Horoskop tygodniowy 4-10.01.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami aktywny tydzień. Merkury, planeta komunikacji i podróży, będzie pod silnym wpływem Marsa, Saturna i Plutona co zwróci naszą uwagę na ważne wiadomości, cenne informacje i trudne relacje.

We wtorek 5.01 koniunkcja Merkurego z Plutonem sprawi, że nowe sytuacje i zawieranie znajomości mogą być dla nas mniej atrakcyjne. Potrzebujemy spokoju i dystansu do codziennych problemów. Posłuchajmy rady doświadczonej osoby. W środę 6.01 Mars przechodzi do znaku Byka i zapewni nam więcej okazji do rozrywki i odpoczynku.

W piątek 8.01 sekstyl Słońca z Neptunem sprzyja refleksji, odpoczynkowi, medytacji i zatrzymaniu się na chwilę, aby pomyśleć o sprawach duchowych i przeżyć coś, czego na co dzień nie dostrzegamy. Merkury wchodzi do znaku Wodnika, co zmotywuje nas do odnowienia kontaktu z tymi, których dawno nie widzieliśmy. Słuchaj starszych i bardziej doświadczonych osób, a dobrze na tym wyjdziesz.

W sobotę 9.01 kwadratura Merkurego z Marsem ostrzega przed gwałtowną wymianą zdań czy kłótnią, która może skutecznie popsuć nam humor. W niedzielę 10.01 koniunkcja Merkurego z Saturnem radzi przestrzegać przepisów i nie angażować się w sprawy na pograniczu prawa. Spiesz się powoli, coś ci może umknąć przez nieuwagę lub zbytni pośpiech.

Tygodniowy

4.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Panny
Będziemy otwarci na nowe pomysły i wyrozumiali dla innych. Służbowe spotkania miną szybko i w dobrej atmosferze. Odwiedzaj urzędy, załatwiaj trudne sprawy. Dobry dzień na rodzinne spotkania. Regeneruj siły, porządnie się wyśpij. Dobry dzień na zaczynanie noworocznej diety i wielkie porządki.
Aspekty planet: 02.45 trygon Księżyca ze Słoncem, 10.51 opozycja Księżyca z Neptunem, 20.13 trygon Księżyca z Merkurym, 20.53 trygon Księżyca z Plutonem, 22.35 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy otwarci na ryzykowne pomysły. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a przede wszystkim zapomnij o kompleksach. Jedynka pozwala z optymizmem spojrzeć na trudne sprawy, otwiera na miłość i pozytywne emocje.

Karta dnia: II Kapłanka
Na każdy temat będziesz miał własne zdanie, a opinie innych ludzi raczej nie będą wpływać na twoje decyzje i postępowanie.

5.01.2021, wtorek
Księżyc w znakach Panny i Wagi (od 6.43)
Dobry czas na ważne przemyślenia i decyzje dotyczące rodziny a także na ustalenia dotyczące obowiązków i wspólnych zobowiązań. Po południu zajmij się sztuką, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę, unikaj alkoholu i ostrych przypraw.
Aspekty planet: 01.57 koniunkcja Merkurego z Plutonem, 10.23 trygon Księżyca z Saturnem, 13.18 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprawi, że będziemy ciekawi cudzych spraw i pomysłów. To dobry dzień, aby pytać innych o radę. Dwójka sprzyja też miłości, łatwiej będzie ustalić wspólne cele.

Karta dnia: VII Rydwan
Uważaj, aby rewolucyjna postawa nie zakończyła się konfliktem z kimś, kto lubi wszystkich pouczać i kontrolować. Wieczorem miła niespodzianka.

6.01.2021, środa
Księżyc w znaku Wagi
Będziemy zmienni i niespokojni. Lepiej unikać dyskusji, bo ktoś może wycofać się z wcześniejszych ustaleń. Warto zająć się nauką, prywatnymi sprawami, hobby lub odpocząć. Regeneruj siły, wymocz stopy w wodzie z solą, natrzyj ciało balsamem. Po południu farbuj włosy lub rób trwałą. Organizm potrzebuje dużo zdrowego tłuszczu.
Aspekty planet: 10.38 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 23.28 Mars wchodzi do znaku Byka.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki uczyni dzień bardzo niespokojnym. Będziemy szukać natchnienia w sztuce, zgłębiać język snów i intuicji. Dlatego jeśli rozmawiasz o pieniądzach, postaraj się mocno stać na ziemi.

Karta dnia: XX Sąd
Rodzinne i domowe sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto więc wciąż oglądać się za siebie. Miłe spotkanie zażegna rodzinny spór.

7.01.2021, czwartek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona (od 09.55)
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Ludzie będą punktualni i dokładni. Gotuj warzywa i pij soki; nie przesadzaj z solą. Ćwicz jogę lub aerobik, uzupełnij dietę o witaminy.
Aspekty planet: 00.24 kwadratura Księżyca z Plutonem, 06.22 kwadratura Księżyca z Merkurym, 06.56 sekstyl Księżyca z Wenus, 10.16 opozycja Księżyca z Marsem, 13.56 kwadratura Księżyca z Saturnem, 17.12 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 21.17 opozycja Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprawi, że będziemy w bardziej refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na szukanie inspiracji w książkach i filmach, medytację i oczyszczenie naszych myśli.

Karta dnia: IV Cesarz
Karta przestrzega przed bałaganem w papierach i chaosem wśród komputerowych plików. Dbaj o porządek i nie spóźniaj się na spotkania, a unikniesz błędów.

8.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Skorpiona
Możesz mieć kłopot z pogodzeniem obowiązków z przyjemnościami. Dobry czas na spotkania towarzyskie, współpracę i ustalanie, z kim odnosimy korzyści, a kto nie jest życzliwy. Będziemy kreatywni i optymistyczni. Łatwo będzie zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Zabierz się do nauki lub załatwiaj sprawy w urzędach, wszystko pójdzie o wiele sprawniej, niż zwykle.
Aspekty planet: 13.01 Merkury wchodzi do znaku Wodnika, 16.42 Wenus wchodzi do znaku Koziorożca, 17.12 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 17.15 trygon Księżyca z Neptunem, 17.55 sekstyl Słońca z Neptunem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki doda nam sił. Dziś wiele spraw uda się załatwić szybko. Jeśli wciąż zwlekasz z rozpoczęciem diety lub rozpoczęciem regularnych spacerów czy ćwiczeń w domu, to wreszcie podejmij decyzję.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Odkryjesz w sobie potrzebę artystycznej działalności, zainteresujesz się nieznanym ci gatunkiem muzyki. Weź udział w warsztatach rozwijających twórcze myślenie.

9.01.2021, sobota
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 12.16)
Bądź czujny, a odkryjesz sekrety. To dobry dzień na obserwację otoczenia, łączenie faktów, wyciąganie ważnych wniosków. Różne skrywane tajemnice i tajne układy mogą dzisiaj wyjść na światło dzienne. Rezygnuj z prania, dzisiaj wszystko długo schnie. Jedz w domu, unikaj złej jakości dań na wynos. Księżyc w Strzelcu zachęca do aktywności fizycznej, dobry dzień aby zacząć ćwiczyć.
Aspekty planet: 03.00 sekstyl Księżycsa z Plutonem, 03.46 kwadratura Merkurego z Marsem, 15.16 sekstyl Księżyca z Merkurym, 16.40 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.54 trygon Wenus z Marsem, 20.19 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki sprzyja rodzinie. Pomagajmy innym, dzielmy się doświadczeniem, dbajmy o ludzi, których kochamy. Także sąsiedzkie sprawy znajdą się w centrum uwagi. Uda się zawrzeć zgodę lub wreszcie coś ważnego wspólnie postanowić.

Karta dnia: XII Transformacja
Zainteresujesz się rodzinnymi tajemnicami. Coś nie będzie dawało ci spokoju i niespodziewanie odkryjesz, że ktoś coś przed tobą ukrywa. Szybko wyjaśnij nieporozumienie.

10.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Strzelca
Postaraj się odpocząć od trudnych spraw i nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Posprzątaj swoje miejsce pracy, a znajdzie się coś, czego szukałeś lub o czym zapomniałeś. Rano podlej domowe rośliny. Uważaj na tuczące słodycze, postaraj się mniej słodzić. Unikaj inwazyjnych zabiegów kosmetycznych.
Aspekty planet: 04.18 koniunkcja Merkurego z Saturnem, 19.30 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki nastroi nas pozytywnie do nauki, negocjowania i współpracy z innymi ludźmi. To dobry dzień, aby poważnie porozmawiać z bliskimi o podziale obowiązków lub kogoś o coś ważnego poprosić.

Karta dnia: VI Kochankowie
Dzięki czyjejś pomocy nawiążesz kontakt z osobą, na której radzie i pomocy bardzo ci zależy. Bądź otwarty na nowe propozycje.

Pozycje planet 28.12.2020 – 10.01.2021:
Słońce 04 º 42´ – 20 º 58´ Koziorożca
Księżyc 12 º 19´ Bliźniąt – 21 º 57´ Strzelca
Merkury 11 º 14′ Koziorożca – 04 º 05′ Wodnika
Wenus 15 º 24′ Strzelca – 02 º 56′ Koziorożca
Mars 25 º 40′ Barana – 01 º 53′ Byka
Jowisz 01 º 53′ – 05 º 05′ Wodnika
Saturn 01 º 10′ – 02 º 47′ Wodnika
Uran 06 º 51´ – 06 º 43´ Byka w retrogradacji
Neptun 18 º 24′ – 18 º 41′ Ryb
Pluton 24 º 04′ – 24 º 30′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
4.01 od g. 22.35 do 5.01 do g. 06.43.
7.01 od g. 06.56 do g. 09.55.
9.01 od g. 03.00 do g. 12.16.
10.01 od g. 19.30 do 11.01 do g. 14.31.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>