Horoskop tygodniowy 21-27.12.2020

Autorki: Izabela Podlaska, Miłosława Krogulska

Księżyc zachęca nas do spędzania świąt w najbliższym gronie, ale i do odpoczynku i zajmowania się tym, na co na co dzień nie mamy czasu. Twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać codzienne radości codziennego życia. W poniedziałek 21.12 Słońce wchodzi do znaku Koziorożca, co sprzyja przedświątecznym porządkom, planowaniu spraw i wydatków na zbliżający się nowy rok, a także rodzinnym ustaleniom.

W poniedziałek 21.12 koniunkcja Jowisza z Saturnem sprzyja poważnym rozmowom osobistym i zawodowym oraz skłoni nas do podjęcia ważnych, ale koniecznych decyzji. Nie jest to dobry dzień na pośpieszne, nieprzemyślane działania czy rozpoczynanie nowych spraw. W poniedziałek Słońce i Merkury wchodzą do znaku Koziorożca, co sprzyja robieniu planów na nowy rok, reorganizacji przygotowań do świąt i stosowaniu nowoczesnych narzędzi w zarządzaniu pieniędzmi, a także zasięgania porad u osób bardziej doświadczonych.

W środę 23.12 kwadratura Marsa z Plutonem sprzyja aktywności fizycznej, spacerom i energicznym przygotowaniom do świąt. Zrób dzisiaj coś, co zaskoczy domowników i rodzinę, pokaż się z innej strony.

W piątek 25.12 trygon Merkurego z Uranem dostarczy nam wielu ekscytujących wiadomości. Warto dzwonić do dalszych krewnych i przyjaciół, dowiadywać się, co słychać, bo niektóre fakty mogą być bezcenne.

Horoskop tygodniowy

21.12.2020, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 23.32)
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Dzień nie sprzyja zaczynaniu nowych spraw, na zakupach ludzie będą niezdecydowani i krytyczni. Udadzą się za to wizyty w urzędach i robienie rachunków. Uważaj na kolana. Unikaj większych zakupów, łatwo będzie jednak zacząć przygotowania do świąt. Koniunkcja Jowisza z Saturnem przyniesie ważne przemyślenia i postanowienia.
Aspekty planet: 00.07 Merkury wchodzi do znaku Koziorożca, 00.33 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 11.02 Słońce wkracza do znaku Koziorożca, 11.24 sekstyl Księżyca z Plutonem, 19.20 koniunkcja Jowisza z Saturnem.

Wibracja dnia: Jedynka
Będzie wiele ambitnych planów, ale nie wszystkie z nich uda się zrealizować, bo może brakować nam wytrwałości. Poczujemy się znudzeni codziennymi obowiązkami i chętnie od nich uciekniemy. Jedynka sprzyja zakupom i zawieraniu nowych znajomości.

Karta dnia: II Kapłanka
W twoim związku wydarzy się coś ważnego w tym tygodniu, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie.

22.12.2020, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Przygotuj się do nadchodzących świąt, zrób plan zakupów i rzeczy do zrobienia, bo Księżyc w Baranie pomoże ci szybko uporać się z zadaniami. Wieczorem znajdź czas na odpoczynek, poświęć czas na swoje hobby lub zajmij się pielęgnowaniem urody. Rodzinne i przyjacielskie rozmowy będą dzisiaj wesołe i udane. Także w kuchni uda się szybko zrobić wszystkie ważne prace, możesz testować nowe przepisy przed świętami.
Aspekty planet: 00.32 sekstyl Księżyca z Saturnem, 00.35 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 00.41 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 03.04 kwadratura Księżyca z Merkurym, 16.56 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór. Wieczorem randka lub spotkanie z przyjaciółmi poprawi ci humor.

23.12.2020, środa
Księżyc w znaku Barana
Już dziś przygotuj wszystko na święta, bo Księżyc sprzyja dyscyplinie i efektywnej pracy. Dzień przyniesie nowatorskie pomysły na wigilijne menu lub prezenty, dlatego zamiast przejmować się tym, co inni ludzie mają do powiedzenia, szybko realizuj swoje dobre pomysły. Możesz odkryć sekrety, pozbyć się niechcianych spraw i znajomości. Zakupy będą szybkie i udane. Dostarcz organizmowi odpowiednią porcję witamin i wapnia, zadbaj o kręgosłup. Kwadratura Marsa z Plutonem ostrzega przed pośpiechem.
Aspekty planet: 15.52 kwadratura Marsa z Plutonem, 23.36 kwadratura Księżyca z Plutonem, 23.50 koniunkcja Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Trójka
Trójka to wibracja kreatywności i radości życia. Wybierz się na randkę lub spacer z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody. Dobry dzień na sztukę i robienie świątecznych dekoracji.

Karta dnia: XIX Słońce
Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

24.12.2020, czwartek
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 11.55)
Księżyc pomoże ci sprawnie zrobić zakupy, gotować i ustawić choinkę. Rodzina będzie rozgadana, ale wesoła. Odkryjesz nowe powody do radości, znajdziesz ukryty sens ważnych wydarzeń. Zamiast ciągle stać w kuchni, znajdź czas na zabawę i miłość. Tegoroczna Wigilia sprzyja odnawianiu ważnych relacji. Pij ziołową herbatę, panuj nad nerwami.
Aspekty planet: 13.31 kwadratura Księżyca z Saturnem, 14.09 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 18.47 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy marzyć o idealnych świętach. Jednak i tak wszystko się uda! Unikajmy jednak dyskusji z kimś, kto kocha narzekać. Lepiej zająć się tym, co wszystkim przynosi radość.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

25.12.2020, piątek
Księżyc w znaku Byka
Księżyc w znaku Byka sprawi, że będziemy życzliwi i otwarci na cudze potrzeby. Dobry czas na rodzinne spotkania, zawieranie zgody, rozmawianie o uczuciach i miłości. Boże Narodzenie sprzyja miłej atmosferze, pomoże rzeczowo dyskutować o wspólnych sprawach. Wieczór sprzyja sztuce i familijnej rozrywce. Dzwoń do znajomych, omawiaj wspólne rodzinne plany, ciesz się Świętami.
Aspekty planet: 00.57 trygon Księżyca z Merkurym, 01.55 koniunkcja Księżyca z Uranem, 08.04 trygon Merkurego z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki wprawi nas w dobry nastrój. Nawet najbardziej ponure osoby nabiorą dziś optymizmu. Cieszmy się Bożym Narodzeniem, składajmy innym życzenia. Piątka pomoże pokonać stare kompleksy i popatrzeć z radością w przyszłość.

Karta dnia: IV Cesarz
Uporządkujesz rodzinne sprawy, pomożesz znajomym i znajdziesz czas na swoje hobby. Będziesz w te Święta świetnie zorganizowany.

26.12.2020, sobota
Księżyc w znaku Byka
Czeka nas udane Boże Narodzenie, a Księżyc w Byku sprzyja długiemu biesiadowaniu. Księżyc w znaku Ryb sprawi, że rodzina będzie zgodna i nawet najbardziej krytyczne osoby tym razem będą miłe dla innych. Śpiewaj kolędy, ciesz się obecnością bliskich i niczym się nie martw. Warto też wybrać się na spacer. Podróże bliskie i dalekie będą bezpieczne i udane.
Aspekty planet: 01.09 sekstyl Księżyca z Neptunem, 12.31 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Dwójki sprzyja dobrym relacjom z ludźmi. Warto zrobić dla innych coś dobrego. Dziś ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na składanie świątecznych życzeń i odpoczynek.

Karta dnia: XX Sąd
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową.

27.12.2020, niedziela
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 00.32)
Dziś warto odpocząć i cieszyć się świąteczną atmosferą. Będziemy rozmowni i bardzo towarzyscy. Udadzą się wyjazdy i randki, dobry czas na zmianę schematów i na zawieranie nowe znajomości. W uczuciach ożywienie, randki będą udane. Odkrywaj nowe zainteresowania, nie trać czasu na narzekanie. Unikaj zimna, ogrzewaj nerki.
Aspekty planet: 02.40 trygon Księżyca z Saturnem, 03.53 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Siódemka
Przed nami spokojny dzień. Podsumujemy sukcesy, zastanowimy się co trzeba w życiu lub pracy poprawić. Dzięki pomocy wibracji Siódemki możemy coś odkryć, znaleźć, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Karta dnia: VII Rydwan
Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, pobiegaj, wybieraj się na spacery. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy.

Pozycje planet:
Słońce 29 º 34´ Strzelca – 04 º 42´ Koziorożca
Księżyc 18 º 31´ Ryb – 12 º 19´ Bliźniąt
Merkury 29 º 59′ Strzelca – 11 º 14′ Koziorożca
Wenus 06 º 39′ – 15 º 24′ Strzelca
Mars 22 º 56′ – 25 º 40′ Barana
Jowisz 00 º 19′ – 01 º 53′ Wodnika
Saturn 00 º 24′ – 01 º 10′ Wodnika
Uran 06 º 58´ – 06 º 51´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 18′ – 18 º 24′ Ryb
Pluton 23 º 50′ – 24 º 04′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
21.12 od g. 11.24 do g. 23.32.
23.12 od g. 23.50 do 24.12 do g. 11.55.
26.12 od g. 12.31 do 27.12 do g. 00.32.

Udanego tygodnia i spokojnych i rodzinnych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>