Horoskop tygodniowy 12-18.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przed nami ważne zadania. Słońce utworzy nieharmonijne aspekty z Marsem, Plutonem i Saturnem. Coś nas będzie rozpraszać, powstrzymywać przed działaniem lub osłabiać naszą wolę. Ważny jest więc plan i konkretne zadania, abyśmy mogli w tym tygodniu zrealizować nasze cele. Od poniedziałku Merkury zacznie poruszać się ruchem wstecznym na niebie i aż do 3.11 unikajmy kupowania sprzętu elektronicznego, AGD i pojazdów.

W poniedziałek 12.10 sekstyl Merkurego z Wenus i Sekstyl Jowisza z Neptunem skierują naszą uwagę na sprawy partnerskie, pozwolą lepiej dogadywać się z ludźmi i niejednego z nas postawi w roli mediatorów i negocjatorów. Merkury wchodzi w retrogradację na trzy tygodnie do 3.11. Nie jest dobry czas na podpisywanie ważnych umów, kupowanie komputera, telefonu czy sprzętu AGD czy elektronicznego, bo sprawią nam dużo problemów.

W środę 14.10 opozycja Słońca z Marsem zachęca nas do kontrolowanego ryzyka, a także do znalezienia nowego zajęcia czy hobby. Możemy w nadchodzący weekend się nudzić i marudzić, jeśli nie czeka nas coś nowego i ekscytującego.

W czwartek 15.10 kwadratura Słońca z Plutonem ostrzega nas przed złośliwym czy nieżyczliwymi nam osobami. Opóźnienia i komplikacje, więc trzymajmy rękę na pulsie i za łatwo nie rezygnujmy ze swoich planów.

W niedzielę 18.10 kwadratura Słońca z Saturnem skieruje naszą uwagę na poważne sprawy. Mimo to opozycja Wenus z Neptunem sprzyja romantycznym randkom i wyjątkowym spotkaniom. Warto nawiązać kontakt z kimś, kogo dawno nie widzieliśmy. Wszystko się dzisiaj może zdarzyć.

20201012_450

12.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Lwa
Sekstyl Merkurego z Wenus sprzyja ważnym spotkaniom, nauce i ustaleniom zadań na następne dni. Dzisiaj łatwo zdobędziesz nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki, a sytuacje będzie się co chwila zmieniać. Mimo tego odwiedzaj urzędy, wysyłaj ważne pisma i listy. Warto też odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Możesz się też dzisiaj szybko czegoś nauczyć lub rozwiążesz zagadkę.
Aspekty planet: 09.05 sekstyl Jowisza z Neptunem, 13.09 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 16.29 trygon Księżyca z Marsem, 18.38 sekstyl Merkurego z Wenus.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: V Papież
Ktoś poprosi cię o przysługę, którą warto wykonać. W przyszłości ta osoba odwdzięczy ci się z naddatkiem za okazaną życzliwość.

13.10.2020, wtorek
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 6.55)
Będziemy mniej rozmowni i towarzyscy, a bardziej punktualni i pracowici. Szybko nadrobisz różne zaległości zawodowe, dlatego skup się na porządkach i rachunkach. Lepiej jednak nie prosić innych o pożyczki czy pomoc, a także nie załatwiać spraw w urzędach. Urzędnicy nie będą wyrozumiali i chętnie wytkną innym błędy. Zadbaj o zdrowie i spokój. Pij wodę mineralną, zadbaj o skórę, zaczynaj dietę.
Aspekty planet: 22.35 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga w kończeniu starych spraw i w podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych. Dobry dzień do nauki, szukania ciekawych informacji, dyskutowania o ważnych sprawach, ale unikajmy narzekania i ryzyka.

Karta dnia: IX Pustelnik
Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.

14.10.2020, środa
Księżyc w znaku Panny
Ludzie będą chętni do współpracy, możesz śmiało negocjować, prosić o wsparcie, odwiedzać urzędy. Łatwo będzie pogodzić się z nieprzyjaciółmi, choć opozycja Słońca z Marsem może przynieść nerwowe sytuacje. Warto zadbać o urodę, możesz zmieniać fryzurę, farbować włosy, dobierać makijaż. Merkury wchodzi w retrogradację i odradza kupowanie sprzętu elektronicznego i AGD do 3.11.
Aspekty planet: 01.25 opozycja Słońca z Marsem, 02.19 sekstyl Księżyca z Merkurym, 03.04 Merkury wchodzi w retrogradację, 04.54 koniunkcja Księżyca z Wenus, 13.46 opozycja Księżyca z Neptunem, 14.11 trygon Księżyca z Jowiszem, 19.55 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga szybko i łatwo zaczynać nowe sprawy, sprzyja twórczym dokonaniom i udanym podróżom. Dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XI Siła
Przyjmij wyzwanie, jakie stawia na twojej drodze los. Romans czy flirt szybko przerodzi się w coś poważniejszego.

15.10.2020, czwartek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 7.53)
Kwadratura Słońca z Plutonem sprzyja sprawom finansowym, zakładaniu konta w banku czy robieniu rachunków. Ale warto też trochę odpocząć. Poczujesz radość z tego, co udało się zrobić lub załatwić. Wybierz się na zakupy, odwiedź kosmetyczkę, zajmij się czymś przyjemnym. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość.
Aspekty planet: 00.46 trygon Księżyca z Saturnem, 12.14 kwadratura Słońca z Plutonem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki sprzyja sympatycznym spotkaniom i randkom. Będziemy otwarci na cudze potrzeby. Chętnie podzielimy się z innymi, mądrze doradzimy w trudnych sprawach.

Karta dnia: XVI Wieża
Zmobilizuje się do pracy i bądź czujny, bo nie załatwione sprawy ciągną się za tobą i mogą przyczynić się do porażki, jeśli szybko nie zareagujesz.

16.10.2020, piątek
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy rozmowni i optymistyczni, ale skupisz się raczej na miłości i towarzyskich sprawach, niż domowych porządkach. Nów Księżyca sprzyja medytacji, odnawianiu energii i odzyskiwaniu równowagi. Udadzą się randki i zajęcia związane ze sztuką, a także hobby. Zadbaj o urodę i wygodę. Łatwo pogodzisz się z nieprzyjaciółmi lub wyjaśnisz różne sąsiedzkie wątpliwości.
Aspekty planet: 14.06 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 15.49 opozycja Księżyca z Marsem, 19.22 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.30 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do rozrywki i sztuki. Sprzyja twórczym dyskusjom, sztuce i niezwykłym spostrzeżeniom. Dzisiaj możesz zmienić zdanie w ważnej sprawie, a także przeżyć nowe doświadczenia.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym tygodniu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

17.10.2020, sobota
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 7.05)
Weekendowa atmosfera sprzyja zdobywaniu nowych przyjaciół. Zastanów się, co dobrego możesz zrobić dla innych. Imprezy w znanym gronie będą bardzo udane i wesołe, dlatego nie siedź samotnie w domu, bo łatwo będzie zawrzeć nowe znajomości. Podlej rośliny domowe. Unikaj depilacji i farbowania włosów, ale stosuj odżywki i maseczki.
Aspekty planet: 21.37 opozycja Księżyca z Uranem, 23.52 koniunkcja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki zachęca do dbania o zdrowie i równowagę. Sprzyja ważnym przemyśleniom. Dzisiaj uda się osiągnąć zgodę i spokój, a trudne sytuacje okażą się łatwiejsze do zrozumienia i uporządkowania.

Karta dnia: III Cesarzowa
Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj wyprowadzić się z równowagi. W weekend odpocznij i zapomnij o kłopotach.

18.10.2020, niedziela
Księżyc w znaku Skorpiona
Nastroje będą zmienne. Kwadratura Słońca z Saturnem nie sprzyja podróżom czy braniu na siebie ryzyka. Jeśli coś cię zaniepokoi, możesz stać się bardzo nerwowy. Szkoda czasu na kłótnie, nie bierz wszystkiego do siebie. Zastanów się, co naprawdę jest warte uwagi i pracy, a z czego można dzisiaj zrezygnować. Opozycja Wenus i Neptuna podpowiada, że warto medytować, szukać wsparcia u duchowych przewodników.
Aspekty planet: 12.04 sekstyl Księżyca z Wenus, 12.27 trygon Księżyca z Neptunem, 13.38 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 15.57 kwadratura Słońca z Saturnem, 16.48 opozycja Wenus z Neptunem, 18.42 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.42 sekstyl Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki zachęca do randek, miłości i żartowania z przyjaciółmi. Dziś łatwo będzie zawrzeć sympatyczne znajomości. Fantazja, kreatywność i dobre pomysły okażą się najlepszym sposobem na uznanie i sukces.

Karta dnia: XIX Słońce
Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 07´- 26 º 03´ Wagi
Księżyc 13 º 11´ Lwa – 27 º 05´ Skorpiona
Merkury 11 º 25′ – 10 º 01′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 10 º 44′ – 19 º 05′ Panny
Mars 21 º 43′ – 19 º 31′ Barana w retrogradacji
Jowisz 18 º 44′ – 19 º 25′ Koziorożca
Saturn 25 º 28′ – 25 º 40′ Koziorożca
Uran 09 º 28´ – 09 º 12´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 46′ – 18 º 37′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 30′ – 22 º 32′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
12.10 od g. 16.29 do 13.10 do g. 06.55.
15.10 od g. 00.46 do g. 07.53.
17.10 od g. 00.11 do g. 07.05.
18.10 od g. 23.42 do 19.10 do g. 06.42.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>