Horoskop tygodniowy 25-31.01.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

Tydzień przyniesie niespodzianki, nowe wydarzenia i dużo pośpiechu. Pełnia Księżyca oraz dobroczynna koniunkcja Słońca z Jowiszem sprzyjają podejmowaniu decyzji i zaczynaniu nowych spraw.

We wtorek 26.01 kwadratura Słońca z Uranem skłoni nas do refleksji i zadumy nad naszymi planami, a nawet życiowymi celami. Warto pospać dłużej, poświęcić czas na przyjemności, rozrywkę i zabawę, nie przejmować się tym, co mówią o nas ludzie. Na wyprzedażach upolujesz nie lada okazje.

W czwartek 28.01 pełnia Księżyca w znaku Lwa sprzyja wyjazdom, spotkaniom biznesowym, sąsiedzkim plotkom i robieniu czegoś razem z rodziną i przyjaciółmi. Wysyłaj ważne listy i maile, oddawaj na czas pracę, wywiązuj się z zobowiązań. Koniunkcja Wenus z Plutonem nastawi nas ostrożnie do ludzi. Ci, którzy są podatni na stany depresyjne i mają pesymistyczne podejście do życia, powinni w tym znaleźć sobie zajęcie i nie myśleć o samotnych sprawach, bo ich stan może się pogorszyć.

W piątek 29.01 koniunkcja Słońca z Jowiszem pomoże nam odpocząć i zrelaksować się po intensywnym i pełnym wrażeń tygodniu. Zajmijmy się swoim hobby, pójdźmy na długi spacer, wyjedźmy choć na jeden dzień.

W sobotę 30.01 Merkury wchodzi w retrogradację i aż do 21.02 może powodować opóźnienia, kłopoty ze sprzętem elektronicznym, trudności w komunikacji, używaniu telefonów czy komputerów. Rusz głową, nie stój w korku, zaradź szybko problemom.

20210125

25.01.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Bliźniąt i Raka (19.53)
Dziś unikaj konfliktów, bo wszyscy będą nerwowi i przewrażliwieni na swoim punkcie. Postaraj się rzucić nałogi, zmienić styl życia. Wprowadzaj nowe plany i rozwiązania. Czas zerwać ze schematami, które nie przynoszą ci już żadnych korzyści. Zrób porządek ze sprzętem sportowym i zabawkami. Jedz więcej potraw z przewagą białka.
Aspekty planet: 08.18 trygon Księżyca z Merkurym.

Wibracja dnia: Czwórka
Wibracja Czwórki pomoże mocno stanąć na nogach, uporządkować różne sprawy. Sprzyja wprowadzaniu w życie zdrowszych nawyków, a także różnym inwestycjom i oszczędnościom.

Karta dnia: XXII Głupiec
Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

26.01.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Dziś warto zająć się sprawami rodzinnymi. Dobry czas na pracę w domu, gotowanie, urządzanie mieszkania, zapraszanie gości, organizowanie kulturalnych wydarzeń. Słuchaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i rozwiązuj zagadki. Wieczór sprzyja randkom, bo będziemy namiętni, pewni siebie i swoich uczyć.
Aspekty planet: 08.50 sekstyl Księżyca z Uranem, 13.49 13.49 kwadratura Słońca z Uranem, 14.18 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja dnia: Piątka
Wibracja Piątki szykuje nam różne rozrywki. Skorzystaj z nowych propozycji, baw się i odpoczywaj. Dobry dzień, aby być aktywnym i uprawiać sport. Byle dalej od nudy!

Karta dnia: VI Kochankowie
Nie rób wszystkiego sam, znajdź pomocników lub wspólnika, razem będzie raźniej i łatwiej pokonywać trudności i wyzwania, jakie może przed tobą postawić los.

27.01.2021, środa
Księżyc w znaku Raka
Bądź dokładny i unikaj pośpiechu, bo łatwo będzie coś ważnego przegapić. Ludzie będą energiczni, ale też niecierpliwi i mniej wyrozumiali dla innych. Dobry dzień na wizytę u lekarza lub kosmetyczki. Farbuj i podcinaj włosy. Bierz witaminy i suplementy. Pij dużo wody i stosuj częściej krem do rąk, a skóra będzie lepiej nawilżona i odżywiona.
Aspekty planet: 07.59 trygon Księżyca z Neptunem, 16.38 opozycja Księżyca z Wenus, 18.56 opozycja Księżyca z Plutonem.

Wibracja Szóstki
Wibracja Szóstki zachęca do zajmowania się domem i rodziną. Dzisiaj rób porządki, idź na zakupy, ugotuj coś smacznego. Łatwiej będzie zakończyć różne konflikty i wyciszyć niepotrzebne dyskusje.

Karta dnia: XII Wisielec
Czas odpocząć i przestać się wszędzie spieszyć. Zacznij cenić swój czas, nie rozmieniaj go na drobne. Bądź cierpliwy, a uzyskasz to, czego pragniesz.

28.01.2021, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (3.55)
Pełnia Księżyca w znaku Lwa zachęca do spróbowania czegoś nowego. Zapisz się na ciekawy kurs, wybierz na intrygujący wykład. Możesz liczyć na udaną współpracę. Pytaj innych o zdanie, spotykaj się z ważnymi osobami. Wyrzucaj stare rzeczy, przestawiaj meble, walcz z trudnymi do wywabienia plamami na ubraniach. Dzisiaj bądź na lekkiej, oczyszczającej diecie, dopraw sałatkę oliwą.
Aspekty planet: 12.42 opozycja Księżyca z Saturnem, 16.12 kwadratura Księżyca z Uranem, 17.17 koniunkcja Wenus z Plutonem, 20.17 opozycja Księżyca ze Słońcem, 20.40 opozycja Księżyca z Jowiszem, 23.33 kwadratura Księżyca z Marsem.

Wibracja Siódemki
Wibracja Siódemki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz odkryć różne tajemnice, dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na swoje zainteresowania.

Karta dnia: XIX Słońce
Uwolnij twórczą energię, bądź odważny i forsuj swoje rozwiązania, zadziw bliskich i współpracowników swoimi pomysłami, a osiągniesz powodzenie.

29.01.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Zajmij się sztuką, poświęć czas swojemu hobby. Lepiej nie zaczynać wielkich porządków, bo trudno będzie je dokończyć. Warto poczytać książkę, obejrzeć film. Rano rób zakupy, po południu zajmij się gotowaniem lub sprzątaniem. zadbaj o dłonie, idź na aerobik lub jogę.
Aspekty planet: 02.41 koniunkcja Słońca z Jowiszem.

Wibracja dnia: Ósemka
Wibracja Ósemki sprzyja podsumowaniom tego, co udało się osiągnąć. Z optymizmem popatrz w przyszłość, bo dzisiaj wpadniesz na pomysł, jak uniknąć kłopotów i rozwiązać finansowe kłopoty.

Karta dnia: VIII Sprawiedliwość
Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

30.01.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (9.04)
Uwolnij swoją fantazję, zastanów się nad marzeniami, jakie możesz spełnić. Dziś możesz wpaść na innowacyjne pomysły, które w przyszłości przyniosą ci awans i większe pieniądze. Dobry dzień na randki i spotkania towarzyskie. Sny mogą podpowiedzieć ci, jak rozwiązać problem. Węglowodany dzisiaj tuczą, wybierz zdrowe, ciemne pieczywo. Regeneruj siły, zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie.
Aspekty planet: 02.54 opozycja Księżyca z Merkurym, 16.53 Merkury wchodzi w retrogradację, 20.53 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: Dziewiątka
Wibracja Dziewiątki sprzyja rozwojowi duchowemu. Dzisiaj możesz szybko znaleźć rozwiązanie i zakończenie różnych problemów. Dlatego zaufaj intuicji i poświęć czas na ważne przemyślenia.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

31.01.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Dzień sprzyja randkom i sztuce, a nie zakupom czy domowym porządkom. Dlatego nie planuj na dziś zbyt wielu obowiązków, bo zabraknie ci na nie siły i ochoty. Zajmij się swoim hobby, czytaj, wyjdź do kina lub na wystawę. Unikaj prania i pastowania podłogi, bo zostaną smugi. Piecz ciasta, pij więcej wody mineralnej, ogranicz kawę.
Aspekty planet: 05.58 trygon Księżyca z Marsem, 18.10 opozycja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: Jedynka
Wibracja Jedynki sprawi, że myślami będziemy daleko od przyziemnych, zawodowych spraw. Zajmiemy się hobby i odpoczynkiem, spędzimy miłe chwile na rozmowach z przyjaciółmi. Dyskusje będą ciekawe, ale lepiej unikać tematów, które dzielą i irytują.

Karta dnia: I Mag
Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Pozycje planet:
Słońce 05 º 13´ – 12 º 20´ Wodnika
Księżyc 20 º 16´ Bliźniąt – 23 º 16´ Panny
Merkury 23 º 44′ – 26 º 19′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 20 º 29′ – 29 º 15′ Koziorożca
Mars 08 º 51′ – 12 º 32′ Byka
Jowisz 08 º 23′ – 10 º 03′ Wodnika
Saturn 04 º 26′ – 05 º 16′ Wodnika
Uran 06 º 46´ – 06 º 51´ Byka
Neptun 19 º 03′ – 19 º 16′ Ryb
Pluton 24 º 58′ – 25 º 12′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.01 od g. 08.18 do g. 19.53.
27.01 od g. 18.56 do 28.01 do g. 03.55.
30.01 od g. 02.54 do g. 09.04.
Udanego tygodnia!

Izabela Podlaska-Konkel i Miłosława Krogulska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>