Horoskop tygodniowy 19-25.10.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Spodziewajmy się ważnych wiadomości i okazji, aby coś naprawić lub dopracować. Koniunkcja Słońca z Merkurym w znaku Skorpiona pomoże nam w tym tygodniu dobrze ocenić, co jest warte ryzyka, a z jakimi decyzjami lepiej poczekać na lepszy moment (czyli kiedy Merkury wyjdzie z retro czyli po 3.11).

W poniedziałek 19.10 kwadratura Marsa z Jowiszem. Towarzyskie nieporozumienia mogą nam popsuć humor. Negocjujmy, ale nie dajmy wciągnąć się w awanturę, która będzie trwać bez końca. Trygon Wenus z Jowiszem wskazuje na lepszy czas dla spraw finansowych, uda się zmniejszyć koszty w domowym budżecie i naprawić tanio to, co jest zepsute. Uda się nawiązać współpracę z kimś ważnym.

W środę 21.10 trygon Wenus z Plutonem radzi nawiązywać znajomości, spotykać się z ludźmi, a na pewno ktoś pomoże nam w znalezieniu pracy czy sercowych kłopotach. Nie zniechęcajmy się pierwszymi trudnościami.

W piątek 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i skłoni nas do refleksji nad relacjami z ludźmi, wart organizować spotkania towarzyskie, umawiać się na rozmowę o pracę, wybaczać innym oraz poświęcić więcej czasu bliskim.

W sobotę 24.10 trygon Wenus z Saturnem ostrzega przed ryzykiem w finansach. Bądźmy czujni podczas rozmów o pieniądzach, bo korzystne okazje mogą nagle pojawić się na horyzoncie. Bądźmy szybsi od konkurencji.

W niedzielę 25.10 koniunkcja Słońca z Merkurym. Trzymajmy swoje emocje na wodzy, bo Merkury może nas skłaniać do nostalgii, tęsknoty za tym, co było i wspominania dawnych miłości.

Tygodniowy

19.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 6.42)
Załatwiaj ważne sprawy w urzędach i na mieście, bo kwadratura Marsa z Jowiszem doda ci sił. Aura sprzyja nadrabianiu zaległości i szukaniu trafnych rozwiązań dla trudnych spraw. Wieczorem znajdź więcej czasu na swoje prywatne sprawy. Trygon Wenus z Jowiszem sprzyja sprawom finansowym. Zabierz się za gotowanie i porządki w kuchni, myj podłogi i okna.
Aspekty planet: 07.37 kwadratura Marsa z Jowiszem, 09.35 trygon Wenus z Jowiszem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

20.10.2020, wtorek
Księżyc w znaku Strzelca
Ważne spotkania i rodzinne obowiązki zaplanuj na sam początek dnia, bo potem możesz mieć mniej ochoty na pracę. Mimo tego dzień będzie bardzo udany. Wszyscy będą otwarci na nowe znajomości i łatwo się nauczymy czegoś nowego. Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca. Wieczorem wybierz się na randkę, poświęć więcej czasu na hobby i przyjemności.
Aspekty planet: 04.53 opozycja Merkurego z Uranem, 13.18 kwadratura Księżyca z Neptunem, 14.08 trygon Księżyca z Marsem, 17.27 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Wyciągaj wnioski z różnych wydarzeń, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

21.10.2020, środa
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 8.43)
Dzień będzie pracowity, zabierz się za pracę fizyczną i trudniejsze zadania. Księżyc pomoże się skoncentrować i naprawić różne błędy. Organizm potrzebuje więcej witamin i mikroelementów. Po południu poświęć chwilę, aby zadbać o skórę i urodę. Możesz też robić domowe rachunki. Wieczorem układaj ambitne plany, zastanów się jak szybko zarobić większe pieniądze.
Aspekty planet: 05.38 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 21.49 sekstyl Księżyca z Merkurym, 23.41 trygon Wenus z Plutonem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

22.10.2020, czwartek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyc pomoże energicznie zabrać się do pracy. Ambitne pomysły mają szansę na szybką realizację. Mimo tego uważaj, dzień może przynieść wybuch sporów i kłótni. Ludzie będą chętnie ze sobą rywalizować i każdy będzie chciał mieć ostatnie słowo. W domu zabierz się za cięższe prace. Możesz sprzątać, myć okna i podłogi, a także szybko uporać się z prasowaniem.
Aspekty planet: 00.32 trygon Księżyca z Uranem, 17.15 kwadratura Księżyca z Marsem, 17.22 sekstyl Księżyca z Neptunem, 19.43 koniunkcja Księżyca z Jowiszem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: XIII Przemiana
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

23.10.2020, piątek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 14.16)
Dzień sprzyja ważnym przemyśleniom i podsumowaniom. To dobry czas na większe porządki, oszczędności, kończenie trudnych spraw i wypowiadanie umów, które nie przynoszą korzyści. Większe domowe porządki uda się dzisiaj przeprowadzić szybko i sprawnie. Księżyc sprzyja pomaganiu innym. Dobry czas na zaczynanie diety oczyszczającej organizm z toksyn.
Aspekty planet: 00.39 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 00.59 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona, 03.09 trygon Księżyca z Wenus, 06.34 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 15.22 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.48 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i chętnie zwiedzimy miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem w komputerowych plikach. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

24.10.2020, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Będziemy niecierpliwi i pomysłowi. Zamiast siedzieć w kąciku, odważ się dzisiaj walczyć o swoje sprawy i zyski. Pozbądź się kompleksów i uwierz, że masz szansę na sukces. Po południu czas na pozytywne zmiany. Zajmij się hobby, modą, zadbaj o wygląd. Nie przejmuj się tym, co mówią inni, rób swoje.
Aspekty planet: 07.02 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.40 trygon Wenus z Saturnem, 23.53 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

25.10.2020, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 22.18)
Ludzie będą towarzyscy i weseli. Księżyc sprzyja zabawie, współpracy i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Przełamuj bariery, zdobywaj nowe informacje, zadawaj ważne pytania. Dzisiaj udadzą się randki, podróże, wyjścia do kina lub teatru. Warto odnowić kontakt ze znajomymi. Unikaj nadmiaru węglowodanów, organizm potrzebuje zdrowych tłuszczy.
Aspekty planet: 19.22 koniunkcja Merkurego ze Słońcem.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące plany.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet:
Słońce 26 º 03´ Wagi – 03 º 01´ Skorpiona
Księżyc 27 º 05´ Skorpiona – 01 º 23´ Ryb
Merkury 10 º 01′ – 02 º 30′ Skorpiona w retrogradacji
Wenus 19 º 05′ – 27 º 30′ Panny
Mars 19 º 31′ – 17 º 37′ Barana w retrogradacji
Jowisz 19 º 25′ – 20 º 15′ Koziorożca
Saturn 25 º 40′ – 25 º 56′ Koziorożca
Uran 09 º 12´ – 08 º 55´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 37′ – 18 º 29′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 32′ – 22 º 36′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.10 od g. 23.42 do 19.10 do g. 06.42.
21.10 od g. 05.38 do g. 08.43.
23.10 od g. 06.34 do g. 14.16.
24.10 od g. 23.53 do 25.10 do g. 22.18.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>