08 trygon Wenus z Uranem, 15.34 kwadratura Słońca z Jowiszem, 19.27 kwadratura Księżyca z Uranem, 22.50 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki sprzyja nauce. Zainteresujemy się nowymi wiadomościami i informacjami z dalekiego świata. Dobry dzień na poważną rozmowę o wspólnych planach.

Karta dnia: XX Sąd
Nie szykują się żadne poważniejsze niespodzianki. Skupisz się na sprawach, które są ważne dla twoich bliskich.

Pozycje planet:
Słońce 12 º 12´ – 19 º 07´ Wagi
Księżyc 16 º 09´ Byka – 13 º 11´ Lwa
Merkury 07 º 35′ – 11 º 25′ Skorpiona
Wenus 02 º 29′ – 10 º 44′ Panny
Mars 23 º 54′ – 21 º 43′ Barana w retrogradacji
Jowisz 18 º 11′ – 18 º 44′ Koziorożca
Saturn 25 º 22′ – 25 º 28′ Koziorożca
Uran 09 º 44´ – 09 º 28´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 56′ – 18 º 46′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 29′ – 22 º 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
5.10 g. 20.40 do 6.10 do g. 06.02.
8.10 od g. 03.56 do g. 17.45.
10.10 od g. 18.03 do 11.10 do g. 02.24.

Udanego tygodnia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>