Horoskop tygodniowy 26.10-1.11.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Księżyc zmierza do pełni, która utworzy się na niebie w sobotę 31.10, dlatego możemy czuć, że trzeba szybko działać i nie zostawiać niczego przypadkowi. Od środy Wenus w znaku Wagi sprzyjać będzie sprawom uczuciowym i dogadywaniu się z ludźmi.

W środę 28.10 Merkury wchodzi do znaki Wagi ruchem wstecznym i pomoże szybciej uporać się z obowiązkami, przyniesie nowe, zaskakujące wiadomości. Podejmuj decyzje, nie ociągaj się z odpowiedziami na telefony i maile. Wenus wchodzi do znaku Wagi i przypomni nam o dokładnym planowaniu jesiennego budżetu. Listopadowe weekendy zbliżają się wielkimi krokami, wygospodaruj budżet na rodzinny odpoczynek, ale nie wydaj wszystkiego naraz.

W sobotę 31.10 pełnia Księżyca w znaku Byka w koniunkcji z Uranem sprawi, że będziemy mieć więcej sił i ochoty na spacery, dbanie o zdrowie i przygotowania do ważnych spotkań. Opozycja Słońca z Uranem zapewni nam moc atrakcji i nową energię. Uważajmy jednak podczas jazdy samochodem i używania ostrych przedmiotów, bo łatwo dzisiaj o wypadek przez nieostrożność.

W niedzielę 1.11 kwadratura Merkurego z Saturnem ostrzega przed zakupami w internecie i podróżami bez przygotowania. Będziemy częściej się mylić, a w rozmowie nie każdy od razu zrozumie nasze intencje, co może skończyć się awanturą.

Tygodniowy

26.10.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc nie sprzyja podróżom i ryzykownym sprawom. Licz raczej na siebie, nie proś o przysługi czy pożyczki. W sklepie sprawdź rachunek i pilnuj portfela. Dobry czas na dobrą lekturę i naukę. Jeśli czujesz się samotny, to po południu warto zadzwonić do kogoś, kto jest daleko. Uda się odnowić różne ważne znajomości i kontakty. Nie farbuj dzisiaj włosów, ani nie rób depilacji czy manicure.
Aspekty planet: 02.58 trygon Księżyca z Merkurym, 04.30 trygon Księżyca ze Słońcem, 15.43 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w spokojnym miejscu.

Karta dnia: V Papież
Bądź wyrozumiały dla innych, postaraj się wybaczyć błędy i przewinienia. Dzięki temu zyskasz przyjaciół i zmniejszysz ilość wrogów. Zaplanuj wydatki.

27.10.2020, wtorek
Księżyc w znaku Ryb
Księżyc sprawi, że ludzie będą romantyczni i uprzejmi. Dobry czas na randki, śluby, zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Nie rób manicure ani nie farbuj włosów, bo kolor źle się przyjmie.
Aspekty planet: 10.39 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 14.37 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 18.58 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: VI Kochankowie
Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

28.10.2020, środa
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 9.44)
Księżyc w znaku Barana sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną.
Aspekty planet: 01.45 sekstyl Księżyca z Saturnem, 02.33 Merkury ruchem wstecznym wchodzi do znaku Wagi, 02.40 Wenus wchodzi do znaku Wagi, 10.32 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: IV Cesarz
Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

29.10.2020, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia kreatywne, warto odwiedzić sąsiadów lub przyjaciół.
Aspekty planet: 19.33 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: VII Rydwan
Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

30.10.2020, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 22.18)
Będziemy mieli ochotę ruszyć się na dłuższy spacer, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziemy rozmowni i ciekawscy. Unikaj tylko marudzących krewnych. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub na przekór jesieni pojechać na wycieczkę. Organizm potrzebuje potraw z dużą zawartością białka.
Aspekty planet: 03.38 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 07.25 kwadratura Księżyca z Plutonem, 14.30 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.12 opozycja Księżyca z Merkurym.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj wybierz się na zakupy, szukaj korzystnych okazji.

Karta dnia: XII Wisielec
Zwolnij i nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizm może być słabszy i bardziej podatny na przeziębienie. W weekend zregeneruj siły, czytaj, oglądaj filmy.

31.10.2020, sobota
Księżyc w znaku Byka
Pełnia Księżyca sprawi, że spędzimy dzień na wysokich obrotach. Rób zakupy, urządzaj mieszkanie i staraj się, aby twoje życie było wygodniejsze. Księżyc sprzyja sprawom finansowym. Po południu udadzą się randki, towarzyskie spotkania. Także zakupy będą udane, choć sporo wydasz na swoje zachcianki. Dobry dzień na masaż. Rozgrzej się ziołami i miodem, szanuj gardło.
Aspekty planet: 15.49 opozycja Księżyca ze Słońcem, 15.54 koniunkcja Księżyca z Uranem, 16.53 opozycja Słońca z Uranem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomoże zakończyć stare sprawy. Unikaj dzisiaj ryzyka i pośpiechu. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Nie żałuj na rozrywki dla siebie i bliskich, upiększ swój dom, zrób mały remont. Po południu odpoczywaj i nie daj sobie popsuć rozrywki cudzym narzekaniem.

1.11.2020, niedziela
Księżyc w znaku Byka
Regeneruj siły, unikaj pośpiechu i niepotrzebnych dyskusji. Dzień sprzyja rodzinnym spotkaniom, wspomnieniom i omawianiu wspólnych planów. Uda się zakończyć konflikty lub z kimś wreszcie pogodzić. Dobry czas na ustalanie wspólnych planów finansowych i inwestycji, bo ludzie będą życzliwi i wyrozumiali. Organizm dobrze przyswaja węglowodany. Unikaj konfliktów i trudnych rodzinnych rozmów.
Aspekty planet: 11.31 sekstyl Księżyca z Neptunem, 17.06 trygon Księżyca z Jowiszem, 20.05 kwadratura Merkurego z Saturnem, 20.13 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer: 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: Głupiec
Możesz liczyć na wsparcie bliskich w rozwiązaniu trudnej sprawy. Dzień sprzyja relfeksji, odpoczynkowi i rodzinnym spotkaniom. Po południu nie spiesz się, bo zapomnisz o czymś ważnym!

Pozycje planet:
Słońce 03 º 01´ – 10 º 01´ Skorpiona
Księżyc 01 º 23´ Ryb – 25 º 03´ Byka
Merkury 02 º 30′ Skorpiona – 26 º 11′ Wagi w retrogradacji
Wenus 27 º 30′ Panny – 05 º 59′ Wagi
Mars 17 º 37′ – 16 º 21′ Barana w retrogradacji
Jowisz 20 º 15′ – 21 º 11′ Koziorożca
Saturn 25 º 56′ – 26 º 16′ Koziorożca
Uran 08 º 55´ – 08 º 38´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 29′ – 18 º 22′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 36′ – 22 º 41′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
28.10 od g. 01.45 do g. 09.44.
30.10 od g. 17.12 do g. 22.18.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>