Horoskop tygodniowy 23-29.11.2020

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Słońce w znaku Strzelca zapewni nam wiele atrakcji towarzyskich i sprawi, że chętniej będziemy ryzykować i eksperymentować. Warto załatwiać sprawy w banku lub inwestować w nowe sprawy. Księżyc idzie do pełni (która nastąpi 30.11), sprawy więc przyspieszą i będziemy o wiele bardziej aktywni i skoncentrowani na swoich zadaniach.

We wtorek 24.11 trygon Merkurego z Neptunem sprawi, że ktoś przyniesie nam dobre wiadomości, plotki i niezbędne instrukcje, z których da się zrobić użytek. Raki i Koziorożce nie powinny kłamać na żaden temat.

W piątek 27.11 sekstyl Merkurego z Plutonem zapewni nam pomoc i wsparcie ze strony młodszych osób lub dzieci. Ktoś zdecydowany zmobilizuje nas do aktywnego działania i sprawi, że bojowo podejdziemy do wielu spraw. Opozycja Wenus z Uranem zacznie wspierać tych, którzy mają silną intuicję i chronią sekretów. Wenus sprzyja zakochanym oraz tym, którzy ceną rozrywkę na wysokim poziomie.

W niedzielę 29.11 Neptun wychodzi z retrogradacji i utworzy się sekstyl Merkurego z Jowiszem. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowe. Weekend może być pełen niespodzianek. Wiele osób w ostatniej chwili może podjąć decyzję o wyjeździe czy szalonych zakupach.

Horoskop tygodniowy

23.11.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Ryb
Dzień sprzyja dobrym pomysłom na uporanie się z kłopotami, pomaganiu innym, opiece nad rodziną, nabieraniu sił. Mimo tego uważaj, łatwo będzie zaspać lub spóźnić się do szkoły lub pracy. W domu rób drobne porządki, a po południu idź na zakupy lub zabierz się za szukanie prezentów pod choinkę i planowanie świąt oraz sylwestra. Unikaj ryzykownych decyzji finansowych.
Aspekty planet: 14.37 trygon Księżyca z Merkurym, 16.30 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Początek tygodnia sprzyja zebraniom i naradom. Odnawiaj dzisiaj ważne kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Myśl o przyszłości, zamiast kierować się przelotnymi sympatiami i chwilowymi korzyściami, bo inni ludzie nie będą o ciebie tak bardzo dbali.

24.11.2020, wtorek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.04)
Działaj szybko, bo Księżyc sprzyja odważnym decyzjom. Dzisiaj uda się znaleźć dobre sposoby na szybkie uporanie się z kłopotami. Bez trudu i zbędnych sentymentów wyswobodzisz się z toksycznych relacji, pozbędziesz się schematów. Bądź dobrej myśli, ale nie wywołuj konfliktów. Możesz robić większe porządki, łatwo uporasz się z pracą fizyczną. Merkury w trygonie z Neptunem pomoże ci rozwiązać trudną zagadkę.
Aspekty planet: 02.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 05.39 trygon Merkurego z Neptunem, 05.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 11.44 sekstyl Księżyca z Saturnem, 22.12 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie i karierę. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: I Mag
Zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele i na siłowni ćwicz rozsądnie. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały czas będziesz zdrów jak ryba.

25.11.2020, środa
Księżyc w znaku Barana
Warto zwolnić, zająć się hobby, a także organizować towarzyskie spotkania. Możesz załatwiać sprawy rodzinne, odwiedzać krewnych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły jak zarobić więcej pieniędzy i przyspieszyć swoją karierę. Dbaj o siebie,, pij ziołową herbatę. Organizm domagać się będzie więcej pełnowartościowego białka.
Aspekty planet: brak dużych aspektów.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże mocno stanąć na nogach, uporządkować różne sprawy. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: III Cesarzowa
Lepiej też pilnować wszelkich dokumentów i umów, bo sam doskonale dasz sobie z tym radę, a inni mogą popełniać błędy. Uda ci się odzyskać różne stare długi i pojawią się pieniądze, na jakie od dawna czekałeś.

26.11.2020, czwartek
Księżyc w znaku Barana
Księżyc pomoże szybko załatwić różne trudne sprawy. Bądźmy uprzejmy wobec szefa i starszych osób, a zdobędziesz to, na czym ci zależy. Dzień sprzyja też randkom i miłości. Zadzwoń do krewnych, a łatwo uzgodnisz wasze plany na świąteczne i sylwestrowe wyjazdy. Piecz ciasta, kupuj prezenty, rób przemeblowanie, robota będzie ci się palić w rękach. Idź na siłownię, aerobik lub spacer aby wyładować nadmiar energii.
Aspekty planet: 00.39 koniunkcja Księżyca z Marsem, 14.50 kwadratura Księżyca z Plutonem, 19.14 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy.

Karta dnia: VI Kochankowie
Obiecuj tylko to, czego możesz dotrzymać. Będziesz miał tyle energii, że trudno będzie za tobą nadążyć, ale właśnie dlatego warto zadbać o to, żeby inni ludzie ci pomagali. Buduj koalicje, a nie rywalizuj z innymi.

27.11.2020, piątek
Księżyc w znakach Barana i Byka (Od 04.42)
Rób zakupy, urządzaj mieszkanie i staraj się, aby twoje życie było wygodniejsze. Księżyc sprzyja sprawom finansowym. Zajmij się biznesem, zakładaj konto w banku, kupuj telefon czy komputer. Po południu udadzą się randki, towarzyskie spotkania. Także zakupy będą udane, choć sporo wydasz na swoje zachcianki. Dobry dzień na masaż. Rozgrzej się ziołami i miodem, szanuj gardło.
Aspekty planet: 00.45 kwadratura Księżyca z Saturnem, 11.38 sekstyl Merkurego z Plutonem, 18.10 opozycja Wenus z Uranem, 20.10 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.24 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach miłosnych lepiej unikać konfliktów. W sprawach finansowych warto ryzykować, grać w totka, inwestować. Nie siedź bezczynnie, użyj swoich kontaktów, aby załatwić ważną sprawę.

28.11.2020, sobota
Księżyc w znaku Byka
Od rana warto zabrać się za ważne zadania i cięższe prace fizyczne. Pomyśl jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo dzisiaj szybko uda się wszystko zrobić. Łatwo znajdziesz współpracowników i pomocników, a ludzie będą życzliwi. Udadzą się randki i zajęcia kreatywne. Planety zachęcają do zmian i nowych wyzwań typu wielkie porządki i przemeblowanie, a nawet szybki remont czy naprawa.
Aspekty planet: 17.28 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XXI Świat
Skontaktuj się z osobami, które są daleko. Warto dzwonić, wysyłać listy i e-maile, zabiegać o swoje sprawy. Krótka podróż dostarczy ci wielu ekscytujących wrażeń. Upieraj się przy swoim, uwierz w swoje umiejętności, a pokonasz trudności.

29.11.2020, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 17.15)
Dziś będziemy mieli ochotę ruszyć się na dłuższy spacer, odkrywać nowe zainteresowania, dyskutować o niezwykłych sprawach. Będziemy rozmowni i ciekawscy. Unikaj tylko marudzących krewnych. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub na przekór jesieni pojechać na wycieczkę. Organizm potrzebuje więcej warzyw korzennych i ziół.
Aspekty planet: 01.36 Neptun wychodzi z retrogradacji, 03.39 trygon Księżyca z Plutonem, 03.50 sekstyl Merkurego z Jowiszem, 08.53 trygon Księżyca z Jowiszem, 09.32 opozycja Księżyca z Merkurym, 13.48 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: 0 Głupiec
Masz szansę szybko uporać się z przeciwnościami losu, jeśli postawisz wszystko na jedną kartę. Bądź odważny, a dużo zyskasz. Osoby poszukujące partnera powinny łapać okazje i szybko się decydować.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 09´ – 08 º 13´ Strzelca
Księżyc 10 º 17´ Ryb – 03 º 52´ Bliźniąt
Merkury 16 º 21′ – 27 º 09′ Skorpiona
Wenus 01 º 47′ – 10 º 28′ Skorpiona
Mars 15 º 16′ – 16 º 51′ Barana
Jowisz 24 º 38′ – 25 º 57′ Koziorożca
Saturn 27 º 43′ – 28 º 19′ Koziorożca
Uran 07 º 48´ – 07 º 33´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 10′ – 18 º 10′ Ryb stacjonarny
Pluton 23 º 04′ – 23 º 15′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
24.11 od g. 11.44 do g. 16.04.
27.11 od g. 00.45 do g. 04.42.
29.11 od g. 13.48 do g. 17.15.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>