Horoskop tygodniowy 7-13.12.2020

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu Księżyc zmierzający do nowiu i zaćmienie, które nastąpi w przyszłym tygodniu, skłonią nas do refleksji i pomogą podjąć ważne życiowe decyzje. Warto rozmawiać z ludźmi, poznawać potrzeby bliskich i służyć im pomocą.

W środę 9.12 kwadratura Słońca z Neptunem nastroi nas romantycznie i wyjątkowo nastrojowo. Sztuka i kontakty z ludźmi dostarczą nam wiele wzruszeń. W czwartek 10.12 sekstyl Wenus z Plutonem uwrażliwi nas na sprawy dzieci i najbliższej rodziny. Warto poświęcić im więcej wolnego czasu. Pewna ważna rozmowa lub wiadomość może zmusić nas do zmiany planów, ale na pewno będzie to miłe wydarzenie. W piątek 11.12 trygon Słońca z Marsem sprzyja podróżom. Pomoże rozwikłać trudne zagadki i doda nam animuszu. Odważnie upomnimy się o swoje, warto przypominać o długach czy obietnicach. W niedzielę 13.12 kwadratura Merkurego z Neptunem sprzyja nowym znajomościom, zakochiwaniu się od pierwszego wejrzenia i poznawaniu ciekawych ludzi przez przyjaciół i w podróży. Skorpiony mają szczęście w miłości.

Horoskop tygodniowy

7.12.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Zaplanuj ważne sprawy, od rana zabierz się za pracę. Księżyc pomoże z sukcesem załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi. Udadzą się większe zakupy, a porządki zrobisz szybko i dokładnie. Warto też zadbać o zdrowie. Organizm dobrze przyswaja witaminy i składniki mineralne, jedz więcej surowych warzyw i owoców.
Aspekty planet: 09.45 trygon Księżyca z Uranem, 12.24 kwadratura Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

8.12.2020, wtorek
Księżyc w znaku Panny
Kwadra Księżyca w znaku Panny to dobry czas na porządki, podsumowania, pozbywanie się starych rzeczy, a także dbanie o zdrowie. Zrezygnuj z niezdrowych przyzwyczajeń, zmień styl życia na zdrowszy. Łatwiej będzie pozbyć się nałogów i złych nawyków. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, to dobry dzień na szybkie przyswajanie wiedzy. Organizm potrzebuje więcej wody, pij ciepłą ziołową herbatę.
Aspekty planet: 01.36 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 04.45 opozycja Księżyca z Neptunem, 09.21 sekstyl Księżyca z Wenus, 13.51 trygon Księżyca z Plutonem, 21.08 trygon Księżyca z Jowiszem, 23.55 trygon Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinnym sprawom. Warto porozmawiać z krewnymi, a nawet podjąć próbę zakończenia różnych sporów i konfliktów. Wieczorne rozmowy i randki będą udane, choć wibracja przestrzega przed zazdrością.

Karta dnia: XIX Słońce
Od twoich decyzji zależeć będzie powodzenie ważnej zawodowej sprawy. Nie narzekaj, tylko energicznie zabierz się do pracy!

9.12.2020, środa
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 01.01)
Atmosfera będzie bardzo wesoła, ale na pracy i obowiązkach trudno się będzie skupić. Nie zabieraj się za rachunki, bo łatwo coś przegapisz. Dobry dzień na szukanie świątecznych podarunków, bo podczas zakupów pojawią się dobre pomysły i okazje. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę. Kwadratura Słońca z Neptunem kusi do wielkich wydatków, więc bądź rozsądny i rób zakupy z listą w ręku.
Aspekty planet: 20.40 kwadratura Słońca z Neptunem, 22.12 sekstyl Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Taki nastrój pomoże artystom w ich twórczości, ale lepiej nie zabierać się dziś za rachunki i zaległe zawodowe sprawozdania.

Karta dnia: IX Pustelnik
Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem.

10.12.2020, czwartek
Księżyc w znaku Wagi
Księżyc sprzyja udanym spotkaniom z krewnymi i przyjaciółmi. Rusz się z domu, a nabierzesz pozytywnej energii. Warto odnawiać różne stare znajomości, bo ludzie chętnie będą wspominać stare czasy. Dobry dzień dla uczniów i studentów, usiądź nad książką, a szybko nadrobisz zaległości i zrozumiesz trudne zagadnienia. Księżyc sprzyja pracy i aktywności, ale ostrzega przed konfliktami.
Aspekty planet: 08.21 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 09.30 opozycja Księżyca z Marsem, 12.51 sekstyl Wenus z Plutonem, 16.21 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.57 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Choć dzień będzie leniwy i senny, to wibracja Ósemki może przynieść doskonałe pomysły na pomnożenie kapitału. W miłości uważajmy, Ósemka to wibracja namiętności, ale też zazdrości.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w załatwianiu różnych trudnych spraw. Postaraj się jednak nie obiecywać w zamian zbyt wiele.

11.12.2020, piątek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 02.58)
Księżyc nie sprzyja podróżom i ryzykownym sprawom. Licz raczej na siebie, nie proś o przysługi czy pożyczki. W sklepie sprawdź rachunek i pilnuj portfela. Dobry czas na dobrą lekturę i naukę. Jeśli czujesz się samotny, to po południu warto zadzwonić do kogoś, kto jest daleko. Uda się odnowić różne ważne znajomości i kontakty. Nie farbuj dzisiaj włosów, ani nie rób depilacji czy manicure.
Aspekty planet: 01.54 kwadratura Księżyca z Saturnem, 07.00 trygon Słońca z Marsem, 14.43 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Dziś zaprowadź wokół siebie trochę porządku. Wibracja Dziewiątki pomaga zakończyć różne sprawy. Poproś dziś o zwrot starych długów, pożyczonych kiedyś książek i płyt. Niech twoje rzeczy wrócą na swoje miejsce.

Karta dnia: XV Diabeł
W sprawach finansowych przyda ci się więcej opanowania, bo możesz wydać krocie na ubrania i dodatki. Nie zaufaj drugi raz osobie, która cię kiedyś oszukała.

12.12.2020, sobota
Księżyc w znaku Skorpiona
Ważne rodzinne sprawy, zakupy i porządki załatwiaj rano, bo popołudniu może być nerwowo. Ludzie mogą się spóźniać, a także będą zmieniać zdanie, a nawet przekręcać słowa. Lepiej zajmij się hobby lub odpoczywaj, idź na spacer. Unikaj dzisiaj większego prania, farbowania włosów, nie ryzykuj w sporcie. Weź kąpiel w olejku na uspokojenie nerwów.
Aspekty planet: 08.35 trygon Księżyca z Neptunem, 17.17 sekstyl Księżyca z Plutonem, 21.59 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Ucz się, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: XX Sąd
Chętnie pobędziesz dziś wśród ludzi. Sobota sprzyja zawieraniu nowych znajomości, ale nie przejmuj się zbytnio cudzymi opiniami.

13.12.2020, niedziela
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 03.39)
Warto się dzisiaj zająć rodzinnymi sprawami, podać ulubione przysmaki na wspólny obiad. Łatwo będzie podjąć wspólnie mądre decyzje, zakończyć różne spory i kłótnie. Księżyc sprzyja odpoczynkowi, zabawie z dziećmi i randkom. Możesz prosić innych o pomoc, pożyczkę lub inne ważne dla ciebie sprawy. Odkurzaj, pal kadzidełka, wietrz pościel i poduszki.
Aspekty planet: 01.22 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 02.57 sekstyl Księżyca z Saturnem, 12.38 kwadratura Merkurego z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Dwójka to wibracja zgody i miłości. W biznesie Dwójka sprzyja współpracy i pomocy, którą można otrzymać od znajomych. Łatwo odnowisz stare kontakty. To także dobry dzień na randkę.

Karta dnia: VII Rydwan
Szynko podejmuj decyzje i porządkuj rodzinne sprawy. Nie ulegaj jednak prośbom, które zagrażają twoim interesom i rodzinnej pozycji.

Pozycja planet:
Słońce 15 º 19´ – 22 º 26´ Strzelca
Księżyc 02 º 22´ Panny – 13 º 10´ Strzelca
Merkury 08 º 05′ – 19 º 02′ Strzelca
Wenus 19 º 10′ – 27 º 54′ Skorpiona
Mars 18 º 27′ – 20 º 30′ Barana
Jowisz 27 º 21′ – 28 º 48′ Koziorożca
Saturn 28 º 58′ – 29 º 40′ Koziorożca
Uran 07 º 20´ – 07 º 08´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 11′ – 18 º 14′ Ryb
Pluton 23 º 26′ – 23 º 38′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
8.12 od g. 23.35 do 9.12 do g. 01.01.
11.12 do g. 01.56 do g. 02.58.
13.12 od g. 02.57 do g. 03.39.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>