Horoskop tygodniowy 30.11-6.12.2020

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami bardzo dynamiczny tydzień. W poniedziałek 30.11 pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca w znaku Bliźniąt będzie sprzyjać naszym śmiałym planom i marzeniom. Warto aktywnie realizować miłosne plany. Osoby, które szukają inspiracji, będą miały w tym tygodniu dużo wrażeń i przełomowych doświadczeń. Sekstyl Merkurego z Saturnem radzi uważać na drodze i być ostrożnym podczas trudnych rozmów i kłótni. Spieszmy się powoli, a unikniemy strat. We wtorek 1.12 Merkury wchodzi do znaku Strzelca, co poprawi nam humor i pozwoli znaleźć nowe pokłady optymizmu i nadziei w sprawach związanych z pieniędzmi i relacjami z ludźmi. Warto zapewnić sobie odpowiednią porcję rozrywki na weekend.

Tygodniowy

30.11.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Pełnia w znaku Bliźniąt o godz. 10.29 sprawi, że spędzimy dzień na wysokich obrotach. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, komunikację, nowe znajomości. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu prac domowych, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Merkury w sekstylu z Saturnem pomoże nadrobić zaległości.
Aspekty planet: 10.29 Księżyc w opozycji ze Słońcem, półcieniowe zaćmienie Księżyca, 20.00 sekstyl Merkurego z Saturnem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: XX Sąd Boży
Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Praca w grupie będzie bardziej efektywna.

1.12.2020, wtorek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Dzień sprzyja nauce i różnym sprawom, które wymagają współpracy i uzgadniania szczegółów z innymi ludźmi. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać znajomych, podejmować wspólnie potrzebne decyzje. Dziś możesz wpaść na bardzo dobre pomysły czego się nauczyć lub jak przyspieszyć swoją karierę. Dobry czas na czytanie i zakupy. Zadbaj o dłonie, zrób manicure.
Aspekty planet: 03.12 sekstyl Księżyca z Marsem, 05.21 kwadratura Księżyca z Neptunem, 20.50 Merkury wchodzi do znaku Strzelca.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki przynosi dobre pomysły na pomnożenie gotówki. Jednak uważajmy i nie inwestujmy pod wpływem emocji, bo nawet rewolucyjne plany wymagają dokładnego przemyślenia.

Karta dnia: I Mag
Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt. Masz szczęście do spraw finansowych.

2.12.2020, środa
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 04.32)
Ludzie będą ciekawscy, mogą wtrącać się i komentować cudze sprawy. Łatwo będzie zdobywać nowe informacje, ale będą wśród nich także plotki. Będziesz szybko się uczyć. Warto się reklamować, pisać listy, szukać wiadomości w internecie, odzywać się do znajomych i odnawiać stare kontakty. Regeneruj siły, nie ryzykuj i zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zdrowie.
Aspekty planet: 19.00 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga pozbyć się zaległości. Odpowiedz dzisiaj na zaległe listy, a w wolnej chwili zadzwoń do starych znajomych. Dobry dzień na małe domowe porządki, ale też odpoczynek.

Karta dnia: II Kapłanka
Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem.

3.12.2020, czwartek
Księżyc w znaku Raka
Dobry dzień na rodzinne i sąsiedzkie sprawy. Księżyc w znaku Raka sprzyja zawieraniu przyjaźni i zgody. Będziemy zgodnie współpracować z innymi, razem łatwiej będzie wpaść na dobre pomysły. Szukaj dzisiaj okazji do zawarcia zgody z osobami, które gniewały się na ciebie. Także domowe prace uda się zrobić szybko i bez dyskusji. Organizm potrzebuje więcej węglowodanów.
Aspekty planet: 08.42 trygon Księżyca z Wenus, 14.28 kwadratura Księżyca z Marsem, 15.32 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Będzie wiele ambitnych planów, ale lepiej odpocząć. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: XVII Księżyc
Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa. Warto dogadywać się z ludźmi i współpracować, więcej na tym zyskasz i w pracy i w życiu rodzinnym.

4.11.2020, piątek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 13.52)
Czas minie szybko i dlatego nie odkładaj ważnych rodzinnych rozmów na później. Możesz robić większe porządki, poważniejsze zakupy lub domowe naprawy. Myj okna, pastuj podłogę, trzep dywany. Uważaj, aby się z nikim nie pokłócić! Księżyc w znaku Lwa sprawia, że ludzie mogą się przechwalać. Merkury w trygonie do Urana sprzyja odkrywczym pomysłom.
Aspekty planet: 01.21 opozycja Księżyca z Plutonem, 07.51 opozycja Księżyca z Jowiszem, 11.28 opozycja Księżyca z Saturnem, 22.51 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja współpracy z innymi ludźmi, a także godzeniu się z wrogami. Staniemy się otwarci na prośby i sugestie. W samotności nie będziemy czuli się dobrze. Warto wybrać się na spacer.

Karta dnia: XVI Wieża
Bądź rozsądny, nie szastaj pieniędzmi, zaplanuj wydatki i nie bój się cięższych prac. Zadbaj o zdrowie, zrób badania, nie bagatelizuj objawów zmęczenia i szybko reaguj.

5.12.2020, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Masz szansę szybko uporać się z zaległościami, ale zamiast się wszystkim chwalić i omawiać ambitne plany, zabierz się do pracy. Oferuj swoją pomoc potrzebującym, szukaj nowych okazji. Podróże, randki i większe zakupy będą bardzo udane. Warto też zadbać o wygląd, Księżyc w znaku Lwa sprzyja wizycie u fryzjera i kosmetyczki. Organizm potrzebuje więcej białka.
Aspekty planet: 03.37 kwadratura Księżyca z Uranem, 15.40 trygon Księżyca ze Słońcem, 22.46 kwadratura Księżyca z Wenus, 23.27 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja dobrej zabawie. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień na randkę.

Karta dnia: VII Rydwan
Nie podejmuj pochopnych decyzji, spokojnie rób swoje. Szkoda byłoby coś stracić stracić przez nerwy i zaniedbania. Liczy się dzisiaj przede wszystkim umiejętność wyciągania wniosków z cudzych błędów.

6.12.2020, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.46)
Spędzimy dzień w miłej i pozytywnej atmosferze. Aura bardzo sprzyja miłości i randkom. W sprawach rodzinnych korzystne zmiany, zgoda i więcej zrozumienia. Zamiast sprzątać i wszystkich poganiać, znajdź czas na zabawę i miłość. Dzień sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Zajmij się urodą i pielęgnacją, zrób sobie domowe spa. Księżyc radzi uważać podczas transakcji finansowych, dzisiaj łatwo o pomyłki.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki nie sprzyja ryzykownym pomysłom. Postaraj się nie przejmować się humorami dalszej rodziny czy znudzonych znajomych. Można spokojnie zająć się hobby i odpoczynkiem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Będziesz w dobrym humorze, zapragniesz coś w swoim domu zmienić. Dzisiaj będzie więcej okazji do zabawy, warto iść na randkę lub spotkać się z przyjaciółmi.

Pozycje planet:
Słońce 08 º 13´ – 15 º 19´ Strzelca
Księżyc 03 º 52´ Bliźniąt – 02 º 22´ Panny
Merkury 27 º 09′ Skorpiona – 08 º 05′ Strzelca
Wenus 10 º 28′ – 19 º 10′ Skorpiona
Mars 16 º 51′ – 18 º 27′ Barana
Jowisz 25 º 57′ – 27 º 21′ Koziorożca
Saturn 28 º 19′ – 28 º 58′ Koziorożca
Uran 07 º 33´ – 07 º 20´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 10′ – 18 º 11′ Ryb
Pluton 23 º 15′ – 23 º 26′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
1.12 od g. 05.21 do 2.12 do g. 04.32.
4.12 od g. 11.28 do g. 13.52.
5.12 od g. 23.27 do 6.12 do g. 20.46.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>