Horoskop tygodniowy 17-24.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska

W tym tygodniu czas to pieniądz, a szybkie decyzje pomogą ci złapać szczęście za nogi, Pełnia Księżyca w znaku Barana, która w tym tygodniu wpływa silnie na nasze sprawy, będzie mobilizować nas do działania. Zbyt długie wahanie i opóźnienia mogą spowodować straty. Weź się w garść, sam pokieruj zmianami, a nawet z trudnej sytuacji uda się wyjść bez szwanku. Podróżuj, spotykaj się z ludźmi, a wiele na tym zyskasz.

W poniedziałek 18.10 Merkury i Jowisz wychodzą z retrogradacji. Ktoś będzie ci wdzięczny za pomoc, jaką mu okazałeś jakiś czas temu. Wykorzystaj jego kontakty, aby polepszyć swoją sytuację zawodową.

We wtorek 19.10 trygon Marsa z Jowiszem doda ci energii. Jeśli przestaniesz wytykać innym błędy, to uda ci się osiągnąć wewnętrzną równowagę. Ktoś będzie chciał zawrzeć z tobą zgodę. Wyciągnij do niego rękę! Pojawi się okazja do nawiązanie ciekawej znajomości, która przyda ci się w pracy.

W środę 20.10 pełnia Księżyca w znaku Barana sprawi, że cel, do którego od dawna dążysz, teraz znajdzie się w twoim zasięgu. Rodzinne spotkanie lub krótka podróż zapewnią ci wiele atrakcji i odgonią nudę.

W piątek 22.10 kwadratura Marsa z Plutonem doda ci odwagi. Pomóż osobie, która sama nie daje sobie rady z codziennymi sprawami. Twoje domowe zwierzę dostarczy ci wiele rozrywek.

W sobotę 23.10 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona i sprawi, że gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

18.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Ryb i Barana (od 12.03)
Bądź obowiązkowy i dokładny. Dzień sprzyja rachunkom, służbowym naradom i wielkim zakupom. Ważne sprawy załatwiaj po południu, bo wtedy możesz liczyć na poparcie osób wpływowych i na wysokich stanowiskach. Wieczorem warto pogawędzić z przyjaciółmi. Najnowsze ploteczki okażą się bardzo ciekawe. Nie zapomnij o ruchu i ćwiczeniach.
Aspekty planet: 01.23 sekstyl Księżyca z Plutonem, 07.29 Jowisz wychodzi z retrogradacji, 17.16 Merkury wychodzi z retrogradacji.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki zachęca do dbania o dom i całą rodzinę. Dzisiaj uda się ustalić plan działania lub podziału obowiązków tak, aby wszyscy na tym skorzystali. Zakupy i porządki uda się zrobić szybko i sprawnie.

Karta dnia: III Cesarzowa
Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Dzień upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom.

19.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Barana
Czeka cię wiele ważnych wydarzeń i decyzji, które dotyczyć będą pracy i finansów. Wykaż się odpowiedzialnością i rzetelnością. Nie pozwól, aby inni decydowali o twoich sprawach. Dzisiejsze problemy uda się rozwiązać dzięki odwadze i zimnej krwi. W razie kłopotów poradź się kogoś starszego i bardziej doświadczonego. TRygon Marsa z Jowiszem pomoże rozwiązać finansowy problem.
Aspekty planet: 01.14 sekstyl Księżyca z Saturnem, 04.36 trygon Marsa z Jowiszem, 07.25 opozycja Księżyca z Merkurym, 12.39 trygon Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, sprzyja refleksji i dobrym pomysłom. Czytaj książki i prasę, wyciągaj wnioski, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: As Mieczy
Nie będziesz miał głowy do domowych spraw i obowiązków. Zrzuć je więc na innych domowników, a będziesz spokojny, że dom nie pogrąża się w chaosie.

20.10.2021, środa
Księżyc w znakach Barana i Byka (od 21.58)
Bez żalu spłać stare długi, bo dziś warto zaczynać nowe sprawy. Uwierz w swoje siły i bądź bardziej optymistyczny. Po południu warto wybrać się na spacer. To pomoże odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę. Wieczór sprzyja spotkaniom w wesołym towarzystwie. Zawarte dziś znajomości okażą się niezbyt trwałe, ale za to inspirujące i wesołe. Pełnia Księżyca w znaku Barana sprzyja poprawie kondycji.
Aspekty planet: 06.58 sekstyl Księżyca z Jowiszem, 08.28 opozycja Księżyca z Marsem, 10.55 kwadratura Księżyca z Plutonem, 16.56 opozycja Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki sprzyja dobrym pomysłom zawodowym i finansowym. Dzisiaj zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu, ale unikaj kłótni i dyskusji, bo ludzie będą uparci i nerwowi.

Karta dnia: II Kapłanka
Karta może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu.

21.10.2021, czwartek
Księżyc w znaku Byka
Aura sprzyja wizytom, podróżom, spotkaniom zawodowym i handlowaniu. Księżyc sprzyja dyskusjom, zebraniom, omawianiu ważnych spraw z innymi. Udadzą się wyjazdy, zakupy, randki, towarzyskie spotkania, narady ze współpracownikami. Planety skłonią cię do większej aktywności. Wybierz się na wycieczkę, rolki lub rower. Przesadzaj rośliny i cebulki, rób ogrodowe przemeblowanie.
Aspekty planet: 11.44 kwadratura Księżyca z Saturnem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki pomaga szybko zakończyć różne stare sprawy. Pod jej wpływem będziemy w refleksyjnym nastroju. To dobry dzień na poważne przemyślenia, medytację i oczyszczenie myśli.

Karta dnia: VII Rydwan
Na twojej drodze może pojawić się przeciwnik, którego trudno będzie pokonać. Lepiej trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować do walki.

22.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Byka
Warto dzisiaj odnawiać różne stare kontakty i znajomości, skorzystać z zaproszeń na zawodowe spotkania, bo ludzie będą otwarci na zmiany Mimo końca tygodnia aura sprzyja także pracy i nauce. Dziś możesz zdobyć ciekawe wiadomości dotyczące przepisów lub rachunkowości. Szukaj nowych klientów, zakładaj strony w Internecie, opracowuj strategię reklamową swojej firmy.
Aspekty planet: 00.27 koniunkcja Księżyca z Uranem, 06.19 kwadratura Marsa z Plutonem, 15.26 sekstyl Księżyca z Neptunem, 18.31 kwadratura Księżyca z Jowiszem, 22.35 trygon Księżyca z Plutonem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki sprzyja nowym pomysłom i trafnym decyzjom. Pomaga we wprowadzaniu w życie nowych pomysłów. Nabierzemy odwagi i zaczniemy coś nowego. Dobry dzień do nauki.

Karta dnia: IV Cesarz
Warto starać się o lepszą pracę, odbywać pouczające podróże i pielęgnować wartościowe znajomości. Możesz spodziewać się ożywienia w życiu towarzyskim i uczuciowym.

23.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Byka i Bliźniąt (od 09.57)
O godz. 6.51 Słońce wejdzie do znaku Skorpiona, dlatego emocje i przeczucia silnie wpłyną na nasze decyzje. Oczyszczaj organizm, a szybko zobaczysz efekty. Wyrzuć z szafek niepotrzebne rzeczy. Jeśli masz dzisiaj mniej spotkań czy aktywności, nie martw się, to cisza przed kolejnym szałem zakupów.
Aspekty planet: 06.51 Słońce wchodzi do znaku Skorpiona, brak dużych aspektów planet.

Wibracja numer 2
Wibracja Dwójki zachęca do zwierzeń, pomaga zadbać o innych ludzi. Uda się współpracować bez kłótni i podejrzeń. Randki będą udane. To dobry dzień na zawieranie nowych znajomości.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, nie narzucaj innym swojego zdania, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.

24.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Bliźniąt
Księżyc nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw lub dalekim podróżom. Zadbaj o zdrowie, medytuj, znajdź czas dla bliskich ci osób. Dzień będzie spokojny i senny, a do wysiłku czy fizycznej pracy trudno się będzie zmusić. Układaj ważne plany, które dotyczą powodzenia finansowego. Po południu zajmij się nauką, szukaj odpowiedzi na ważne pytania.
Aspekty planet: 00.11 trygon Księżyca z Saturnem, 12.16 trygon Księżyca z Merkurym, 23.41 opozycja Księżyca z Wenus.

Wibracja numer 3
Wibracja Trójki zachęca do zajmowania się nauką, sztuką, hobby. Pomoże pokonać nudę i rutynę. Będziemy szukać nowych pomysłów, chętnie spotkamy się z ludźmi, którzy mają inspirujące pomysły.

Karta dnia: 0 Głupiec
Nie planuj niczego, bądź spontaniczny i nie ograniczaj się w niczym. Rób to, na co masz ochotę i nie oglądaj się na plany innych.

Pozycje planet:
Słońce 24 º 49´ Wagi – 01 º 47´ Skorpiona
Księżyc 24 º 40´ Ryb – 19 º 41´ Bliźniąt
Merkury 10 º 10′ – 13 º 30′ Wagi
Wenus 11 º 21′ – 18 º 39′ Strzelca
Mars 21 º 36′ – 26 º 15′ Wagi
Jowisz 22 º 20′ – 22 º 24′ Wodnika
Saturn 06 º 55′ – 07 º 02′ Wodnika
Uran 13 º 31´ – 13 º 14´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 55′ – 20 º 47′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 21′ – 24 º 24′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
18.10 od g. 01.23 do g. 12.03.
20.10 od g. 16.56 do g. 21.58.
22.10 od g. 22.35 do 23.10 do g. 09.57.
Udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>