Horoskop tygodniowy 16-22.11.2020

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Słońce w tym tygodniu przemierza ostatnie stopnie znaku Skorpiona i zachęca do refleksji, pogłębiania przyjaźni i zacieśniania więzi. Sprzyja też zdobywaniu kluczowych informacji, wiedzy i możliwości. Wenus ustawi się w kwadraturach z Jowiszem i Saturnem przez co bardziej będziemy zwracali uwagę na sprawy zasobów i finansów.

W poniedziałek 16.11 kwadratura Wenus i Jowisza daje dużo szczęścia. Warto zrobić coś wyjątkowego, spotykać się z ważnymi ludźmi, skupić się na swoim hobby, zacząć wcielać w życie odważne plany. Ryzyko może się bardzo opłacić. Kup los na loterii!

We wtorek 17.11 opozycja Merkurego z Uranem pomoże nam dokonywać korzystnych transakcji handlowych oraz zapewni nam lepsze warunki umów, które mamy do podpisania.

W czwartek 19.11 kwadratura Wenus z Saturnem ostrzega przed nieprzemyślanymi decyzjami finansowymi i ryzykiem w sprawach zawodowych. Unikajmy trudnych rozmów i nie podpisujmy dziś ważnych umów. Sekstyl Słońca z Saturnem sprzyja dyscyplinie i załatwianiu spraw urzędowych.

W sobotę 21.11 Słońce wchodzi do znaku Strzelca i pomoże nam w podróży, nauce i podczas trudnych zawodowych rozmów. Nie bójmy się zadawać pytania i wykorzystujmy szansę zdobycia bezcennej wiedzy. Wenus wchodzi do znaku Skorpiona i skieruje naszą uwagę na sprawy bliskich relacji, wyniszczających, negatywnych emocji oraz pozwoli nam odpocząć od zgiełku świata i wścibskich ludzi.

Tygodniowy_horoskop

16.11.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Strzelca
Ważne rodzinne sprawy, zakupy i porządki załatwiaj rano, bo popołudniu może być nerwowo. Ludzie mogą się spóźniać, a także będą zmieniać zdanie, a nawet przekręcać słowa. Lepiej zajmij się hobby lub odpoczywaj, idź na spacer. Unikaj dzisiaj większego prania, farbowania włosów, nie ryzykuj w sporcie. Weź kąpiel w olejku lub idź na basen, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 06.32 kwadratura Wenus z Jowiszem, 17.20 trygon Księżyca z Marsem, 22.06 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz większe zakupy.

Karta dnia: XII Wisielec
Powiedzmy jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniemy zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic.

17.11.2020, wtorek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 17.34)
Dobry dzień na odważne i nowatorskie plany. Zakończ konflikty i zrób coś dobrego dla innych. Księżyc ułatwi dzisiaj naukę, zachęci do dalekich podróży. Możesz szukać tańszych ofert hoteli, przejazdów lub zimowych wakacji. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, uprawianiu sportu. Nowe znajomości będą udane. Wcieraj rozgrzewające balsamy, idź na masaż odchudzający.
Aspekty planet: 08.54 sekstyl Księżyca z Wenus, 09.07 opozycja Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: VI Kochankowie
Karta zwraca naszą uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działajmy w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty.

18.11.2020, środa
Księżyc w znaku Koziorożca
Ważne sprawy załatwiaj rano, ale nie odwiedzaj dzisiaj urzędów, bo ludzie nie będą sobie życzliwi. Im bliżej południa, tym mniej możesz mieć energii i ochoty, aby zabrać się za pracę. Postaraj się za to uporać z zaległościami w domowych obowiązkach. Gorszy dzień na randki, podróże czy imprezy towarzyskie. Rób depilację, idź do kosmetyczki, dziś skóra szybciej się goi.
Aspekty planet: 07.00 trygon Księżyca z Uranem, 09.31 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.41 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. Dziś zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

19.11.2020, czwartek
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 21.24)
Księżyc nie sprzyja nowym zadaniom. Lepiej odpoczywaj i trzymaj się sprawdzonych planów. Uważaj podczas podróży czy rachunków, bo możliwe są zguby i pomyłki. Gorszy dzień na randki, towarzyskie spotkania czy śluby. Lubie nie będą dla siebie wyrozumiali, dlatego nie proś dzisiaj o pożyczki czy przysługi. Możesz robić drobne domowe porządki. Przejrzyj ważne dokumenty, zrób rachunki.
Aspekty planet: 00.33 sekstyl Księżyca z Neptunem, 08.17 sekstyl Słońca z Saturnem, 08.58 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 10.42 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 12.28 kwadratura Wenus z Saturnem, 16.51 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 17.15 kwadratura Księżyca z Wenus, 17.29 sekstyl Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na zawodowych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: VIII Siła
Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Dzień sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

20.11.2020, piątek
Księżyc w znaku Wodnika
Ucz się nowych umiejętności, czytaj książki i zdobywaj ciekawe informacje. Księżyc sprzyja podróżom, nauce, wymianie opinii. Narady w pracy mogą trwać dłużej niż zwykle, bo każdy będzie się chciał wypowiedzieć. Jeśli chcesz odkryć czyjeś sekrety, to odważnie zadawaj pytania. Podróże lub towarzyskie spotkania będą bardzo udane. Pamiętaj o produktach bogatych w witaminy.
Aspekty planet: 11.41 kwadratura Księżyca z Uranem, 21.15 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

21.11.2020, sobota
Księżyc w znaku Wodnika
Ktoś pomoże ci załatwić trudne sprawy. Przygotuj się na niespodzianki, nie trzymaj się kurczowo starych planów. Dzisiaj łatwo wprowadzisz zmiany do codziennej rutyny lub przekonasz kogoś do zdrowego stylu życia. Zatroszcz się o bliskich, bo ludzie będą towarzyscy i rozmowni. Udadzą się towarzyskie spotkania i duże zakupy. Unikaj konserwantów i alergenów, nie jedz byle czego.
Aspekty planet: 01.48 sekstyl Księżyca z Marsem, 14.21 Wenus wchodzi do znaku Skorpiona, 21.39 Słońce wchodzi do znaku Strzelca.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Czwórki sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. Potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni.

22.11.2020, niedziela
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 05.05)
Księżyc sprawi, że ludzie będą romantyczni i uprzejmi. Dobry czas na randki i zawieranie nowych znajomości. Daj się ponieść twórczemu natchnieniu, szukaj swojego stylu. W podróży uważaj, możesz zaspać lub przez pomyłkę trafić w inne niż trzeba miejsce. Nie rób manicure ani nie farbuj włosów, bo kolor źle się przyjmie. Nawadniaj organizm, pij ciepłe napary ziołowe.
Aspekty planet: 05.44 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 06.42 trygon Księżyca z Wenus, 20.10 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobrego humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem niedziela będzie udana, nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 05´ Skorpiona – 01 º 09´ Strzelca
Księżyc 05 º 09´ Strzelca – 10 º 17´ Ryb
Merkury 06 º 10′ – 16 º 21′ Skorpiona
Wenus 23 º 08′ Wagi – 01 º 47′ Skorpiona
Mars 15 º 16′ – 15 º 16′ Barana
Jowisz 23 º 23′ – 24 º 38′ Koziorożca
Saturn 27 º 10′ – 27 º 43′ Koziorożca
Uran 08 º 04´ – 07 º 48´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 13′ – 18 º 10′ Ryb w retrogradacji
Pluton 22 º 55′ – 23 º 04′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.11 od g. 08.54 do g. 17.34.
19.11 od g. 17.29 do g. 21.24.
21.11 od g. 01.48 do 22.11 do g. 05.05.

Udanego tygodnia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>