Pan Lotto szuka szczęścia

Ryszard Rembiszewski od ponad 20 lat ogłaszał Polakom szczęśliwe numery najpierw Totolotka, a teraz Lotto. W 2008 roku podjął jednak decyzję o rozstaniu z Totalizatorem. Co będzie robił jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizji? Mimo że jeszcze kilka lat temu zarzekał się, że nie wyobraża sobie życia bez tej pracy i pewnie do emerytury będzie ogłaszał wyniki Lotto, teraz zmienił zdanie. Plotki w prasie głoszą, że będzie prowadził nową loterię, ale on sam ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Na pewno chce wreszcie odpocząć i zająć się swoim życiem prywatnym. Panią Ela, którą od lat namawiał na ślub, wreszcie powiedziała „tak”. Uroczystość ma odbyć się w czerwcu, który ma w nazwie literkę „r”. To według tradycji ma przynieść szczęście nowożeńcom.

Pan Lotto nie zdradza daty swojego urodzenia, ale w jednym z wywiadów ujawnia, że jest Bykiem z maja 1947 roku. Osoby urodzone w tym czasie mają w sobie wiele uroku osobistego i dar zjednywania sobie ludzi za sprawą koniunkcji Marsa z Wenus w znaku Barana. Dzięki dobremu wpływowi planet jego czarujący uśmiech na pewno gdzieś jeszcze będziemy oglądać.

Pan Ryszard nie wierzy w przypadek. Uważa, że życiem ludzi kieruje przeznaczenie. Wierzy, że jeśli ktoś ma wygrać, to tak się stanie. Przekonał się o tym nie tylko poznając losy ludzi, którzy z dnia na dzień stali się milionerami dzięki wygranej w Lotto. Sam wiele lat temu cudem uniknął śmierci, kiedy pracował w Ministerstwie Kultury. W ostatniej chwili bez podania przyczyny odwołano go ze składu delegacji, której uczestnicy co do jednego zginęli kilka dni później w katastrofie lotniczej w drodze powrotnej do domu.

Zdaniem Pana Ryszarda rozpoczynający się właśnie 2009 rok będzie na pewno szczęśliwy, szczególnie dla tych, którzy ryzykują, żeby wygrać lub polepszyć swoje życie. Na pewno wie, co mówi, przecież przez  wszystkie lata pracy w Totalizatorze Sportowym niejedno widział i ma dużą intuicję co do liczb. Numerologowie przyznają mu rację, ponieważ rok 2009 to numerologiczna 2 z 11. Ta wibracja roku da szczęście tym ludziom, którzy grają nie tylko, żeby się wzbogacić, ale dzięki swojemu szczęściu pomóc innym.

Pan Ryszard często w wywiadach powtarza, że do każdego w końcu uśmiechnie się los. Jak nie w Lotto, to w innej dziedzinie życia. Trzeba po prostu czekać i być cierpliwym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>