Horoskop tygodniowy 8-14.02.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym zabieganym tygodniu spróbujmy znaleźć choć chwilę dla siebie. Dbajmy o sen i odpoczynek.

W poniedziałek 8.02 koniunkcja Merkurego ze Słońcem zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

W środę 10.02 kwadratura Merkurego z Marsem będzie nas skłaniać do pośpiechu i ryzyka, co nie zawsze jest korzystne. Jednak zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku.

W czwartek 11.02 koniunkcja Wenus z Jowiszem sprawi, że ktoś przedstawi nam pomysł, na który sami nie wpadliśmy, a który uratuje nas przed trudną sytuacją finansową. Nów Księżyca w znaku Wodnika wpłynie na nas pozytywnie. Postarajmy się być obiektywni w ocenie postępowania bliskich nam osób. Jeśli ktoś roni coś złego, nazwijmy rzecz po imieniu, a powstrzymamy go od popełnienia błędu.

W sobotę 13.02 koniunkcja Wenus z Merkurym doda nam sił i energii. Bądźmy przygotowani na nowości, nie przywiązujmy się do z góry ustalonych planów, bo w ten dzień wszystko się może zdarzyć.

W niedzielę 14.02 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zachęca do nauki, podróży wirtualnych i w realnym świecie, a także zapisywaniu się na kursy i szkolenia, które pomogą nam zdobyć lepiej płatną i bardziej satysfakcjonującą pracę. Sekstyl Marsa z Neptunem sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

20210208

8.02.2021 poniedziałek
Księżyc w znaku Koziorożca
Księżyca ubywa, dlatego łatwiej nam będzie robić porządki, załatwiać zaległe sprawy i skłaniać ludzi do współpracy. To również dobry czas, aby zaczynać dietę. Warto załatwiać sprawy na mieście, odwiedzać urzędy, biura czy banki. Ludzie będą sobie życzliwi, a nawet przymkną oko na różne drobne błędy, jakie niechcący popełniliśmy.
Aspekty planet: 10.01 trygon Księżyca z Uranem, 14.49 koniunkcja Słońca z Merkurym.

Wibracja dnia: 6
Szóstka sprawi, że będziemy serdeczni dla innych ludzi. Każdy będzie ciekawy tego, co dzieje się u innych ludzi. Dziś można zadzwonić do starych znajomych, z sukcesem odnowić zapomniane kontakty.

Karta dnia: XXI Świat
Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka z zagranicy.

9.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Koziorożca
Dziś ludzie mogą reagować nerwowo na tłok i korki. Lepiej się nie spóźniać i panować nad nerwami. Dzień sprzyja opiece nad rodziną, domowym porządkom, wizytom u krewnych. Odbieraj jednak wszystkie telefony, bo jeden może przynieść ważne wiadomości. Unikaj ryzykownych sportów i dbaj abyś nie zmarzł na spacerze. Weź kąpiel z dodatkiem olejku z rozmarynu, a uspokoisz nerwy.
Aspekty planet: 03.22 trygon Księżyca z Marsem, 07.56 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.23 koniunkcja Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 7
Siódemka sprawi, że możemy narzekać na brak czasu i pieniędzy. Lepiej spokojnie skupić się na własnych sprawach i nie liczyć zbytnio na pomoc ze strony innych ludzi. Za to dobry dzień, żeby zająć się nauką lub hobby.

Karta dnia: XIX Słońce
Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

10.02.2021, środa
Księżyc w znakach Koziorożca i Wodnika (od 2.21)
Unikaj ryzyka i zaczynania nowych spraw, nie zakładaj konta w banku. Poświęć więcej czasu na porządki i rachunki. Słuchaj intuicji, zwracaj uwagę na przeczucia i analizuj sny. Idź na masaż odchudzający, a szybko zobaczysz efekty. Unikaj cukru i gazowanych napojów. Jeśli się odchudzasz, unikaj tłuszczu. Pij zioła oczyszczające.
Aspekty planet: 13.17 kwadratura Merkurego z Marsem, 14.43 koniunkcja Księżyca z Saturnem, 14.52 kwadratura Księżyca z Uranem, 23.12 koniunkcja Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 8
Ósemka to wibracja dobrych pomysłów finansowych, ale w sprawach prywatnych lepiej dzisiaj zachować ostrożność, trudno nam będzie dzielić się i rozumieć cudze racje. Skup się na tym, co dla ciebie korzystne.

Karta dnia: XVII Gwiazda
Znajdź czas, aby pójść na siłownię, do spa lub do fryzjera. Ktoś będzie się chciał się z tobą zaprzyjaźnić lub zdobyć twoje serce.

11.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Wodnika
Nów Księżyca w znaku Wodnika to dobry czas na pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, wypowiadanie umów, szukanie oszczędności i zrywanie niechcianych znajomości. Unikajmy ciężkich obowiązków, bo nie znajdziemy do nich pomocników. Organizm potrzebuje białka, przypraw potrawy słodką papryką, jedz rośliny strączkowe.
Aspekty planet: 00.30 koniunkcja Księżyca z Jowiszem, 08.23 koniunkcja Księżyca z Merkurym, 10.56 kwadratura Księżyca z Marsem, 16.01 koniunkcja Wenus z Jowiszem, 20.07 koniunkcja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki wyciągnąć wnioski z ważnych wydarzeń i zmienić strategię postępowania. Dzisiaj każdy może zmienić się na lepsze.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Po południu odpocznij i nie pracuj za dużo.

12.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Wodnika i Ryb (od 8.24)
Obowiązki uda się szybko wykonać, a ludzie nabiorą optymizmu. Dzień sprzyja szybkiej nauce, a także podróżom, sztuce, randkom. Dzisiaj możesz wpaść na niezwykłe i kreatywne pomysły. Aura sprzyja towarzyskim spotkaniom i randkom. Idź na narty lub łyżwy, więcej się ruszaj, zapisuj się do lekarza. Szukaj nowych źródeł pieniędzy, składaj podanie o pracę.
Aspekty planet: 21.32 sekstyl Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprawi, że z w domu optymizmem zabierzemy się za trudne i ważne sprawy. Zacznij dzisiaj coś nowego, postaraj się spełnić choć jedno swoje marzenie.

Karta dnia: X Koło Fortuny
Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

13.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Ryb
Łatwo nauczysz się tego, co ci jest potrzebne. Będziemy kierować się logiką, szybko uzgodnimy wspólne cele. Lepiej jednak unikaj dyskusji na temat cudzych wad, bo choć ludzie będą obiektywni, to jednocześnie mało wyrozumiali i pomocni. Policz pieniądze, zaplanuj oszczędności. Nie obciążaj kręgosłupa i kolana.
Aspekty planet: 08.49 koniunkcja Merkurego z Wenus, 20.56 sekstyl Księżyca z Marsem, 21.12 koniunkcja Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 2
Dwójka ułatwia dogadywanie się z ludźmi, zachęca do spotkań i dyskusji. Kto szuka inspiracji na rozproszenie nudy, wpadnie dzisiaj na dobry trop. Udadzą się też randki.

Karta dnia: XIX Słońce
Nie siedź sam w domu w weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

14.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 16.55)
Walentynki przyniosą nam wiele ciekawych wiadomości i wydarzeń. Będziemy romantycznie nastawieni do świata. Postaraj się szanować cudze zdanie i nie spóźniaj się, a dzień okaże się udany. Aura sprzyja zabawie i zawieraniu nowych znajomości. Nie przesadzaj z obciążeniem serca i stawów. Randki i spotkania towarzyskie będą wyjątkowo udane.
Aspekty planet: 03.15 sekstyl Marsa z Neptunem, 08.29 sekstyl Księżyca z Plutonem, 22.41 koniunkcja Merkurego z Jowiszem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprzyja artystycznym dokonaniom. Wymyślaj nowe dekoracje, planuj remont i pozytywne zmiany. Na randce też możesz opowiedzieć o swoich nowych pomysłach.

Karta dnia: VI Kochankowie
Spotykaj się ze znajomymi, walentynkowe spotkania będą miłe i owocne w nowe znajomości. W uczuciach bardzo dobra passa, oczekuj pomyślnych wiadomości.

Pozycje planet:
Słońce 19 º 26´ – 26 º 31´ Wodnika
Księżyc 01 º 47´ Koziorożca – 04 º 10´ Barana
Merkury 20 º 42′ – 13 º 16′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 08 º 02′ – 16 º 48′ Wodnika
Mars 16 º 20′ – 20 º 13′ Byka
Jowisz 11 º 43′ – 13 º 22′ Wodnika
Saturn 06 º 06′ – 06 º 54′ Wodnika
Uran 06 º 59´ – 07 º 09´ Byka
Neptun 19 º 29′ – 19 º 44′ Ryb
Pluton 25 º 25′ – 25 º 38′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
9.02 od g. 18.23 do 10.02 do g. 02.21.
11.02 od g. 20.07 do 12.02 do g. 08.24.
14.02 od g. 08.29 do g. 16.55.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>