Horoskop tygodniowy 25-31.10.2021

Autorki: Izabela Podlaska-Konkel

Przed nami dużo okazji, jakie dają Wenus i Jowisz, ale i obowiązków, jakie wyznaczać nam będzie kwadratura Słońca z Saturnem. Mars, który przemierza ostatnie stopnie znaku Wagi, wskaże nam nowych sojuszników. W sobotę Mars wchodzi do znaku Skorpiona i zacznie sprzyjać osobom wytrwałym i silnie zaangażowanym w to, co robią, a także tym, którzy szukają pasjonującego hobby.

W środę 27.10 kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed błędami. Staraj się być sprawiedliwy i nie oceniaj ludzi po pozorach. Nie reaguj emocjonalnie na rodzinne sprzeczki, a weekend będzie idealny.

W czwartek 28.10 sekstyl Wenus z Jowiszem pomoże ci zyskać sympatię wyjątkowej osoby. Tak zorganizuj sobie czas, aby móc medytować. Nie szarp się ze współpracownikami, okaż wyrozumiałość tym, którzy są mniej szlachetni od ciebie.

W sobotę 30.10 Mars wchodzi do znaku Skorpiona i odradza pośpiech w ważnych osobistych sprawach. Pilnuj spotkań, nie spóźniaj się, bądź obowiązkowy, a nie stracisz. Warto odwiedzić starych znajomych. W miłości szansa na lepsze wspólne życie. Kwadratura Słońca z Saturnem zapowiada nerwy i trudność z dogadaniem się z ludźmi. Bądźmy ostrożni, trzymajmy nerwy na wodzy, a nie narobimy sobie kłopotów.

25.10.2021, poniedziałek
Księżyc w znakach Bliźniąt i Raka (od 22.59)
Księżyc doda nam optymizmu, ale pod jego wpływem ludzie będą się popisywać i chwalić. Unikaj składania obietnic na wyrost! Warto organizować ciekawe spotkania, zwiedzać nowe miejsca, organizować randkę lub kolację przy świecach. Dzień sprzyja też dbaniu o urodę, zakupom modnych ubrań i eleganckich dodatków. Dzisiaj zmień styl na odważniejszy! Merkury pomoże nam uporządkować finanse.
Aspekty planet: 04.13 kwadratura Księżyca z Neptunem, 07.33 trygon Księżyca z Jowiszem, 16.10 trygon Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 4
Wibracja Czwórki pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę. Sprzyja zajmowaniu się własnym hobby, ucieczce od gwaru i zamieszania. To dobry dzień na ciekawe rozmowy z bliskimi, randki, odpoczynek w pięknym miejscu.

Karta dnia: III Cesarzowa
Odkryjesz nowe możliwości pracy lub kariery. Karta sprzyja ciekawym pomysłom na pomnożenie majątku. Nie pozwól tylko, aby kierowała tobą zazdrość, bo dobrych rzeczy wystarczy dziś dla wszystkich.

26.10.2021, wtorek
Księżyc w znaku Raka
Staniemy się bardzo ruchliwi i ciekawscy. Łatwiej będzie zerwać ze schematami, ale też wywołać awanturę, bo każdy będzie chciał być pierwszy i najważniejszy w kolejce. Lepiej zajmij się swoimi sprawami, nauką lub zakupami. W domu dobry dzień na porządki i nowe pomysły na urządzenie ogrodu lub mieszkania. Pisz listy i telefonuj do swoich znajomych.
Aspekty planet: 04.54 trygon Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 5
Wibracja Piątki sprzyja udanym randkom i szalonej miłości. To wibracja zachwytu i entuzjazmu, udanych imprez i szczęśliwych podróży. Przyniesie szczęście zakochanym i pomoże porozumieć się z ludźmi.

Karta dnia: VII Rydwan
Lepiej unikać sporów i nie wtrącać się w sprawy, które cię nie dotyczą, bo grożą ci pomyłki. Dzień może być nerwowy, lepiej niech inni wezmą na siebie dyskusję z szefem.

27.10.2021, środa
Księżyc w znaku Raka
Dzisiaj nie angażuj się w trudne rodzinne dyskusje, bo logika może dominować nad uczuciami i współczuciem. Dbaj dziś o swoje zdrowie, pij wodę mineralną, a oczyścisz organizm. Dzień sprzyja rozwojowi duchowemu, medytacji. Wenus w kwadraturze z Neptunem sprzyja dbaniu o skórę i urodę.
Aspekty planet: 01.36 sekstyl Księżyca z Uranem, 03.05 kwadratura Wenus z Neptunem, 07.09 kwadratura Księżyca z Merkurym, 16.47 trygon Księżyca z Neptunem.

Wibracja numer 6
Wibracja Szóstki sprzyja spokojnej pracy, ale także ważnym rozmowom i spotkaniom. Staraj się dzisiaj negocjować i pokonywać przeszkody, zamiast się przed nimi zatrzymywać. Dobry dzień na zakupy i domowe porządki.

Karta dnia: XXI Świat
Zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Dziś możesz zmienić złe przyzwyczajenia i zrobić pierwszy krok w kierunku poprawy swojego życia.

28.10.2021, czwartek
Księżyc w znakach Raka i Lwa (od 11.07)
Kwadra Księżyca sprawi, że nasze sny i przeczucia mogą okazać się bardzo znaczące. Przez cały dzień czas będzie pędził jak szalony! Aura sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi, odkrywaniu nowych zainteresowań i ciekawych tematów do dyskusji. Będziesz niecierpliwy i odważny, dlatego unikaj marudzących krewnych, którzy nie wierzą w twoje siły.
Aspekty planet: 00.07 opozycja Księżyca z Plutonem, 08.01 kwadratura Księżyca z Marsem, 21.15 sekstyl Wenus z Jowiszem, 22.05 kwadratura Księżyca ze Słońcem.

Wibracja numer 7
Wibracja Siódemki pomaga w nauce, zachęca do rachunków i porządków. Dyskutuj z bardziej doświadczonymi osobami, bo dzisiaj możesz zmienić swoje spojrzenie na trudne sprawy.

Karta dnia: II Kapłanka
Skorzystaj z pomocy kogoś z rodziny lub przyjaciół. Być może ktoś coś wie lub może ułatwić ci pracę. Warto pytać, zasięgać porady, a w pracy częściej się ze wszystkimi konsultować.

29.10.2021, piątek
Księżyc w znaku Lwa
Idealny dzień, aby popracować nad relacjami, jakie łączą nas z innymi ludźmi. Zawieraj nowe znajomości, wyciągaj rękę na zgodę, pomagaj innym lub sama proś o wsparcie. A w wolnym czasie zajmijmy się hobby, sztuką, rozwojem duchowym. Sojusze i umowy przyniosą nam mnóstwo korzyści.
Aspekty planet: 01.02 opozycja Księżyca z Saturnem, 12.24 kwadratura Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 8
Wibracja Ósemki zachęci nad do pracy, zapewni dobry czas do interesów i transakcji finansowych. Dzisiaj zakładaj konto w banku, ale też zadbaj o pieniądze i zrób porządki w portfelu.

Karta dnia: VIII Siła
Czeka cię dzisiaj sporo pracy, ale będziesz zadowolony z efektów. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji. Pokaż się wszystkim jako osoba, na której zawsze można polegać.

30.10.2021, sobota
Księżyc w znakach Lwa i Panny (od 20.09)
Księżyc powoli zbliża się do nowiu, a więc nasze uczucia walczyć będą z logiką i rozumem. Jednak lepiej dzisiaj nie angażować się w nowe sprawy, bo Słońce utworzy kwadraturę z Saturnem, a to aspekt pomyłek i trudności. Lepiej pożegnać się z przeszłością i zrobić więcej porządków. Przez cały dzień unikaj niepotrzebnych kłótni, nie prowokuj silniejszych, bo ludzie mogą być dzisiaj bardzo nerwowi.
Aspekty planet: 00.31 sekstyl Księżyca z Merkurym, 06.23 opozycja Księżyca z Jowiszem, 09.04 trygon Księżyca z Wenus, 11.53 kwadratura Słońca z Saturnem, 16.20 Mars wchodzi do znaku Skorpiona, 20.21 sekstyl Księżyca z Marsem.

Wibracja numer 9
Wibracja Dziewiątki sprzyja odpoczynkowi, wprowadza we wspólne życie więcej spokoju, ale też dystansu. Zaopiekuj się dziś innymi, ale nie wtrącaj w ich prywatne sprawy.

Karta dnia: XIV Umiarkowanie
Dzisiaj warto zadbać o zdrowie. Będziesz bardziej niż inne znaki zodiaku senny i niespokojny. Zamiast męczyć się na siłowni lub wlec na zakupy, odpocznij i z nikim nie rywalizuj.

31.10.2021, niedziela
Księżyc w znaku Panny
Czas płynąć będzie bardzo szybko, a weekendowe plany będą najważniejszym tematem do rozmów. Ludzie będą sobie życzliwi, chętnie podzielą się swoimi sposobami na radzenie sobie z trudnościami. Po południu warto odpocząć od stresujących obowiązków. Księżyc ostrzega przed nieostrożnością, bo może ona grozić kontuzjami, stłuczeniami i wypadkami.
Aspekty planet: 09.57 sekstyl Księżyca ze Słońcem, 18.32 trygon Księżyca z Uranem.

Wibracja numer 1
Wibracja Jedynki pomaga zaczynać nowe sprawy, a także sprzyja ambitnym pomysłom, twórczym dyskusjom i szybkiej nauce. Zadawaj dzisiaj odważne pytania, szukaj nowych możliwości.

Karta dnia: XII Wisielec
Przeczucia lub wspomnienia mogą sprawić, że niepotrzebnie uprzedzisz się do całkiem dobrego pomysłu. Po południu poczujesz przypływ optymizmu i odwagi. Warto wtedy jeszcze raz przemyśleć ważne sprawy.

Pozycje planet:
Słońce 01 º 47´ – 08 º 46´ Skorpiona
Księżyc 19 º 41´ Bliźniąt – 16 º 37´ Panny
Merkury 13 º 30′ – 22 º 23′ Wagi
Wenus 18 º 39′ – 25 º 42′ Strzelca
Mars 26 º 15′ Wagi – 00 º 56′ Skorpiona
Jowisz 22 º 24′ – 22 º 39′ Wodnika
Saturn 07 º 02′ – 07 º 15′ Wodnika
Uran 13 º 14´ – 12 º 57´ Byka w retrogradacji
Neptun 20 º 47′ – 20 º 39′ Ryb w retrogradacji
Pluton 24 º 24′ – 24 º 28′ Koziorożca

Próżny kurs Księżyca:
25.10 od g. 16.10 do g. 22.59.
28.10 od g. 08.01 do g. 11.07.
30.10 od g. 09.04 do g. 20.09.

Udanego tygodnia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>