Horoskop tygodniowy 18-24.01.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

Czeka nas dynamiczny i pełny ważnych wiadomości i wydarzeń tydzień. Słońce wejdzie do znaku Wodnika i spotka się z Saturnem, dlatego powinniśmy na serio podejść do propozycji, jakie dostaniemy w tym tygodniu.

We wtorek 19.01 Słońce wkracza do znaku Wodnika. Nieoczekiwani goście mogą w tym tygodniu nagle zmienić nasze plany o sto osiemdziesiąt stopni. Będzie dużo śmiechu, zabawy i miłych wydarzeń. Warto nawiązywać znajomości i wykonywać ważne telefony.

W środę 20.01 koniunkcja Marsa z Uranem nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew.

W sobotę 23.01 kwadratura Marsa z Jowiszem zapewni nam dobrą rękę do wygranych. Kup los na loterii, dzisiaj szczęście może się do cienie uśmiechnąć. Sekstyl Wenus z Neptunem skieruje naszą uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra nam na nerwach.

W niedzielę 24.01 koniunkcja Słońca z Saturnem skłoni nas do większego wysiłku i stawiania spraw na ostrzu noża. Szybko uporamy się z konkretnymi rodzinnymi obowiązkami, ale na długie filozoficzne dyskusje nie będziemy mieć ochoty.

Tygodniowy20210118

18.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (8.08)
Będziemy towarzyscy, optymistyczni i ciekawi tego, co dzieje się u innych ludzi. Wszyscy będą bardziej rozmowni niż zwykle, różne spotkania będą się przeciągać. Wieczorem poczujemy zmęczenie. Rób porządki i większe zakupy, wieczorem odpocznij. Unikaj przeciągów, zadbaj o wzmocnienie organizmu ziołowymi naparami i miodem.
Aspekty planet: 04.46 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 15.21 sekstyl Księżyca z Saturnem, 21.46 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Szóstka
Wibracja Szóstki przypomni ci rodzinnych sprawach. Nie zadręczaj się, że na coś brakuje czasu lub pieniędzy, tylko odpocznij i porozmawiaj z bliskimi osobami.

Karta dnia: II Kapłanka
Odpocznij, zdystansuj się do świata i znajdź czas tylko dla siebie. Dzięki temu inaczej spojrzysz na życiowe problemy i ze spokojem dasz radę większości z nich.

19.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Czas na nowe pomysły i planowanie domowych prac. To dobry czas na naukę, odkrywanie sekretów, poszukiwanie odpowiedzi na ważne pytania. Sny i przeczucia mogą się sprawdzić. Unikaj dużych zakupów, wykorzystaj zapasy. Odpocznij, wyśpij się, spaceruj i poprawiaj kondycję. Rób depilację i peeling. Skorzystaj z rady doświadczonej osoby lub specjalisty.
Aspekty planet: 10.44 kwadratura Księżyca z Wenus, 18.55 sekstyl Księżyca z Merkurym, 21.41 Słońce wchodzi do znaku Wodnika.

Wibracja dnia: Siódemka
Wibracja Siódemki sprawi, że będziemy dzisiaj bardziej skoncentrowani na swoich sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, skoncentruj się na swoim hobby, zdobądź ciekawe wiadomości.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

20.01.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (19.57)
Dzień przyniesie nam nowe wyzwania, którym bez problemu sprostamy. Będziemy weseli i towarzyscy. Wieczór bardzo sprzyja randkom, a samotnym łatwiej będzie zawrzeć nowe znajomości. W domu wietrz pokoje, zmieniaj firanki, ścieraj kurze. Organizm domaga się więcej węglowodanów. Oszczędzaj nogi, masuj łydki, rób ćwiczenia rozciągające mięśnie.
Aspekty planet: 09.30 kwadratura Księżyca z Plutonem, 21.38 koniunkcja Marsa z Uranem, 22.03 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: Ósemka
Zabierz się za rachunki, rób zakupy, szukaj okazji do zarabiania pieniędzy. Wibracja Ósemki sprzyja rozwiązywaniu materialnych kłopotów, dzisiaj wpadniesz na dobre pomysły.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

21.01.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Warto zebrać siły i szybko uporać się z trudnymi zadaniami. Licz jednak na siebie, bo ludzie nie będą dzisiaj szczególnie życzliwi czy wyrozumiali dla innych. Podróże przebiegną szybko i sprawnie. Pastuj buty, ceruj ubrania, przyszywaj guziki, dokładnie sprzątaj. Wybierz się na masaż lub przygotuj sobie kąpiel w solance.
Aspekty planet: 04.01 kwadratura Księżyca z Saturnem, 09.38 koniunkcja Księżyca z Uranem, 10.10 koniunkcja Księżyca z Marsem, 11.16 kwadratura Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja dnia sprzyja ważnym decyzjom, ale także wyplątywaniu się z umów, które nie przynoszą korzyści. Oszczędzaj czas i siły, postaraj się choć trochę odpocząć.

Karta dnia: XVIII Księżyc
Nie dyskutuj na tematy, które irytują starszych krewnych, bo ktoś może się obrazić. Nie reaguj dziecinnie na kłopoty.

22.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Byka
Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja nowym znajomościom, dobrej zabawie, aktywnemu odpoczynkowi. Karnawałowe wydarzenia mogą ci przynieść nową miłość lub ciekawe przygody. Łatwo będzie zawierać nowe znajomości. Unikaj cukru i niezdrowego tłuszczu. Kontroluj ciśnienie, nie pij za dużo kawy.
Aspekty planet: 06.29 trygon Księżyca z Wenus, 10.28 sekstyl Księżyca z Neptunem, 15.00 kwadratura Księżyca z Merkurym, 22.29 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że poczujemy przypływ natchnienia i dobreho humoru. Będziemy żartować i flirtować. Pod jej wpływem nikt nie będzie chciał rozmawiać o starych nieporozumieniach.

Karta dnia: XIX Słońce
Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

23.01.2021, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (8.44)
Warto zastanowić się nad zmianami, które ułatwią wszystkim życie. Rzucaj palenie, zmieniaj się na lepsze. Ostrożnie z rywalizacją! To zły dzień na wyścigi lub sporty zespołowe. Zrób porządki w biblioteczce i biurku, wyrzuć stare papiery i opakowania. organizm potrzebuje więcej białka, przygotuj chude mięso i ryby.
Aspekty planet: 08.50 kwadratura Marsa z Jowiszem, 16.28 trygon Księżyca ze Słońcem, 17.20 trygon Księżyca z Saturnem, 20.51 sekstyl Wenus z Neptunem.

Wibracja dnia: Dwójka
Wibracja Dwójki pomaga dojść do porozumienia. Koniec tygodnia sprzyja ciekawym rozmowom i spotkaniom. Odnawiaj dzisiaj ważne osobiste kontakty i pracuj nad naprawą różnych relacji.

Karta dnia: XXI Świat
Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

24.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Niedziela sprzyja towarzyskim i artystycznym atrakcjom. Warto ruszyć się w odwiedziny, do kina lub na zimową wycieczkę. Księżyc sprzyja odwiedzaniu znajomych, spacerom i zabawie. Łatwo i szybko uporasz się z cięższymi domowymi pracami. Dbaj o zatoki, jeśli wychodzisz, nie zapomnij o nakryciu głowy. Podcinaj i farbuj włosy, układaj nową fryzurę.
Aspekty planet: 01.05 trygon Księżyca z Jowiszem, 04.03 koniunkcja Słońca z Saturnem, 22.37 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Trójka
Wibracja Trójki sprzyja każdemu, kto szuka nowych pomysłów na życie czy hobby. Dziś można wpaść na innowacyjne pomysły. Zapisuj swoje przemyślenia, bo w przyszłości przyniosą ci zyski.

Karta dnia: IV Cesarz
Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 28 º 06´ Koziorożca – 05 º 13´ Wodnika
Księżyc 26 º 19´ Ryb – 20 º 16´ Bliźniąt
Merkury 15 º 04′ – 23 º 44′ Wodnika
Wenus 11 º 43′ – 20 º 29′ Koziorożca
Mars 05 º 18′ – 08 º 51′ Byka
Jowisz 06 º 44′ – 08 º 23′ Wodnika
Saturn 03 º 36′ – 04 º 26′ Wodnika
Uran 06 º 43´ – 06 º 46´ Byka
Neptun 18 º 51′ – 19 º 03′ Ryb
Pluton 24 º 44′ – 24 º 58′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.01 od g. 04.46 do g. 08.08.
20.01 od g. 09.30 do g. 19.57.
22.01 od g. 22.29 do 23.01 do g. 08.44.

Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>