Horoskop tygodniowy 1-7.03.2021

Autorki: Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel

W tym tygodniu uda nam się wiele dowiedzieć i nauczyć dzięki koniunkcji Merkurego z Jowiszem w znaku intelektualnego Wodnika i przejściu Marsa do ciekawskiego znaku Bliźniąt. W środę 3.03 sekstyl Wenus z Uranem nastawi nas pozytywnie do ludzi. Aura tygodnia sprzyja randkom, wyjazdom tylko we dwoje i kontaktowi ze sztuką. W czwartek 4.03 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt i nastroi nas aktywnie do życia. Warto zająć się sportem, być aktywnym, nie reagować na zaczepki, uczyć się od innych, jak opanowywać nerwy i gniew. W piątek 5.03 koniunkcja Merkurego z Jowiszem zapewni nam dostęp do ważnych i pouczających informacji. Warto zadawać pytania, szukać nowych kontaktów i znajomych, a nasze codzienne problemy szybko się rozwiążą.

20210301

1.03.2021, poniedziałek
Księżyc w znaku Wagi
Odzyskamy dobre humory, nabierzemy optymizmu. Możesz też wpaść na dobre pomysły dotyczące lepszej organizacji czasu lub skuteczniejszego podziału domowych obowiązków. Po pracy wybierz się na spacer. Zastanów się, jak żyć zdrowiej. Udowodnij wszystkim, że jesteś w czymś najlepszy.
Aspekty planet: 10.18 trygon Księżyca z Saturnem, 20.29 trygon Księżyca z Merkurym, 23.58 trygon Księżyca z Jowiszem.

Wibracja dnia: 9
Wibracja Dziewiątki przypomni wszystkim ważnych rodzinnych sprawach. Zrób to, co najważniejsze i nie zadręczaj się, że świat nie jest idealny. Trzeba też trochę odpocząć.

Karta dnia: IX Sprawiedliwość
Karta zaleca skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga podpowiada, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie.

2.03.2021, wtorek
Księżyc w znakach Wagi i Skorpiona
Będziemy w dobrych humorach. Udadzą się także podróże i zakupy. Dzisiaj idealny dzień na rozpoczęcie nowych zadań, współpracę z ludźmi i przekonywanie innych do ambitnych pomysłów. Udadzą się randki, towarzyskie spotkania, artystyczne wydarzenia. Organizm dobrze przyswaja białko. Idź do kosmetyczki, farbuj włosy i maluj paznokcie.
Aspekty planet: 15.10 kwadratura Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 1
Jedynka to wibracja nowego początku, kreatywności i radości życia. Nowe propozycje okażą się korzystne. Wybierz się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi, dzisiaj możliwe są niezwykłe przygody.

Karta dnia: III Cesarzowa
Przed tobą owocny czas. Czas sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy.

3.03.2021, środa
Księżyc w znaku Skorpiona
W ciągu dnia zabierz się za trudne i zaległe sprawy, ale omijaj urzędy lub osoby, które mogłyby ci zaszkodzić lub które czepiają się drobiazgów. Dzisiaj Księżyc sprzyja nauce, podróżom i oszczędnym zakupom. Udadzą się wizyty lekarskie. Wenus w trygonie do Jowisza sprzyja udanym inwestycjom oraz zakupom.
Aspekty planet: 09.40 trygon Księżyca z Wenus, 10.23 opozycja Księżyca z Uranem, 12.06 kwadratura Księżyca z Saturnem, 18.10 sekstyl Wenus z Uranem, 19.53 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja dnia: 2
Wibracja Dwójki sprzyja zawieraniu zgody i powodzeniu w miłości. Będziemy wyrozumiali i ciekawi, co dzieje się u innych ludzi. Warto podróżować, rozmawiać, a także uczyć się od innych.

Karta dnia: XIX Słońce
Karta podpowiada, że twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

4.03.2021, czwartek
Księżyc w znakach Skorpiona i Strzelca (od 23.44)
Pełnia w znaku Panny to dobry czas na rozpoczęcie wiosennych porządków, pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, rozpoczynanie oczyszczającej diety, rzucanie palenia. Zajmij się domem, gotowaniem, zadbaj o garderobę. Pielęgnuj o włosy, unikaj farbowania i silnych peelingów. Wenus w kwadraturze do Plutona przestrzega przed chciwością i zazdrością.
Aspekty planet: 01.03 kwadratura Księżyca z Merkurym, 02.23 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 04.31 Mars wchodzi do znaku Bliźniąt, 07.32 trygon Księżyca z Neptunem, 17.10 sekstyl Księżyca z Plutonem.

Wibracja dnia: 3
Wibracja Trójki sprawi, że będziemy kreatywni i skoncentrowani na ważnych sprawach. Zainwestuj w swoje umiejętności, znajdź czas na swoje hobby i nie martw się niczym na zapas.

Karta dnia: I Mag
Nadchodząca wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu – zarówno materialnego, jak i emocjonalnego.

5.03.2021, piątek
Księżyc w znaku Strzelca
Dziś ludzie mogą być nerwowi, będą zwracać większą uwagę na szczegóły i drobiazgi. Lepiej unikać dzisiaj wizyt w urzędach lub załatwiania trudnych spraw z szefem, wszyscy będą drobiazgowi i surowi. Postaraj się nie spóźniać. Zrób peeling i depilację. Zapisuj się do lekarza, idź do dentysty, rób badania.
Aspekty planet: 00.33 opozycja Księżyca z Marsem, 04.28 koniunkcja Merkurego z Jowiszem, 14.57 sekstyl Księżyca z Saturnem, 16.59 kwadratura Księżyca z Wenus.

Wibracja dnia: 4
Wibracja Czwórki sprzyja domowym porządkom i konkretnym dokonaniom. Czyni ludzi bardzo upartymi, dlatego unikaj dyskusji ze starszymi osobami.

Karta dnia: II Kapłanka
Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

6.03.2021, sobota
Księżyc w znaku Strzelca
Sobota minie raczej na pogawędkach i naradach, niż na zakupach czy wiosennych porządkach. Za nudne obowiązki trudno się będzie zabrać. Za to randki lub spotkania z przyjaciółmi miną w bardzo dobrej atmosferze. Pomyśl, jak coś zracjonalizować lub poprawić, bo możemy liczyć na dobre pomysły dotyczące tego, jak ułatwić sobie życie.
Aspekty planet: 02.31 kwadratura Księżyca ze Słońcem, 06.08 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 07.37 sekstyl Księżyca z Merkurym, 10.45 kwadratura Księżyca z Neptunem.

Wibracja dnia: 5
Wibracja Piątki przyniesie dobre pomysły, ale pod warunkiem, że nie będziemy myśleć tylko o sobie samych. Otwórzmy się na innych, posłuchajmy, co mają do powiedzenia. Dobre rady okazać się mogą bardzo cenne, także w sprawach związanych z biznesem.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, wykorzystanie sowich pomysłów, próbowanie tego, w czym jesteś dobry.

7.03.2021, niedziela
Księżyc w znakach Strzelca i Koziorożca (od 03.21)
Ranek będzie spokojny, a potem wszystkie sprawy nagle przyspieszą. Szukaj dzisiaj nowych pomysłów i inspiracji do wprowadzenia w życie różnych pozytywnych zmian. Załatwiaj sprawy, które zależą od czyjejś zgody lub opinii. Udadzą się randki i spotkania z przyjaciółmi. Samotnym łatwiej będzie nawiązać nowe znajomości.
Aspekty planet: 17.10 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja dnia: 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnym aktywnościom i odpoczynkowi, najlepiej z dala od hałasu i pośpiechu. Nawet dla złośliwców i maruderów będziemy dziś życzliwi i wyrozumiali.

Karta dnia: 0 Głupiec
Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta wskazuje, że nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony.

Pozycje planet i świateł:
Słońce 10 º 37´- 17 º 37´ Ryb
Księżyc 02 º 51´ Wagi – 12 º 17´ Koziorożca
Merkury 14 º 06′ – 20 º 25′ Wodnika
Wenus 04 º 18′ – 13 º 03′ Ryb
Mars 28 º 10′ Byka – 02 º 14′ Bliźniąt
Jowisz 16 º 36′ – 18 º 11′ Wodnika
Saturn 08 º 28′ – 09 º 11′ Wodnika
Uran 07 º 36´ – 07 º 52´ Byka
Neptun 20 º 15′ – 20 º 31′ Ryb
Pluton 26 º 01′ – 26 º 11′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
2.03 od g. 15.10 do g. 21.39.
4.03 od g. 17.10 do g. 23.44.
6.03 od g. 10.45 do 7.03 do g. 03.21.

Życzymy udanego tygodnia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>