Horoskop tygodniowy 28.12.2020-3.01.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Przygotujmy się na pozytywne niespodzianki od losu. Zwolnijmy tempa, cieszmy się każdą chwilą, korzystajmy z życia i bądźmy hojni i życzliwi dla innych. Pełnia Księżyca w znaku Raka pomoże nam nawiązać ciekawe relacje, pogłębić istniejące przyjaźnie, a także znaleźć inspirację do nowych zadań w nadchodzącym 2021 roku.

W poniedziałek 28.12 trygon Słońca z Uranem doda nam energii. Działaj w grupie, znajduj pomocników i wspólników do ważnych przedsięwzięć, a sprawy ruszą do przodu. Udadzą się podróże i ambitne projekty.

W środę 30.12 pełnia Księżyca w znaku Raka zapewni nam dużą dawkę emocji. Będziemy chcieli zrobić dużo rzeczy naraz, warto zrobić dobry plan pracy i spraw na ten dzień, żeby się nie pogubić. Kwadratura Wenus z Neptunem pozwoli na relaks, hobby i odpoczynek od trudów minionych dni.

W piątek 1.01 sekstyl Merkurego z Neptunem sprawi, że będziemy mogli skorzystać z pomocy kogoś, kto wie więcej od nas. Nie obawiajmy się, że inni przejrzą nasze plany. W finansach poprawa dzięki zapobiegliwości i sprytowi. Wenus wchodzi do znaku Koziorożca i w sobotę 9.01 zrobi trygon z Marsem, co bardzo sprzyja rozwijaniu romantycznych znajomości.

Horoskop tygodniowy

28.12.2020, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc sprawi, że ludzie będą zwracać uwagę na wygląd i oznaki prestiżu. Zadbaj o swoją urodę, wybierz się do fryzjera. Dobry czas na zakupy sylwestrowych kreacji i robienie pięknych dekoracji. Czyjaś pomoc sprawi, że będziemy niezwykle kreatywni i pomysłowi. Nie siadaj w przeciągu, organizm potrzebuje więcej zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 04.25 trygon Słońca z Uranem, 07.46 opozycja Księżyca z Wenus, 12.58 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na poświąteczne zakupy.

Karta dnia: III Cesarzowa
Możesz liczyć pieniądze. Dzień sprzyja trafnym decyzjom finansowym i mądrym pomysłom na zdobycie dodatkowej gotówki.

29.12.2020, wtorek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 11.28)
Zabierz się energicznie do pracy, ktoś zmobilizuje cię do większej aktywności, a nawet rywalizacji, która na dobre ci wyjdzie. Postaraj się jeść tylko zdrowe rzeczy, daj żołądkowi i wątrobie odpocząć. Spaceruj i wycieraj kurze, a szybko uporasz się z porządkami. Stosuj maseczki, nawilżaj skórę, zadbaj o ręce.
Aspekty planet: 04.00 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga kończyć stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: XX Sąd
Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową.

30.12.2020, środa
Księżyc w znaki Raka
Księżyc sprzyja domowym porządkom i podróżom. Wszystko uda się zrobić szybko i sprawnie, rodzina nie będzie narzekać. Jednak nie poświęcaj się dla innych! Pamiętaj, aby po pracy zadbać o urodę. W sklepach unikaj zakupów ubrań lub kosmetyków, bo możesz tanio kupić coś, z czego nie będziesz zadowolony. Pełnia Księżyca w znaku Raka przyniesie ważne wydarzenia w życiu rodzinnym i uczuciowym.
Aspekty planet: 00.32 sekstyl Księżyca z Uranem, 04.28 opozycja Księżyca ze Słońcem, 11.18 kwadratura Wenus z Neptunem, 17.03 opozycja Księżyca z Merkurym, 22.30 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy w doskonałych nastrojach. Odpoczywaj, rozmawiaj z ciekawymi osobami, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: VII Rydwan
Energia będzie cię rozpierać. Idź na siłownię, pobiegaj, wybieraj się na spacery. Załatwiaj więcej spraw na mieście lub w dalszej okolicy.

31.12.2020, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 19.57)
Księżyc sprzyja sprawnej organizacji Sylwestra. Panuj nad nerwami, a wszystko się uda. Zakupy i domowe porządki uda się zrobić szybko. Wieczorem Księżyc przyniesie nam ciekawe rozmowy i nowe inspiracje. Koniec roku 2020 będzie kameralny, ale udany i wejdziemy w nowy rok z nadzieją na spełnienie marzeń. Oczyszczaj organizm, jedz więcej warzyw i owoców.
Aspekty planet: 09.10 opozycja Księżyca z Plutonem, 14.44 kwadratura Księżyca z Marsem, 22.56 opozycja Księżyca z Saturnem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprawi, że podczas sylwestrowych spotkań będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele na Nowy Rok.

Karta dnia: V Papież
Sprawy duchowe będą w centrum twojej uwagi. Znajdź swojego duchowego opiekuna lub miejsce, które cię zainspiruje i przywróci wewnętrzną równowagę.

1.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Warto zebrać siły i szybko uporać się z domowymi obowiązkami. Dzień sprzyja gotowaniu, rozmowom z przyjaciółmi, kameralnym spotkaniom, oglądaniu filmów. Po południu podróże przebiegną szybko i sprawnie. Zrób sobie masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance. Spisz noworoczne postanowienia, zastanów się, co jest dla ciebie w życiu ważne i od dziś zacznij wprowadzać te zmiany w życie. Zrób plan na cały rok. Unikaj żmudnych prac domowych i trudnych rozmów, bo stare przysłowie głosi, że jaki Nowy Rok, taki cały rok.
Aspekty planet: 1.07 opozycja Księżyca z Jowiszem, 08.27 kwadratura Księżyca z Uranem, 12.20 sekstyl Merkurego z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Wieczorem przyjdzie czas na układanie noworocznych planów.

Karta dnia: VI Kochankowie
Czas na miłość i zabawę. Odnajdziesz spokój u boku ukochanej osoby, dogadasz się z kimś, kto ma trudny charakter.

2.01.2021, sobota
Księżyc w znaku Lwa
Będziemy kreatywni i otwarci na nowe pomysły. Dzień sprzyja rozrywce i sztuce, a także miłości. Szukaj okazji do zabłyśnięcia, nie bądź zbyt skromny, odważnie proś o to, co ci się należy. Zrównoważ w diecie białko i węglowodany, nie przesadzaj z tuczącym deserem. Reguluj brwi, farbuj włosy. Ćwicz koordynację, regeneruj siły, unikaj ryzyka.
Aspekty planet: 12.25 trygon Księżyca z Wenus, 23.01 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko i bez narzekania. Jeśli wciąż zwlekasz z ważnymi decyzjami, wreszcie podejmij decyzję. Dobry dzień na szybkie zakupy.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

3.01.2021, niedziela
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 02.14)
Zrób sobie przerwę. Przeczytaj inspirującą książkę, spotykaj się z przyjaciółmi i nie martw się niczym na zapas. Księżyc sprzyja nowym znajomościom. Mimo niedzieli możesz wyznaczyć sobie zbyt ambitne plany, bądź więc dla siebie wyrozumiały i naucz się odpoczywać. Zjedź dzisiaj więcej jajek i chudego mięsa lub soi.
Aspekty planet: 14.13 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja noworocznym postanowieniom. Jednak trzeba będzie pogodzić różne potrzeby, zastanowić się nad strategią działania. Dzisiaj uda się zakończyć stare rodzinne konflikty.

Karta dnia: XXI Świat
Otwórz się na ludzi i świat. Dzisiaj możesz dowiedzieć się czegoś, co zmieni twoje spojrzenie na życie.

Pozycje planet 28.12.2020 – 10.01.2021:
Słońce 04 º 42´ – 20 º 58´ Koziorożca
Księżyc 12 º 19´ Bliźniąt – 21 º 57´ Strzelca
Merkury 11 º 14′ Koziorożca – 04 º 05′ Wodnika
Wenus 15 º 24′ Strzelca – 02 º 56′ Koziorożca
Mars 25 º 40′ Barana – 01 º 53′ Byka
Jowisz 01 º 53′ – 05 º 05′ Wodnika
Saturn 01 º 10′ – 02 º 47′ Wodnika
Uran 06 º 51´ – 06 º 43´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 24′ – 18 º 41′ Ryb
Pluton 24 º 04′ – 24 º 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
29.12 od g. 04.00 do g. 11.28.
31.12 od g. 14.44 do g. 19.57.
2.01 od g. 23.01 do 3.01 do g. 02.14.

Udanego tygodnia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>