Horoskop tygodniowy 15-21.02.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W czwartek 18.02 Słońce wkroczy do znaku Ryb zwróci naszą uwagę na potrzeby i sprawy osób słabszych i niesamodzielnych. Warto zauważyć wokół siebie tych, którym trzeba pomóc. Ktoś może nie dawać sobie rady i to my możemy zaradzić jego problemom. Warto odnowić pewną starą znajomość.

W środę 17.02 kwadratura Saturna z Uranem zapewni nam dużo energii i zapału do domowych porządków, ale i sportowych wyczynów czy ruszenia się z domu. Jest szansa na pokonanie lenistwa i osiągniecie ambitnych celów.

W sobotę 20.02 Wenus utworzy kwadraturę z Marsem i pomoże w ociepleniu relacji z bliskimi osobami, warto dogadywać się, negocjować i umawiać na ważne spotkania. To dobry dzień na zakupy i prezenty.

W niedzielę 21.02 rano Merkury wyjdzie z retrogradacji i znów zacznie się poruszać ruchem prostym. Zacznie sprzyjać nauce oraz zdobywaniu nowych umiejętności, a także nowego zawodu. Warto umawiać się z przyjaciółmi.

20210215

15.02.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Barana
Unikaj ryzyka i męczących zadań. Dzień nie sprzyja załatwianiu spraw w urzędach, męczącym podróżom, większym zakupom. Zajmij się domowymi sprawami, zrób drobne porządki, wyrzuć niepotrzebne rzeczy. Zadbaj o urodę , odpocznij. Nawilżaj skórę, zabezpiecz ją przed mrozem. Rób peeling i depilację. Nie noś ciężkich siatek z zakupami i unikaj nadwerężania kręgosłupa.
Aspekty planet: 06.24 sekstyl Księżyca z Saturnem, 17.51 sekstyl Księżyca z Merkurym, 19.23 sekstyl Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki pomaga zapanować nad chaosem w domowym budżecie. Dzisiaj możesz oszczędzać, dzielić pieniądze i szukać tańszych taryf telefonu lub Internetu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Skup się na bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

16.02.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Dziś można zabierać się za lekką fizyczną i sprawy do załatwiania na mieście. Do rachunków lub papierkowej roboty możesz nie mieć cierpliwości. W domu trzymaj emocje na wodzy i nie daj się sprowokować do niepotrzebnych kłótni. Testuj nowe przepisy, komponuj oryginalne zestawy potraw i przystawek. Zacznij domowe ćwiczenia, pójdź na dłuższy spacer, zacznij dbać o kondycję.
Aspekty planet: 04.41 sekstyl Księżyca z Wenus, 19.33 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki uczy odpoczywać i cieszyć się życiem. Będziemy energiczni i życzliwie nastawieni do całego świata. Kto idzie na randkę, imprezę czy na spektakl, będzie się świetnie bawić.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami.

17.02.2021, środa
Księżyc w znaku Byka (od 4.13)
Lepiej dzisiaj odpocząć, zająć się własnymi sprawami, zamiast zaczynać nowe przedsięwzięcia. Do pracy czy nauki sportu trudno się będzie zmusić. Udadzą się za to zakupy, podróże będą ciekawe. Księżyc w Byku sprzyja kontaktom z młodszymi osobami. Organizm potrzebuje więcej mikroelementów i warzyw, unikaj frytek i tłustych potraw.
Aspekty planet: 01.18 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.49 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.49 koniunkcja Księżyca z Uranem, 20.04 kwadratura Saturna z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki pomaga zapomnieć o dawnych nieporozumieniach, wprowadza w rodzinne życie więcej wyrozumiałości i harmonii. Będziemy towarzyscy i bardziej wyrozumiali dla innych.

Karta dnia: IV Cesarz
Planety zachęcą cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

18.02.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Zapowiada się spokojny dzień. Dobry czas na osobiste przemyślenia, odpoczynek, regenerację sił i rozwijanie intuicji. Unikaj cięższych prac fizycznych, bądź wyrozumiały dla innych ludzi. Zadbajmy o zdrowie, medytuj, znajdźmy więcej czasu dla bliskich ci osób. Księżyc nie sprzyja dalekim podróżom, jeśli gdzieś się wybierasz, pamiętaj o zabraniu mapy lub nawigacji.
Aspekty planet: 03.34 kwadratura Księżyca z Merkurym, 08.52 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 11.45 Słońce wkracza do znaku Ryb, 20.31 sekstyl Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 7
Wibracja Siódemki sprzyja rachunkom, ciekawym dyskusjom i nauce. Posiedź nad książkami, łatwo zapamiętasz trudne informacje. Możesz też załatwiać urzędowe sprawy.

Karta dnia: I Mag
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

19.02.2021, piątek
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 17.05)
Będziemy w dobrych humorach. Domowe prace uda się szybko wykonać. W wolnej chwili zaplanuj zawodowe posunięcia. Aura przynosi dobre pomysły, także na pomnożenie gotówki i pomoże zabrać się za trudne i męczące prace. Kwadra Księżyca przestrzega przed kłótniami. Wyśpij się i nie siedź przed komputerem do późnej nocy.
Aspekty planet: 00.22 kwadratura Księżyca z Wenus, 01.49 koniunkcja Księżyca z Marsem, 08.29 trygon Księżyca z Plutonem, 19.48 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 8
Wibracja Ósemki sprawi, że z troską pochylimy się nad domowymi potrzebami. Dzisiaj warto omawiać plany remontów lub większych zakupów.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Karta oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

20.02.2021, sobota
Księżyc w znaku Bliźniąt
Możemy być nerwowi i za bardzo się spieszyć, a także o wszystko spierać się i rywalizować. Unikaj nagłych i ryzykownych decyzji, bo coś przegapisz lub o czymś zapomnisz. Udadzą się podróże, zakupy i ważne zawodowe rozmowy. Nasz organizm potrzebuje dziś więcej białka i witaminy C.
Aspekty planet: 00.05 kwadratura Wenus z Marsem, 08.16 trygon Księżyca z Saturnem, 15.21 trygon Księżyca z Merkurym, 22.48 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja ważnym przemyśleniom. Okaże się, że jest wyjście z kłopotów i są możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Nie daj się komuś przekonać, że coś się może źle skończyć.

Karta dnia: VIII Siła
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

21.02.2021, niedziela
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 4.54)
Księżyc sprzyja szybkim decyzjom rodzinnym i nagłym zwrotom akcji. Uważaj dzisiaj na słowa, bo łatwo będzie o konflikty. Zamiast przejmować się innymi lub porównywać się do kogoś, zajmij się swoim hobby lub sportem. Planety sprzyjają randkom, ale dzień może być niespokojny. Nie podejmuj ryzykownych decyzji finansowych.
Aspekty planet: 01.53 Merkury w ruchu prostym, 09.11 kwadratura Księżyca z Neptunem, 19.40 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 1
Wibracja Jedynki sprzyja trafnym decyzjom i dobrym pomysłom. Bądź samodzielny i nie bój się marzeń, bo kiedyś uda się je spełnić.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze storn czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę.

Pozycje planet:
Słońce 26 º 31´ Wodnika – 03 º 34´ Ryb
Księżyc 04 º 10´ Barana – 28 º 00´ Bliźniąt
Merkury 13 º 16′ – 11 º 04′ Wodnika w retrogradacji
Wenus 16 º 48′ – 25 º 33′ Wodnika
Mars 20 º 13′ – 24 º 10′ Byka
Jowisz 13 º 22′ – 15 º 00′ Wodnika
Saturn 06 º 54′ – 07 º 42′ Wodnika
Uran 07 º 09´ – 07 º 21´ Byka
Neptun 19 º 44′ – 19 º 59′ Ryb
Pluton 25 º 38′ – 25 º 50′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
17.02 od g. 01.18 do g. 04.13.
19.02 od g. 08.29 do g. 17.05.
21.02 od g. 19.40 do 22.02 do g. 04.54.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>