Horoskop tygodniowy 11-17.01.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Zdobędziemy nowe doświadczenia i ktoś zaskoczy nas niecodzienną propozycją. Nie bójmy się zaczynać od nowa, naszymi autami są zapał i entuzjazm. Sukces jest w zasięgu ręki, trzeba jeszcze chwilę poczekać i zdobyć się na większy wysiłek. Nów Księżyca w znaku Koziorożca pomoże nam zaplanować sprawy na najbliższe miesiące i określić ważne cele na cały rok.

W poniedziałek 11.01 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zmotywuje nas do kontaktu z ludźmi, wyjazdów i nauki. Warto rozmawiać, wyjaśniać problemy i nie odwracać się od tych, którzy potrzebują naszej rady i pomocy.

We wtorek 12.01 kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że powinniśmy przygotować się na zmiany i szybko się do nich dostosuj. Życie postawi na naszej drodze szansę, dzięki której możemy wiele zyskać. Warto zgrać w totka.

W środę 13.01 kwadratura Marsa z Saturnem ostrzega, żeby nie robić wszystkiego na ostatnią chwilę, a tydzień będzie spokojny i udany. Trzymajmy się planu i nie unikajmy obowiązków, a pokonamy trudności. Nów Księżyca w znaku Koziorożca sprawi, że nabierzemy dystansu do życia. Nie przejmujmy się, że nie wszystko idzie po naszej myśli. Uzbrójmy się w cierpliwość i więcej odpoczywajmy. Znajdźmy czas na spacer i zdrowe jedzenie.

W czwartek 14.01 trygon Wenus z Uranem sprawi, że pokus będzie w tym tygodniu wiele, pilnujmy więc portfela i wydatków, żeby starczyło nam na wszystko, co niezbędne. Randki będą bardzo udane. Koniunkcja Słońca z Plutonem zmotywuje nas, aby zacząć dbać o kondycję, zacząć zdrowiej się odżywiać, poznać nowy sport lub aktywność ruchową, która pozwoli nam zrzucić zbędne kilogramy.

W niedzielę 17.01 kwadratura Jowisza z Uranem sprawi, że sprawy rodzinne zajmą nam więcej czasu niż planowaliśmy. Działajmy w grupie, a szybciej osiągniemy cele na ten tydzień.

Horoskop tygodniowy

11.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 14.31)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i kreatywne pomysły. Rób ćwiczenia siłowe, więcej się ruszaj. W domu zabierz się za cięższe prace, szybko się z nimi uporasz. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom i zaczynaniu nauki, kursów, szkoleń i zdawaniu egzaminów.
Aspekty planet: 18.17 trygon Księżyca z Marsem, 18.21 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 21.16 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja udanym inwestycjom i zakupom. Dziś warto zawierać nowe znajomości, bo ludzie będą wobec siebie życzliwi i przyjaźni. Idealny dzień także na randkę lub większą imprezę.

Karta dnia: III Cesarzowa
Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces.

12.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Będziemy towarzyscy i otwarci na problemy innych. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości, uczyć się, podróżować. Domowe i rodzinne wydarzenia miną w dobrej atmosferze. Zakupy będą bardzo udane, upolujesz coś na przecenach. Nie przemęczaj się, na spacerze nie zazięb się. Odkurzaj i zapal kadzidełka aby oczyścić domowe powietrze.
Aspekty planet: 01.52 trygon Księżyca z Uranem, 16.01 kwadratura Wenus z Uranem, 22.18 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie naszych myśli. Nie bądź tylko dla siebie zbyt surowy.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Przed nami wiele nowych szans, dzień przyniesie nam możliwość wykazania się na wielu polach. Nie siedźmy cicho, warto zaznaczyć swoją obecność, mówić głośno swoje uwagi i opowiadać o planach, bo los będzie nam sprzyjał.

13.01.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 17.45)
Nów w Koziorożcu sprzyja reorganizacji. Przejrzyj rachunki, poszukaj korzystnych ofert, bo dziś uda ci się pozbyć niepotrzebnych kosztów. Na zakupach warto zainwestować w dobry krem i maseczkę, a także zaplanować wizytę u kosmetyczki, bo Księżyc w Koziorożcu sprzyja szybkiemu gojeniu się skóry. Oczyszczaj organizm, jedz kaszę jaglaną. Oszczędzaj siły, wyśpij się, zrób sobie domowe spa.
Aspekty planet: 06.01 koniunkcja Księżyca ze Słońcem, 08.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem, 12.03 kwadratura Marsa z Saturnem, 23.12 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 23.31 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że będziemy optymistyczni i pomysłowi. Warto wybrać się do kina, poczytać dobra książkę, odpocząć z przyjaciółmi.

Karta dnia: XVI Wieża
Wokół nas będzie dużo się działo, ale możemy też zostać wciągnięci w chaotyczne działania, które pochłoną naszą uwagę i oddalą nas od realizacji konkretnych planów. Unikajmy ludzi, którzy wprowadzają zamęt w nasze życie, bo nie pomożemy im teraz, a tylko zaszkodzimy sobie samym.

14.01.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Zabierz się do pracy, a odniesiesz sukces. Uda się coś zmienić na lepsze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, siły i pieniądze. Księżyc sprzyja zakładaniu konta w banku. Randki i zakupy będą udane. Regeneruj siły, nie ryzykuj i dbaj o bezpieczeństwo. Zadbaj o kręgosłup, nie przeciążaj go noszeniem ciężkich siatek z zakupami.
Aspekty planet: 01.23 trygon Wenus z Uranem, 03.56 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 05.30 kwadratura Księżyca z Uranem, 09.37 Uran wychodzi z retrogradacji, 10.29 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 15.17 koniunkcja Słońca z Plutonem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki sprzyja ciekawym dyskusjom z innymi ludźmi. Na problemy popatrz pod innym niż zwykle kątem. Dzisiaj poszukuj głębszego sensu w tym, co się wszystkim przydarza.

Karta dnia: XXI Świat
Sprawy dotyczące zarządzania domem trzeba będzie pilnie załatwić. Ostrożnie obchodźmy się ze sprzętem elektronicznym oddajmy na przegląd samochód lub rower, bo ie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.

15.01.2021, piątek
Księżyca w znakach Wodnika i Ryb (od 23.18)
Będziemy ciekawi informacji, jakimi mogą się z nami podzielić znajomi i sąsiedzi. Warto zorganizować małe towarzyskie lub rodzinne spotkanie. Odkurzaj dywany, pierz zasłony, ustawiaj bibeloty. Kontroluj ciśnienie, unikaj rywalizacji i wyścigów czy samochodem, czy na nartach. Zadbaj o włosy, nakładaj odżywkę, podcinaj końcówki.
Aspekty planet: brak dużych aspektów planet.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki otwiera nas na nowe pomysły i nieznane idee. Dzisiaj chętnie podyskutujemy o ciekawych sprawach, skosztujemy egzotycznych potraw i łatwo znajdziemy ciekawe hobby.

Karta dnia: XIX Słońce
Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku, nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek.

16.01.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Zabierz się za obowiązki. Dzień sprzyja konkretnym ustaleniom, których wszyscy będą przestrzegać. Odwiedzaj urzędy, rób rachunki, załatwiaj sprawy w administracji. Rób ćwiczenia wytrzymałościowe, ćwicz jogę lub aerobik. Świetny dzień na wizyty u lekarza, w aptece lub u dietetyka. Zacznij zdrowiej się odżywiać, zrezygnuj ze słodyczy.
Aspekty planet: 07.30 sekstyl Księżyca z Marsem, 11.44 sekstyl Księżyca z Uranem, 18.03 sekstyl Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki sprzyja dobrym pomysłom na oszczędzanie i lepsze gospodarowanie tym, co posiadasz. Dzisiaj zabierz się za rachunki i porządki, oraz zakupy.

Karta dnia: V Papież
Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki radom szybko staniesz na nogi.

17.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Ryb
Dzień będzie cichy i spokojny. Księżyc sprzyja uprawianiu sportu i spacerom, a po południu kameralnym spotkaniom. Warto szukać rozwiązania różnych problemów prawnych i urzędowych w internecie. Pij ziołową herbatę, stosuj oczyszczające kuracje. Zastosuj odżywcze kremy, zadbaj o włosy.
Aspekty planet: 10.36 koniunkcja Księżyca z Neptunem, 21.56 sekstyl Księżyca z Plutonem, 23.49 kwadratura Jowisza z Uranem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki sprzyja miłości. Dzisiaj nieśmiali nabiorą więcej odwagi, a zakochani będą mieli doskonałe pomysły na randki.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Umiarkowanie zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

Pozycje planet:
Słońce 20 º 58´ – 28 º 06´ Koziorożca
Księżyc 21 º 57´ Strzelca – 26 º 19´ Ryb
Merkury 04 º 05′ – 15 º 04′ Wodnika
Wenus 02 º 56′ – 11 º 43′ Koziorożca
Mars 01 º 53′ – 05 º 18′ Byka
Jowisz 05 º 05′ – 06 º 44′ Wodnika
Saturn 02 º 47′- 03 º 36′ Wodnika
Uran 06 º 43´ – 06 º 43´ Byka
Neptun 18 º 41′ – 18 º 51′ Ryb
Pluton 24 º 30′ – 24 º 44′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
10.01 od g. 19.30 do 11.01 do g. 14.31.
13.01 od g. 08.23 do g. 17.45.
14.01 od g. 10.29 do 15.01 do g. 23.18.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>