Bioenergoterapeuta na pomoc drogowcom

Warszawscy drogowcy mają nie lada problem. Nasza stolica korkuje się coraz bardziej, przybywa samochodów, a drogi niestety są coraz gorsze. W dzielnicy Bemowo drogowcy po zastosowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, wciąż byli bezradni i postanowili zastosować niekonwencjonalne sposoby. Wezwali na pomoc bioenergoterapeutę Lucjana Margola, aby pomógł ograniczyć wypadki na najbardziej niebezpiecznych skrzyżowaniach: Wrocławskiej z ul. Powstańców Śląskich, Grochowskiej z Żółkiewskiego, Radiowej na wysokości WAT i na Powstańców Śląskich z Radiową. Zgodnie z jego radą zainstalowano tam odgromniki, które mają neutralizować negatywną energię. Dzięki nim już po kilku tygodniach zmniejszyła się liczba wypadków śmiertelnych w tych niebezpiecznych miejscach, a skrzyżowania nie pojawiają się już na mapie wypadkowej stolicy.

Akcja wzbudziła kontrowersje wśród niektórych radnych, którzy wystąpili z oficjalnym zapytaniem o zasadność wydatków na ekrany do prezydent Warszawy. Hanna Gronkiewicz-Waltz udzieliła sceptykom wyczerpujących wyjaśnień i nie uważa, że jest to coś dziwnego. Metodę uwiarygadniają fachowe publikacje, a także to, że radiesteta i bioenergoterapeuta to oficjalne zawody, które w Polsce mają swoje cechy rzemieślnicze i są wpisani na listę zawodów przez ministra pracy.

Skrzyżowania z punktu widzenia bioenergoterapii i feng shui są dlatego tak bardzo niebezpieczne, ponieważ  zderza się na ich środku energia z czterech przeciwstawnych kierunków. Energia nie płynie harmonijnie, tylko siecze z wielką siłą. Dlatego im większe skrzyżowanie, tym więcej wypadków. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest przerabianie skrzyżowań na okrągłe ronda. Koło jest figurą, która harmonizuje i łagodzi energię. Statystyki na całym świecie dowodzą, że na rondach zdarza się bardzo mało wypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>